Antieke notenhouten 6 kantig bijzettafeltje, omstreeks 1880, in goede staat 70x50x60cm.
Duitse notenhouten 1-deurs Gründerzeit vitrine zuilenkast, omstreeks 1870 met geslepen glas en schappen 125x88x48cm in zeer goede staat
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten glasvitrine op hoge Queen Anne poten, met dubbele sloten en sleutels, professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat, met verlichting, 198x77x80cm.
Kersenhouten bank met zwart lederen stoffering, kopergenageld, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat 85x190x75cm
Twee notenhouten fineer Art Deco nachtkastjes omstreeks 1930. Recentelijk gerestaureerd, in zeer goede staat 70x50x38cm Cond:G
Hollands mahoniehouten uitneembare Biedermeier kast, omstreeks 1870, lichte fineerschade 183x125x55cm. Cond:G
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Phillipe bank met floraal gesneden kroon, slijtage stoffering, verder in goede staat 115x77x166cm.
Notenhouten Duitse Gründerzeit penantkast met houtgestoken panelen en halfvolle zuilen omstreeks 1880 (lichte fineerschades gerestaureerd) 100x100x41cm
Empire mahoniehouten salontafel omstreeks 1830(huwelijk blad en poot) 66x100ø Cond:G
Eikenhouten grootmoederstijd kastje met glas-in-lood deurtje, lade, en nog een deur, omstreeks 1940/1950 71x64x44cm in zeer goede staat
Twee mahoniehouten Engelse stoelen, 20e eeuw in goede staat mooie stoffering, 100x61x49cm. Cond:G
Louis Quinze stijl Barok commode, replica 2e helft 20e eeuw met marmeren blad, bronzen beslag mahoniehout fineer met intarsia, front en zijkanten gebogen. In goede staat 92x121x55cm
Negentiende eeuws notenhouten haardscherm in Louis Seize stijl, in goede staat 100x170x30cm Cond:G
Oude houten goudkleurige spiegel, 2e helft 20e eeuw, facetgespelen glas 75x108cm Cond:G
Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten kist op sledepoten, omgebouwd, klep voorin 67x108x54cm Cond:R
Hollandse Barokstijl vitrine opzetkast in wortelnoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 220x42x140cm Cond:G
Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G
Zuid-Duitse grenenhouten beschilderde kast met datering 1832, 1 deurs met schappen (slot weg) 175x54x110cm Cond:R
Vroeg 19e eeuwse Hollandse Empire penantkast van mahoniefineer op eiken. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G
Prachtige Hollandse Biedermeier mahoniefineer penantkast omstreeks 1860, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, 90x99x49cm Cond:Z/G
Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehout op eiken gefineerde penantkast, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 88x98x47cm
Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe naaitafel omstreeks 1870 met vakverdeling en deksel in bovenlade, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitourd, in zeer goede staat 80x45x45cm.
Prachtig mahoniehouten gefineerde Louis Philippe naaitafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, binnenin wortelnoten vakverdeling, met 8 wortelnoten deksels, 68x52x36cm Cond:G