Empire mahoniehouten salontafel omstreeks 1830(huwelijk blad en poot) 66x100ø Cond:G
Satijnhout, noten met wortelnoten, Franse Louis Quinze stijl, 3 laden commode met bandintarsia en bruin marmeren blad, bronzen versieringen. Omstreeks 1930, 78x70x43cm Cond:G
Satijnhout, noten met wortelnoten, Franse Louis Quinze stijl, 3 laden commode met bandintarsia en bruin marmeren blad, bronzen versieringen. Omstreeks 1930, 78x70x43cm Cond:G
Twee 19e eeuwse houtgestoken bretter stoelen met figuur en leeuwen voorstelling en geschulpte zitting, in goede staat 96x38x46cm. Cond;G
Negentiende eeuwse notenhouten spiegel met florale intarsia in goede staat 60x60cm.
Grote antieke spiegel omstreeks 1910 met facetgeslepen spiegel, kleine beschadigingen 134x98cm. Cond:R/G
Antieke Duitse kersenhouten Louis Philippe naaitafel, omstreeks 1870 met driespant poot in goede staat 77x36x47cm.
Reusachtige antieke blaasbalg, met leder, vermoedelijk Duitsland, 19e eeuw, geen wormbeval, voor smederij, in goede staat 170x60x85cm.
Franse stijl secretaire 20e eeuw met bronzen beslag en legplank achter schrijfklep, mahoniehouten fineer met bandintarsia en bruin marmeren blad(beschadiging bij schrijfblad) 140x70x43cm
Antieke Duitse Biedermeier stijl naaitafel met 6 hoekig naaigedeelte omstreeks 1900, mahoniehout, lyra vormige driespant poot. In goede staat 77x42x42cm
Antieke kerfsnede etagere kastje Duitsland, met maan en datering A. Reimers 1910 Flensburg 80cm. Cond:G
Met leder bekleedde en beschilderd c.d kastje met landschapdecor, tibetaanse stijl, 21e eeuw in zeer goede staat 76x38x38cm.
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel, in zeer goede staat recentelijk professioneel gerestaureerd, 73x106x73cm. Cond:G
Achttiende eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist kist, met zadeldeksel, en origineel slot, in goede staat 83x153x71cm
Twee Louis Quinze stijl stoelen met mooie biedermeier stoffering, groene beschildering, op wielen 78x76x62cm. Cond:G
Negentiende eeuwse houtgestoken notenhouten wandconsole in rococco stijl met marmeren blad, in goede staat 48x61x98cm Cond:G
Creme geverfd massief eiken bijzettafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x80x80cm
Franse antieke notenhouten buffetkast omstreeks 1880 met volle zuilen en mooi snijwerk in de deuren, 230x144x46cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast met etagiere, lichte fineerschade, 155x94x52cm Cond:R/G
Notenhouten Duitse Gründerzeit penantkast met houtgestoken panelen en halfvolle zuilen omstreeks 1880 (lichte fineerschades gerestaureerd) 100x100x41cm
Louis Seize theestoof met lade, omstreeks 1800, intarsia, wortelnoten afneembaar deksel en messing beslag, minimale fineerschade, 52x28x29cm. Cond:G
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Phillipe bank met floraal gesneden kroon, slijtage stoffering, verder in goede staat 115x77x166cm.
Groot Engels eikenhouten rolbureau omstreeks 1900, 11 lades, 2 opbergvakken met schrijfleer, schrijfblad schuin te plaatsen, lades binnenleven wortelfineer, gesigneerd meubel, Langelea en Co, lichte f...
Franse antieke vitrinekast met 3 kanten glas, floraal snijwerk en leeuwenpoten omstreeks 1880, in goede staat 133x48x8cm