Negentiende eeuwse mahoniehouten spinnekoptafel, Holland omstreeks 1860, in goede staat 77x107x130cm.
Louis Seize theestoof met lade, omstreeks 1800, intarsia, wortelnoten afneembaar deksel en messing beslag, minimale fineerschade, 52x28x29cm. Cond:G
Antieke Jugendstil eikenhouten kinder schrijfbureau, met 2 lades en etage, omstreeks 1900 in goede staat 77x73x39cm.
Zwarte Yamaha piano, 2e helft 20e eeuw type Lu 201 C nr 4227979, nieuwprijs 3950,- in goede staat 114x152x58cm.
Hollands 19e eeuw eikenhouten barokkabinet met klauwpoten en bronzen beslag, snijwerk, koplijst mist verder in goede staat, 168x57x235 Cond:G
Engelse mahoniehouten sidetable met grote lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 83x53x162
Gave gerestaureerde mahoniehouten klapbuffet, 19e eeuw met lades en deurtje, omstreeks 1800, in goede staat 83x65x50cm. Cond:G
Prachtige Hollandse Empire zuilen secretaire mahoniehout met marmeren blad omstreeks 1820. Deze heeft een zeer mooi binnenleven, met vier volle zuilen, messing capitelen en lades, recentelijk professi...
Zeer zeldzame Hollandse rozenhouten chiffoniere omstreeks 1780 met bandintarsia. Schrijfgedeelte in lade uitschuifbaar, recentelijk vakkundig gerestaureerd met mooi messing beslag. In zeer goede staat...
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel, in zeer goede staat recentelijk professioneel gerestaureerd, 73x106x73cm. Cond:G
Twents 18e/19e eeuws grenenhouten tinbuffet(tellerregalschrank), gerestaureerd 66x198x143 Cond:G
Antiek beschilderd bedbankje, gedateerd 1911 en een kruideniers kistje 40-100cm. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten commode met spiegel en marmer, Louis Philippe omstreeks 1870 met 6 lades, in goede originele staat 180x118x53cm.
Mahoniehouten boekenkast met zes schappen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 215x110x40cm. Cond:G
Mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia, etage, twee lades, staande op koperen wieltjes, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x47x46cm.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Phillipe naaitafel, compleet met slot en sleutel en benen slotplaat, stukje fineer in blad gezet, verder in goede staat 75x49x40cm.
Negentiende eeuws Franse bijzettafel met floraal decor en figuren decor, hand beschilderd met lade en etage, in goede staat 75x55x38cm.
Twee 19e eeuwse houtgestoken bretter stoelen met figuur en leeuwen voorstelling en geschulpte zitting, in goede staat 96x38x46cm. Cond;G
Engelse mahoniehouten sidetable met drie lades en bruin lederen blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 77x125x40cm
Zeldzame Japanse of Chinese met been belijmde hocker, gedeeltelijk opengezaagd en gegraveerd, 1e helft 20e eeuw, stukje mist, 63x35x35cm. Cond;G
Antieke eikenhouten Thonet stoel, omstreeks 1920 met goede stoffering, in goede staat 75x50x50cm.
Antieke eikenhouten Thonet stoel, omstreeks 1920 met goede stoffering, in goede staat 75x50x50cm.
Negentiende eeuwse notenhouten spiegel met florale intarsia in goede staat 60x60cm.
Grote antieke spiegel omstreeks 1910 met facetgeslepen spiegel, kleine beschadigingen 134x98cm. Cond:R/G
Antiek Duits eikenhouten kerkbank gemaakt van eikenhout, 18e/19e eeuws 118x135x38cm Cond:G
Ingelegde wortelnoten orgelgebogen Hollandse barok secretaire met openslaande knieen, 20e eeuw, bronzen beslag, in originele staat 94x47x93cm. Cond:G
Vier antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten stoelen, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 85x46x53cm.
Antieke Engelse eikenhouten opklapbare butlertray, omstreeks 1900 in goede staat 87x27ø Cond:G
Brede, vroeg 19e eeuwse, 4 -laden commode met zwart marmeren blad, mahoniehouten fineer en mooi messing ringbeslag. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat, 83x130x55cm.
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten scheepskastje met klep, lade en deurtje, staande op wieltjes 80x50x52cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten fauteuil, met groen velours stoffering, in goede staat 120x70x64cm.
Zuid Duitse notenhouten barok stoel met sterintarsia in zitting, wapen met adelaars als rugleuning, voorste poten mogelijk nagemaakt 103x45x43cm
Zeer grote oude Oosterse opiumtafel met originele polychromie en ijzeren beslag, in goede staat 60x130x196cm Cond:G
Antieke eikenhouten bureaustoel met lederen zitting omstreeks 1900 in goede staat 80x66x55cm
Zeldzaam mooie Duitse monumentale notenhouten Gründerzeit buffetkast omstreeks 1890 met Jugendstil glas in lood, volle dikke zuilen, capitellen, dikke snecken, snijwerk en origineel beslag. In zeer go...
Negentiende eeuwse notenhouten naaitafel met wortelhouten binnenwerk met vakverdeling en deksels, fijngesneden snijwerk en poten, en wolhouder(iets verbleekt) 80x60x45cm. Cond:G
Houten bloemtafel met binnenbak, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 49x53ø Cond;G
Grote wortelnoten Chippendale barokstijl eethoek met 6 stoelen, 2 met armleuning, 4 zonder, met klauwpoten, uittrektafel met 2 extra bladen, laklaag blad iets beschadigd, verder in goede staat, tafel:...
Negentiende eeuws Franse eikenhouten vissekop tafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 65x112x102cm. Cond:G
Negentiende eeuws rood gelakte empire penantkast met volle zuilen en vergulde messing capitellen, in goede staat 94x52x109cm.
Italiaanse armleun oorstoel met petit point bekleding en floraal decor, 20e eeuw 105x69x87cm Cond:G
Zeldzame Oosterse hougesneden salontafel met 2 dimensionaal snijwerk, landschap met indische olifanten, daarop glasplaat verder rondom floraal snijwerk, in goede staat 45x50x101cm.
Wortelnoten barock secretaire, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat, lichte fineerschade, met bronzen beslag 104x78x54cm. Cond:R/G
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire penantkast met zwart marmeren blad, halve zuilen met vergulde capitellen, mooi beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 84x128...
Vier moderne lederen kuipstoelen op wieltjes, in goede staat 82x60x52cm
Hollandse eikenhouten ranken kussenkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, uitneembaar, met laden, 182x160x58cm. Cond:G