Negentiende eeuwse mahoniehout op eiken gefineerde penantkast, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 88x98x47cm
Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G
Prachtige Hollandse Biedermeier mahoniefineer penantkast omstreeks 1860, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, 90x99x49cm Cond:Z/G
Vroeg 19e eeuwse Hollandse Empire penantkast van mahoniefineer op eiken. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G
Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G
Hollandse Barokstijl vitrine opzetkast in wortelnoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 220x42x140cm Cond:G
Oude houten goudkleurige spiegel, 2e helft 20e eeuw, facetgespelen glas 75x108cm Cond:G
Negentiende eeuws notenhouten haardscherm in Louis Seize stijl, in goede staat 100x170x30cm Cond:G
Louis Quinze stijl Barok commode, replica 2e helft 20e eeuw met marmeren blad, bronzen beslag mahoniehout fineer met intarsia, front en zijkanten gebogen. In goede staat 92x121x55cm
Twee mahoniehouten Engelse stoelen, 20e eeuw in goede staat mooie stoffering, 100x61x49cm. Cond:G
Eikenhouten grootmoederstijd kastje met glas-in-lood deurtje, lade, en nog een deur, omstreeks 1940/1950 71x64x44cm in zeer goede staat
Empire mahoniehouten salontafel omstreeks 1830(huwelijk blad en poot) 66x100ø Cond:G
Notenhouten Duitse Gründerzeit penantkast met houtgestoken panelen en halfvolle zuilen omstreeks 1880 (lichte fineerschades gerestaureerd) 100x100x41cm
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Phillipe bank met floraal gesneden kroon, slijtage stoffering, verder in goede staat 115x77x166cm.
Kersenhouten bank met zwart lederen stoffering, kopergenageld, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat 85x190x75cm
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten glasvitrine op hoge Queen Anne poten, met dubbele sloten en sleutels, professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat, met verlichting, 198x77x80cm.
Duitse notenhouten 1-deurs Gründerzeit vitrine zuilenkast, omstreeks 1870 met geslepen glas en schappen 125x88x48cm in zeer goede staat
Antieke notenhouten 6 kantig bijzettafeltje, omstreeks 1880, in goede staat 70x50x60cm.
Antieke halspiegel, omstreeks 1900 met facetgeslepen spiegel, in goede staat 125x70cm.
Engelse antieke mahoniehouten kapspiegel omstreeks 1870, met twee houders en deksels, in goede staat 66x53x21cm. Cond:G
Hollandse 19e eeuwse Bonheur met snijwerk en tollen, in goede staat 230x110x50cm.
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast met etagiere, lichte fineerschade, 155x94x52cm Cond:R/G
Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok dekenkist met smeedijzeren banden. Slot en sleutel missen, beschadigingen aan het smeedijzer. 88x120x62cm. Cond.: R-G
Negentiende eeuws mahoniehouten empiretafeltje, dolfijn, lichte fineerschade, verder in goede staat 64x42cm. Cond:G
Reusachtige antieke blaasbalg, met leder, vermoedelijk Duitsland, 19e eeuw, geen wormbeval, voor smederij, in goede staat 170x60x85cm.
Negentiende eeuwse Engelse toiletspiegel met getorste zuilen 85cm. Cond:G
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten staande toiletspiegel met twee lades en 3 spantpoot, in hoogte verstelbaar, 170cm. Cond:G
Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.
Franse antieke notenhouten buffetkast omstreeks 1880 met volle zuilen en mooi snijwerk in de deuren, 230x144x46cm. Cond:G
Met leder bekleedde en beschilderd c.d kastje met landschapdecor, tibetaanse stijl, 21e eeuw in zeer goede staat 76x38x38cm.
Creme geverfd massief eiken bijzettafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x80x80cm
Antieke Duitse kersenhouten Louis Philippe naaitafel, omstreeks 1870 met driespant poot in goede staat 77x36x47cm.
Eikenhouten Engels kabinet, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in Sheraton stijl(mooie kwaliteit) in goede staat, 190x130x57cm. Cond:G
Negentiende eeuwse grote eikenhouten Renaissance stijl Hollandse linnenkast met gelijste deurpanelen, schappen en lades achter de deuren, gezichten in koplijst. In zeer goede staat 210x74x260cm Cond:G
Modern Art Deco stijl kersenhouten gekleurd dressoir, stijlmeubel, 4 lades en drie deuren, in zeer goede staat 88x50x220cm.
Moderne Art Deco stijl kersenhout kleurige vitrinekast, met drie glazen schappen en 2 deuren 200x120x38cm Cond:G
Negentiende eeuwse houtgestoken notenhouten wandconsole in rococco stijl met marmeren blad, in goede staat 48x61x98cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten jalouzie kastje met lade en hoge poten(Louis seize) minimale fineerschade 70x49x34cm. Cond;G
Antieke eikenhouten halkast met 6 lades, omstreeks 1900, bronzen beslag in goede staat 74x128x37cm.
Antieke Bretonse eikenhouten gestoken stoel met floraal decor, omstreeks 1870, in goede staat, 102x50x43cm.
Eikenhouten opengewerkte snijwerk hocker met velours zitting, omstreeks 1920 in goede staat 54x50x50cm.
Twee Louis Quinze stijl stoelen met mooie biedermeier stoffering, groene beschildering, op wielen 78x76x62cm. Cond:G
Negentiende eeuws notenhouten rococo stijl bankje met petit point stoffering( poot gerestaureerd) verder in goede staat 53x52x40cm.
Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. In goede staat 240x185x56cm.
Grote houtgestoken barokstijl spiegel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 122x77cm
Antieke kerfsnede etagere kastje Duitsland, met maan en datering A. Reimers 1910 Flensburg 80cm. Cond:G
Amelander beschilderde hoekkast met etagere, 18e-19e eeuws, met vaas en bloemen voorstelling 130x51x36cm. Cond:G