Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Engelse stoelen Victoriaans
Startprijs 500 EUR

Vier antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten stoelen, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 85x46x53cm.

Butlertray
Startprijs 40 EUR

Antieke Engelse eikenhouten opklapbare butlertray, omstreeks 1900 in goede staat 87x27ø Cond:G

Dekenkist, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Achtiende eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist, in goede staat 67x120x56cm. Cond:G

Mahonie 4-laden commode
Startprijs 1.000 EUR

Brede, vroeg 19e eeuwse, 4 -laden commode met zwart marmeren blad, mahoniehouten fineer en mooi messing ringbeslag. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat, 83x130x55cm.

Art Deco eiken naaitafeltje
Resultaat: 45 EUR

Eiken art deco bijzettafel met lade omstreeks 1920 in goede staat 66x54x33cm Cond:G

Engels mahoniehouten kastje
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten scheepskastje met klep, lade en deurtje, staande op wieltjes 80x50x52cm. Cond:G

Mahonie armstoel
Startprijs 70 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten fauteuil, met groen velours stoffering, in goede staat 120x70x64cm.

Barok stoel ster
Resultaat: 185 EUR

Zuid Duitse notenhouten barok stoel met sterintarsia in zitting, wapen met adelaars als rugleuning, voorste poten mogelijk nagemaakt 103x45x43cm

Grote gestoffeerde stoel
Resultaat: 100 EUR

Grote oude gemodernisseerde armleunstoel omstreeks 1900 (chabby chic) in goede staat 99x66x90cm.

Grote opiumtafel
Resultaat: 200 EUR

Zeer grote oude Oosterse opiumtafel met originele polychromie en ijzeren beslag, in goede staat 60x130x196cm Cond:G

Bureaustoel met leer
Resultaat: 70 EUR

Antieke eikenhouten bureaustoel met lederen zitting omstreeks 1900 in goede staat 80x66x55cm

Notenhouten buffetkast
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzaam mooie Duitse monumentale notenhouten Gründerzeit buffetkast omstreeks 1890 met Jugendstil glas in lood, volle dikke zuilen, capitellen, dikke snecken, snijwerk en origineel beslag. In zeer go...

Naaitafel
Resultaat: 100 EUR

Negentiende eeuwse notenhouten naaitafel met wortelhouten binnenwerk met vakverdeling en deksels, fijngesneden snijwerk en poten, en wolhouder(iets verbleekt) 80x60x45cm. Cond:G

Bloementafeltje met binnenbak
Startprijs 30 EUR

Houten bloemtafel met binnenbak, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 49x53ø Cond;G

Wortelnoten chippendale eethoek
Resultaat: 500 EUR

Grote wortelnoten Chippendale barokstijl eethoek met 6 stoelen, 2 met armleuning, 4 zonder, met klauwpoten, uittrektafel met 2 extra bladen, laklaag blad iets beschadigd, verder in goede staat, tafel:...

Ovale salontafel met vossenkop
Startprijs 400 EUR

Negentiende eeuws Franse eikenhouten vissekop tafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 65x112x102cm. Cond:G

Empire kastje, ossebloedkleur
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuws rood gelakte empire penantkast met volle zuilen en vergulde messing capitellen, in goede staat 94x52x109cm.

Italiaanse barok zetel
Resultaat: 70 EUR

Italiaanse armleun oorstoel met petit point bekleding en floraal decor, 20e eeuw 105x69x87cm Cond:G

Italiaanse barok armleunstoel
Resultaat: 130 EUR

Italiaanse armleunstoel met petit point bekleding en floraal decor, 20e eeuw, in goede staat 101x68x60cm.

Snijwerk-tafel met olifanten
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame Oosterse hougesneden salontafel met 2 dimensionaal snijwerk, landschap met indische olifanten, daarop glasplaat verder rondom floraal snijwerk, in goede staat 45x50x101cm.

Wortelnoten barok secretaire
Startprijs 90 EUR

Wortelnoten barock secretaire, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat, lichte fineerschade, met bronzen beslag 104x78x54cm. Cond:R/G

Engelse eiken tafel
Resultaat: 70 EUR

Antieke Engelse eikenhouten bijzettafel met getorste poten omstreeks 1900, in goede staat 77x52øcm

Empire commode met marmeren blad
Startprijs 950 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire penantkast met zwart marmeren blad, halve zuilen met vergulde capitellen, mooi beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 84x128...

4 Lederen kuipstoelen
Resultaat: 150 EUR

Vier moderne lederen kuipstoelen op wieltjes, in goede staat 82x60x52cm

Eiken kussenkast
Resultaat: 100 EUR

Hollandse eikenhouten ranken kussenkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, uitneembaar, met laden, 182x160x58cm. Cond:G

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 110 EUR

Hollandse wortelnoten baroksecretaire, stijlmeubel, 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten 103x88x48cm Cond:G

Eiken naaitafel
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil naaitafel met klepdeksel en lade, omstreeks 1900 in goede staat 75x53x44cm.

Eiken paraplubak
Resultaat: 80 EUR

Antiek Jugendstil eikenhouten parapluhouder, met ijzeren beugel en opvangbak, omstreeks 1900 in goede staat 70x22x54cm

Twentse kist
Startprijs 150 EUR

Achttiende eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist kist, met zadeldeksel, en origineel slot, in goede staat 83x153x71cm

pianokruk
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten pianokruk met draaibare zitting en velours stoffering 54x40ø Cond:G

3-Poot tafeltje, Friese kerfsnede
Startprijs 65 EUR

Antieke eikenhouten kerfsnede tafel met kantig blad, Friesland 19e eeuw, in goede staat 61x54x54cm. Cond:G

Bureaustoel
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten bureaustoel met lederen zitting omstreeks 1900, in goede staat 86x54x56cm.

Theetafel
Resultaat: 60 EUR

Art Deco eikenhouten theetafel op wielen, omstreeks 1930 in goede staat 73x63x41cm.

Gestoken plantenbak
Startprijs 375 EUR

Zeldzame houtgestoken Schwarzwald plantenbak(black forest) , plantenbak met originele zinken binnenbak met druivenranken en bloemendecor, in goede staat 87x60x42cm.

Wortelnoten hangvitrine kastje
Resultaat: 30 EUR

Hollandse notenhouten Barokstijl wandvitrine, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x67x20cm.

Spiegel
Resultaat: 30 EUR

Moderne spiegel met gelithografeerd verendecor en geslepen spiegel, in goede staat 65x85cm. Cond:G

Hollandse wortelnoten commode
Startprijs 900 EUR

Mooie gave Hollandse 18e eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze commode met geschulpt blad, bronzen beslag en klauwpoten, in zeer goede staat, recentelijk gerestaureerd, 82x80x55cm.

Schommelstoel
Startprijs 80 EUR

Antieke Engelse met leder bekleedde schommelstoel 107x80x55cm Cond:G

Schommelstoel
Startprijs 80 EUR

Antieke Engelse met leder bekleedde schommelstoel 107x80x55cm Cond:G

2 Kleine schommelstoelen
Resultaat: 80 EUR

Twee kleine antieke Engelse schommelstoelen, met leer bekleed, omstreeks 1900 in goede staat 106x55x70cm.

Engelse kaart(speel)tafel
Resultaat: 60 EUR

Engelse mahoniehouten speeltafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, groenleder, in goede staat 75x66x66cm

Sieradenvitrine
Resultaat: 150 EUR

Chique messing sieraden vitrinekast, met etage en afsluitbare deur, op wielen, 105x53x53cm Cond:G

Boomstam tafeltje
Resultaat: 80 EUR

Antieke plantentafel gemaakt van boomstam, omstreeks 1900 in goede staat, met 3 tableaus 48cm.

Duitse mahonie chiffoniere
Startprijs 750 EUR

Duitse antieke laat biedermeier mahoniehouten chiffonnière met bovenlade driekwart zuilen, 6 gebogen lades, en origineel beslag omstreeks 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede...

Grote bestoken kapstok
Startprijs 50 EUR

Grote houtgestoken kapstok 19e eeuw met leeuwenkoppen en druivenranken, 104x50x10cm Cond:G

Spiegel van een commode
Resultaat: 30 EUR

Antieke mahoniehouten spiegel met facetgeslepen glas, omstreeks 1900 in goede staat 83x105cm

mahoniehouten dressoir
Resultaat: 80 EUR

Engels mahoniehouten Dressoir, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 90x195x50cm.

Kersen kastje
Resultaat: 100 EUR

Duits vroeg Biedermeier kastje van kersenhoutfineer, op hoge poten met lade en deurtje, empire beslag, in goede originele staat

Empire piedestal
Startprijs 650 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten piedestal met wit marmeren blad en veel bronzen beslag, omstreeks 1870, 2e periode Kariatiden, 78xø51cm. Cond:G

2 Bijzettafels
Resultaat: 80 EUR

Twee Engelse mahoniehouten bijzettafels met lades op wielen, bandintarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 61x55x55cm, 1 brandgat, Cond:R/G

Eiken dekenkist met prismen
Startprijs 250 EUR

Duitse antieke eikenhouten dekenkist omstreeks 1700, vroeg Barok renaissance stijl met floraal snijwerk en ruitvormige panelen. recentelijk vakkundig gerestaureerd, en in zeer goede staat 80x148x75cm.

4 Stoelen
Resultaat: 60 EUR

Vier Duitse Gründerzeit notenhouten stoelen omstreeks 1880 met mooie biedermeier stijl stoffering 96x38x45cm. Cond:G

Ridderstoel
Resultaat: 50 EUR

Oude armleunstoel naar oud voorbeeld met goede velours stoffering, in goede staat 120x70x76cm

4 Stoelen (3x LP, 1x petit point)
Startprijs 60 EUR

Vier oude stoelen, 1x armleunstoel 20e eeuw met petit point stoffering, 3x Louis Phillipe stoelen, 93x50x45cm en 86x65x50cm Cond:G

Displaytafel
Resultaat: 70 EUR

Zestiger jaren winkel displaytafel, in hoogte verstelbaar metaal en hout, in goede staat 6 kantig, 97x65x75cm.

Wandtafel, Sheratonstijl
Resultaat: 120 EUR

Engelse mahoniehouten sheratonstijl wandtafel met 2 lades, bandintarsia, 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x120x40cm.

Mahonie tafeltje
Startprijs 40 EUR

Engelse mahoniehouten ovaalvormige bijzettafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 75x56x38cm. Cond:G

Trommelvormig bijzettafeltje
Resultaat: 40 EUR

Engels trommelvormig bijzettafeltje, mahoniehout, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel, in goede staat, op koperen wielen 60x60øcm.

Voltaire met roze bekleding
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse Franse pallisanderhouten voltaire met goede velours stoffering, in goede staat 102x75x60cm Cond:G

Hoekkastje, beschilderd Amerland
Startprijs 620 EUR

Amelander beschilderde hoekkast met etagere, 18e-19e eeuws, met vaas en bloemen voorstelling 130x51x36cm. Cond:G

Kapstok
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten Amsterdamse school kapstok, omstreeks 1930 98x25x14cm. Cond:G

Oorfauteuil bruin leder
Resultaat: 140 EUR

Bruin lederen oorfauteuil in Barokstijl, 20e eeuw in goede staat 106x90x83cm.

Bank met stoel
Resultaat: 300 EUR

Donkerblauw lederen bank met fauteuil in Barokstijl, 20e eeuw in goede staat 85x156x76 en 100x75x 76cm

Set 19e eeuwse stoelen
Resultaat: 80 EUR

Set 19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk rugleuning en zitting, in goede staat 103x46x56cm. Cond:G

Etagere meubel
Startprijs 130 EUR

Antieke kerfsnede etagere kastje Duitsland, met maan en datering A. Reimers 1910 Flensburg 80cm. Cond:G

Spiegel barock
Resultaat: 125 EUR

Grote houtgestoken barokstijl spiegel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 122x77cm

Eikenhouten kabinet
Resultaat: 550 EUR

Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. In goede staat 240x185x56cm.

Rococo bankje
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuws notenhouten rococo stijl bankje met petit point stoffering( poot gerestaureerd) verder in goede staat 53x52x40cm.

2 Louis Quinze stoelen
Startprijs 150 EUR

Twee Louis Quinze stijl stoelen met mooie biedermeier stoffering, groene beschildering, op wielen 78x76x62cm. Cond:G

Vitrine met geslepen glas
Resultaat: 45 EUR

Eikenhouten vitrinekast omstreeks 1950, met geslepen glas, schap en deur, in goede staat 75x43x50cm.

Vierkant tafeltje
Startprijs 60 EUR

Eikenhouten opengewerkte snijwerk hocker met velours zitting, omstreeks 1920 in goede staat 54x50x50cm.

Antieke stoel
Startprijs 20 EUR

Antieke Bretonse eikenhouten gestoken stoel met floraal decor, omstreeks 1870, in goede staat, 102x50x43cm.

Vitrine kastje met geslepen glas
Resultaat: 100 EUR

Antiek eikenhouten vitrinekastje omstreeks 1900, met geslepen glas, met wandbevestiging, Amsterdam messing sleutel 50x36x31cm.

Halkastje 6 lades
Resultaat: 130 EUR

Antieke eikenhouten halkast met 6 lades, omstreeks 1900, bronzen beslag in goede staat 74x128x37cm.

Jalouzie kastje
Startprijs 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten jalouzie kastje met lade en hoge poten(Louis seize) minimale fineerschade 70x49x34cm. Cond;G

Wandconsole tafel met mameren blad
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse houtgestoken notenhouten wandconsole in rococco stijl met marmeren blad, in goede staat 48x61x98cm Cond:G

Art Deco vitrine kast
Startprijs 200 EUR

Moderne Art Deco stijl kersenhout kleurige vitrinekast, met drie glazen schappen en 2 deuren 200x120x38cm Cond:G

Groot dressoir Jugendstil
Startprijs 200 EUR

Modern Art Deco stijl kersenhouten gekleurd dressoir, stijlmeubel, 4 lades en drie deuren, in zeer goede staat 88x50x220cm.

Eiken meidenkast
Resultaat: 200 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse eikenhouten meidenkast met beeninleg en parelrand op koplijst, 186x125x47cm. Cond:G

Eiken 19e eeuwse kast
Startprijs 500 EUR

Negentiende eeuwse grote eikenhouten Renaissance stijl Hollandse linnenkast met gelijste deurpanelen, schappen en lades achter de deuren, gezichten in koplijst. In zeer goede staat 210x74x260cm Cond:G

Engels massief eiken kabinet
Startprijs 500 EUR

Eikenhouten Engels kabinet, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in Sheraton stijl(mooie kwaliteit) in goede staat, 190x130x57cm. Cond:G

Massief kersen naaitafel
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse kersenhouten Louis Philippe naaitafel, omstreeks 1870 met driespant poot in goede staat 77x36x47cm.

Massief eiken bijzet tafeltje
Startprijs 150 EUR

Creme geverfd massief eiken bijzettafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x80x80cm

CD kastje Tibetaans
Startprijs 140 EUR

Met leder bekleedde en beschilderd c.d kastje met landschapdecor, tibetaanse stijl, 21e eeuw in zeer goede staat 76x38x38cm.

Buffetkast
Startprijs 150 EUR

Franse antieke notenhouten buffetkast omstreeks 1880 met volle zuilen en mooi snijwerk in de deuren, 230x144x46cm. Cond:G

4-Delig Chinese bijzettafels
Resultaat: 100 EUR

Vier delige set Chinese bijzettafeltjes 20e eeuw in goede staat 37-52cm Cond:G

Eiken tweedeurs kast
Resultaat: 700 EUR

Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.

Staande scheerspiegel
Resultaat: 160 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniehouten staande toiletspiegel met twee lades en 3 spantpoot, in hoogte verstelbaar, 170cm. Cond:G

Mahonie kapspiegel
Startprijs 90 EUR

Negentiende eeuwse Engelse toiletspiegel met getorste zuilen 85cm. Cond:G

Grote blaasbalg
Startprijs 120 EUR

Reusachtige antieke blaasbalg, met leder, vermoedelijk Duitsland, 19e eeuw, geen wormbeval, voor smederij, in goede staat 170x60x85cm.

Empire tafeltje
Resultaat: 150 EUR

Negentiende eeuws mahoniehouten empiretafeltje, dolfijn, lichte fineerschade, verder in goede staat 64x42cm. Cond:G

Duitse dekenkist, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok dekenkist met smeedijzeren banden. Slot en sleutel missen, beschadigingen aan het smeedijzer. 88x120x62cm. Cond.: R-G

Mahonie buffet met opstand
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast met etagiere, lichte fineerschade, 155x94x52cm Cond:R/G

Bonheur
Resultaat: 425 EUR

Hollandse 19e eeuwse Bonheur met snijwerk en tollen, in goede staat 230x110x50cm.

Kapspiegel
Startprijs 60 EUR

Engelse antieke mahoniehouten kapspiegel omstreeks 1870, met twee houders en deksels, in goede staat 66x53x21cm. Cond:G

Spiegel
Startprijs 30 EUR

Antieke halspiegel, omstreeks 1900 met facetgeslepen spiegel, in goede staat 125x70cm.