Gesigneerde Chinese Pekingglazen vaas, zwart met wit, gedecoreerd met vlinders, symbolen en tekens, 20e eeuw in goede staat 21x11,5cm
Twaalf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors(gemerkt) 4 borden met randschade Cond:R/G
Antieke Chinese 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met vogel en bloesemtak decor, rondom, in goede staat 25xø17cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte kom met rondom figuren decor, in goede staat 9,5x20,6øcm.
Zeer grote 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy kom, met geschulpte omranding, rondom met coulissendecor, floraal en figurendecor(haarlijn) 10,5x25,3cm Cond:R
Oude Chinees porseleinen waterpot, Kang Xy gemerkt, lichtblauw glazuur, in goede staat 3,4x12øcm.
Oude Chinees porseleinen Mei Ping vaas met drakendecor, 25x14øcm in goede staat
Twee oude Chinees porseleinen borden met paradijsvogeldecor, Tong Zhi gemerkt, in goede staat 3,5x6,5øcm
Vroeg 19e eeuws porseleinen servies met handbeschilderde landschappen decors, theepot, roomkan, koffiepot, 8 kop en schotels, (haarlijn of chip mogelijk) 6,5-27cm. Cond:R/G
Grote antieke Chinees porseleinen vaas omstreeks 1900, mooie kwaliteit landschap beschildering, en vele figuren in paleis, hoogwaardigheidsbekleders, ruiters, kinderen, Geisha's etc 50x18cm Cond:G
Zeer grote Franse porseleinen limoges dekseldoos, eind 19e eeuw gemerkt B.S ster Limoges France S, handbeschilderd met figuren en gouddecor 11x24x25cm. Cond:G
Twee antieke Franse porseleinen pronkvazen door Jacob Petit 1830-1862, met floraal, goud, en vogeldecor, elke vaas is tweedelig met console, minimale chip 30cm. Cond:G
Fraaie antieke porseleinen tafelspiegel, zwaar uitgevoerd, gemonteerd op eiken frame met standaard, omstreeks 1880 Frankrijk of Duitsland met wapen en Latijnse tekst en gouddecor 73x50cm. Cond:G
Prachtige Chinese 18e eeuwse dekselterrine met originele onderschotel met landschappen en floraal decor 22x32x24cm. Cond:G terrine heeft 1 chip aan de voet.
Chinees porseleinen kom op hoge voet 5 landen vlaggen en gouddecor 20e eeuw 10,2x15,9cm Cond:G
Twee groot 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor(beide randschade) 44,5xø19cm.
Oud Chinees porseleinen karper bord, Cheng Lung, gemerkt, 4,8x20,8ø Cond:G
Antieke Chinese Chin de Blanc porseleinen figuur, oude slapende man met gewaad, verso gemerkt, 18e/19e eeuw, 11x11x8cm Cond:G
Oude Chinees porseleinen vaas met floraal decor en olifanten koppen, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 26x16øcm
Zes Chinees porseleinen kop en schotels omstreeks 1800 met deksels Chinees Imari, met goud en floraal decor, 5 kopjes goed, 1 beschadigd, 1 deksel goed, 5 beschadigd, 4 schotels lichte randglazuurscha...
Antieke keramieken Rozenburg plaquette, letter K2, voorstelling naar een schilderij van Anton Mauve omstreeks 1900 met eikenhouten lijst 44,5x28,3cm Cond:G
Zeldzaam stel grote 18e/19e eeuwse gesigneerd Yixing pijpvazen met fijn gedecoreerd goudkleurig drakendecor, prachtige kwaliteit, in goede staat 31x13øcm
Veertien delig Duits porseleinen apenorkest, hoofdzakelijk Thüringen, omstreeks 1900-1940, 9 heel, 5 beschadigd, 11-15c,. Cond:R/G
Twee delen oud Jade, mandarijneenden, en chou lou, in goede staat 6-7,5cm.