Vier 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors, haarlijn, randschade 16,4ø Cond;R/G
Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G
Twee grote Chinese familie Roze dekselpotten met paradijsvogels en floraal decor, deksel randschade 22x21cm Cond:R/G
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met teksten en figuren en florale voorstellingen, 1 gemekt, 1 mist deksel. 9,5x13ø en 12x12,5ø Cond:G
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden, twee borden met chip, twee goed 18-22cm CondR/G
Twee oude Engelse coalpoort keramieken Kings ware vazen, A.D 1750 met gouden drakendecor, een vaas randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G
Grote oude Weense vaas, gemerkt met bijenkorf en J.K Carlsbad omstreeks 1900, jugendstil met gouddecor en figuren in coulissendecor, in goede staat 38x21ø
Antieke porseleinen rozensteker, met messing houder en floraal en gouddecor, omstreeks 1900, in goede staat, 21xø19cm.
Vier delen Wedgwood, bisquit porselein, grote dekselpot, niervormige dekseldoos, binnenrand chip, bordje en een vaasje 6-12cm. Cond:G
Vijf delen Engels keramiek, drie maal Wedgwood Barlaston of Etruria, staffordshire dekseldoos, wedgwood dekseldoos 9-13,5cm Cond:C
Drie oude Chinese porseleinen vazen, zeshoekige penselenvaas, drakenvaas 20e eeuw, zeshoekige balustervormige vaas met figuren en teksten in coulissen. 12-23cm Cond:G
Drie 19e/20e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor, grote schotel met hemelpaard centraal, schotel met foohonden in coulissen, schotel floraal 28-31,5ø Cond:G
Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten met figurenvoorstelling en krab op deksel, 20e eeuw 18-22cm. Cond:G
Lot 18e-19e eeuws Chinees/Japans porselein, familie Roze bordje met floraal decor en chip, 5 maal rijstwijn kopjes met gouddecor binnenin, 4 diepe schotels goud-blauw 5,5x11,5øcm. Cond:G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen diepe schalen, schaal met centraal blauw-wit landschapsdecor, schaal met floraal en gouddecor in coulissen(randschade) ø21-ø24,5cm. Cond:R/G
Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur, 1e helft 20e eeuw, met floraal decor, in goede staat 28,5cm Cond:G
Lot Japans Satsuma porselein met o.a. 2 sets miniatuurvaasjes, grote dekselvaas met krijgerdecor, gemberpot, en kleine vaas 6-36cm. Cond:R/G
Lot Chinees porselein 20e eeuw, 7x Celadon, visdecor, 1 blauwe dekseldoos gemerkt binnenin met foohonden draak, 10-15cm. Cond:G
Achttiende eeuws Chinees porseleinen servies, floraal decor met insecten, bestaande uit: trekpot, kom, 4 kop en schotels, twee schotels, 3 kopjes, beschadigingen 5-14cm. Cond:R
Antieke Delftse polychrome koe 18e 19e eeuws, hoorns en juk beschadigd 20x28cm. Cond:R
Antieke Engelse Wedgwood schaal met onderschotel omstreeks 1900, opengewerkt S.Y.M, creme kleur 10x25x19cm. Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal decor, en gouddecor in goede staat, 23,5ø Cond:G
Zeven 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en negen schotels met kustplaats decor, 5 schotels goed, 4 met haarscheur, 4 kopjes goed, 1 met haarscheur, 6-12cm Cond:R/G
Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G