Hoge zeskantige Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw met floraal en vogeldecor, in goede staat 54x17x19cm. Cond:G
Grote antieke bruingeglazuurde voorraadpot 19e eeuw 48x33øcm Cond:G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met tekst en floraal/vogel decor 21x19cm Cond:G
Antieke grote polychrome platelen vaas, design Colenbrander, plateelbakkerij Ram Arnhem Holland, 1922 schilder Willem, in goede staat 22,7x12,5cm.
Antieke Hollandse vaas omstreeks 1920, gemerkt met Hollandse vlag, schilder w.v.h. (Willem van Ham) polychroom floraal decor 0158 PL 56, 21,8x15ø Cond:G