Antieke Chinese marmeren bloempot met paradijsvogel (gelijmd) 11x17x5cm Cond;R
Antieke Duitse keramieken tabakspot omstreeks 1890, met figurendecor, gemerkt 27x15ø Cond:G
Antieke Duits porseleinen inktstel 2 delig in de vorm van een figurengroep, 2 delig (onder groep zit inktstel), 15x16x`10cm Cond:R/G
Twee delen 2e helft 20e eeuw, 1x wit Duits porseleinen Rosenthal studioline vaas, en een gegraveerde glazen dekselpot, in goede staat 23-25cm.
Negentiende eeuwse keramieken servies, theepot, kastkom, 6 kop en schotels, roomkan, 3 losse kopjes 6-16cm Cond:G
Italiaans of Franse Fayence mosterdpot met deksel in de vorm van een vrouw met mand, 18e-19e eeuws, originele polychrome beschildering, gemerkt B.P 1158 minimale chips Cond:R/G
Lot antieke Chinees porseleinen kop en schotels, 1 losse schotel 17e eeuw(barst), 3 kop en 2 schotels, figuren in tuin, Kang Xy gemerkt, 17e 18e eeuws chip en barst, 2 kopjes met spelende kinderen (b...
Drie oude Chinese porseleinen vazen, zeshoekige penselenvaas, drakenvaas 20e eeuw, zeshoekige balustervormige vaas met figuren en teksten in coulissen. 12-23cm Cond:G
Drie 19e/20e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor, grote schotel met hemelpaard centraal, schotel met foohonden in coulissen, schotel floraal 28-31,5ø Cond:G
Art Deco figuur op marmeren sokkel, bronskleurig gepatineerde bok omstreeks 1920 40x36x13cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse France Fayence polychrome mosterdpot, met muts merk en nr 98/1158, 17cm in goede staat
Oud Chinees porseleinen 3 delig kaststel omstreeks 1930 of later, met bloesemtakdecor, chip binnenrand deksel 28-34cm. Cond;G
Twee x Duits antiek porselein, 19e eeuwse rozensteker met romantische figuren, en een Rosenthal dekseldoos met handbeschilderde pauw en gouddecor 12-14cm. Cond;G
Porseleinen vogel op bloesemtak, 2e helft 20e eeuw, ongemerkt, 18,5cm. in goede staat.
Acht oude Chinese Yixing kopjes, waarvan vier met zilver en vier gemerkt 20e eeuw 4,5-5cm.Cond:G
Bruine Chinese handgestoken jade figuur met o.a vleermuis etc 10x5,5cm Cond:G
Twee antieke religieuze porseleinen figuren omstreeks 1900, nr. 205 Frankrijk, in goede staat 30-32cm. Cond:G
Twee Duitse klepkannen met tinnen deksel, 20e eeuw, 1 maal porseleinen Kaiser, 1 maal Fayence handbeschilderd 25-35cm Cond:G
Antieke porseleinen beeldengroep omstreeks 1900, haarscheur in basis, gemerkt met anker, 19x17ø Cond:R
Twee 19e eeuwse Frans porseleinen Samson borden met floraal en wapendecor 21,5cm gemerkt, in goede staat
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen vaas met kraanvogeldecor en tekst 33,5cm Cond:R
Vooroorlogs Japans Satsuma theeservies met draken en gouddecor, omstreeks 1930, gemerkt Herford, 9 delig (chip) in goede staat 16cm.
Twee antieke terracotta figuren omstreeks 1900, meisjes en jongens met boek, onduidelijk gemerkt, 2 kleurig gepatineerd, bronskleur(bakfout/chip) 32-33cm. Cond:R/G