Grote porseleinen uil 2e helft 20e eeuw, vermoedelijk Italie, op zwart basement, in goede staat 46cm.
Porseleinen groep, twee tortelduiven, 20e eeuw, 13cm. ongemerkt.
Art Deco figuur op marmeren sokkel, bronskleurig gepatineerde bok omstreeks 1920 40x36x13cm. Cond:R/G
Drie 19e eeuwse porseleinen figuren met schuddende hoofdjes, Arabische vrouw en man, en 1 Chinees, beschadigingen 8-12cm. Cond:R/G
Mooi Duits of Italiaans porseleinen beeld, ballerina met bloemen en gouddecor, gemerkt met N en kroon, 1e helft 20e eeuw, 2 vingers af, jurk beschadigd 24cm. Cond:R
Vijf delen Franse Fayence, bloemsteelvaasje, geribbeld vaasje, een geit, hoorn gelijmd 19e-20e eeuw 11-19cm Cond:G
Tjechische Royal Dux bisquit porseleinen figuur ree en reebok, 2e helft 20e eeuw, 1 gewei gelijmd, 21x28x8cm Cond:R/G
Twee Duitse Jugendstil geglazuurde keramieken vazen, omstreeks 1910 vermoedelijk Karlsruhe, chip onderrand 26xø13cm. Cond:R/G
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal en gouddecor, in goede staat 54,5øcm
Zeer grote Japans porseleinen Imari kraagvaas met figuren in landschapsdecor, paradijsvogel, goud, en floraal decor 9minimale chip kraag) 62cm Cond;G
Antieke Stadt Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal omstreeks 1920, Zwiebelmuster in goede staat 26,5øcm
Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal, omstreeks 1920, Zwiebelmuster, in goede staat 25,5ø Cond:G
Duitse Jugendstil stijl vaas, met florale en opengewerkte decors, unicorn studio 34cm. omstreeks 1990 Cond:G
Grote Duits porseleinen Rosenthal vos, gesigneerd th Karner nr 1538 Kunstabteilung (Theodor Kärner 1936) 21x41x12cm. Cond:G
Antiek Frans porseleinen figuur J.P Jacob Petit omstreeks 1850 Franse edelman 32cm Cond:G
Grote antieke geglazuurde keramieken vaas met floraal decor, omstreeks 1900, in goede staat 63cm.
Prachtige grote antieke porseleinen lamp met bolelfen of putti, gemerkt Spode Engeland, geelectrificeerd, in goede staat 75x45cm
Drie delen porselein, Duitse rijk met swastika gemerkt, omstreeks 1940, 2x Bavaria(1 bord haarlijnen) 23x23,5ø Cond:R/G
Duitse Rosenthal porseleinen theekan, Kronach Bavaria met bruin glazuur, in goede staat 21cm.
Drie grote ovale elfen-plauettes met boselfen, gemerkt minton 20e eeuw 30x41cm Cond;G
Antieke porseleinen plaquette in lijst, gesigneerd DIE Frankrijk, omstreeks 1900, geboorte plaquette met baby 13x8cm Cond:G
Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette met rozendecor omstreeks 1920 gemerkt, Rosen 056 handgemahlt F.S 96 25,7x35,7cm.
Grote oude handbeschilderde plaquette met rozendecor omstreeks 1920, gemerkt F.S 95 handgemahlt, in goede staat 25,7x35,7cm
Vijf delen oud Duits Fürstenberg porselein 60er jaren, 2 bolvazen, 2 hoge vazen, koekjesschaal 10-20cm. Cond:G
Antieke keramieken Rozenburg plaquette, letter K2, voorstelling naar een schilderij van Anton Mauve omstreeks 1900 met eikenhouten lijst 44,5x28,3cm Cond:G
Groot Duits Hutschenreuther servies, decor Chloe, bestaande uit: 5 presenteerschalen, theekan, koffiekan, suikerpot, melkkan, 2 dekselschalen, schaal, botervloot, eierdoppen, 6 mocca kop en schotel, 5...
Antieke 19e eeuwse porseleinen kandelaar, gemerkt B Potter 52, mooie kwaliteit met florale decors en gouddecor, in goede staat 18,3cm
Antieke Duitse bisquit porseleinen figuur omstreeks 1900, door Scheibe Alsbach, naakte dame 27cm. Cond:G
Duitse Rosenthal figuur door R. Kaesbach, 20e eeuw in goede staat 24,5cm
Zes Duitse Meissen porseleinen kop en schotels omstreeks 1950, 1e keus, bloemen en gouddecor, in goede staat
Twee prachtige antieke handbeschilderde porseleinen vazen met floraal en gouddecor, omstreeks 1900, genummerd en lichtblauw zwaardteken en merkteken met kroon, mooie kwaliteit 20,5x8,5øcm.
Twee grote porseleinen empire stijl dekselvazen, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met gouddecor, gemerkt met twee zwaarden en kroon, in goede staat 41cm.
Twee 19e eeuwse terracotta Villeroy en Boch nr 318 pronkkannen met putti, floraal decor en ziver overlay, stukje aangelijmd en chip, Cond:R/G
Vijf oude Duitse Meissen porseleinen dessertborden, decor Streublümchen, omstreeks 1960, twee borden randschade ø15,5 Cond:R/G
Zes oude Duitse Meissen porseleinen gebaksschotels, decor Streublümchen omstreeks 1960 ø18,3cm. in goede staat
Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas omstreeks 1850-1870, met figurendecor, stukje ingelijmd, 18cm. Cond;R
Mooie 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen theepot omstreeks 1880(Knauf Zeit) met gouddecor, figuren en floraal decor 24cm. Cond:G
Achttiende eeuwse Duitse Meissen porseleinen figuur, minimale chips, oudere restauraties, gemerkt met Meissen teken met ster en F.5 Cond:R 13cm.
Zeldzame 19e eeuwse terracotta Villeroy en Boch Mettlach sierbord, meerkleurig, nr 879, met narren en buste beschilderd, in goede staat 35ø Cond:G
Twee mooie oude Japanse satsuma vazen omstreeks 1900 met gouddecor, figuren en olifanten, in goede staat, 33x18ø Cond:G
Zes oude Chinese wijnkommen, gemerkt, 20e eeuw, groen/grijs glazuur 2x en geel glazuur 4x 11,3-14cm. in goede staat
Drie x 17e/18e eeuws Chinees porselein, twee zeldzaam geschulpte borden met waterpartij en vogels, beide haarscheur en chip, een grote 17e eeuwse Wanli schotel met tuin en vogel voorstelling, geschulp...
Oude Chinese porseleinen deksel voorraadpot met familie Roze decor, omstreeks 1930 of later, in goede staat 22x16øcm
Grote 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung presenteerschaal met landschapsdecor, in goede staat
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje, bord met chip, 2 borden goed, 1 helemaal gaaf.22,7ø Cond:R/G
Prachtige grote oude Chinese Yixing theepot met bamboedecor, gemerkt, en mooie kwaliteit, omstreeks 1900-1930 in goede staat 9,5x21x12,5ø
Oude Chinese Yixing theepot met zwanendecor en Chinese tekens, mooie kwaliteit omstreeks 1930, gemerkt en in goede staat 8,5x17x12øcm
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte kom met rondom figuren decor, in goede staat 9,5x20,6øcm.