Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen zoutvaatje
Startprijs 90 EUR

Antieke Duitse KPM porseleinen zouthouder met putti en floraal decor(scherf ingelijmd) 12x13x7cm. Cond:R

2 Chinese dekselpotten
Startprijs 90 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten, met tekst, vogels en bloesemtakdecor, deksel mogelijk niet origineel, 20x14,5cm. Cond:G

Porseleinen siamees
Startprijs 90 EUR

Oude Royal Copenhagen porseleinen poes TN 2862, in goede staat 12x13x9cm.

Chinees Imari bord
Startprijs 90 EUR

Achttiende eeuwse Chinees Imari bord met floraal en gouddecor, chip, 23ø Cond:R/G

2 Wit marmeren leeuwen
Startprijs 90 EUR

Twee oude Chinese witmarmeren tempelhonden, 20e eeuw in goede staat 20x11x8cm

4 Chinese rijstschalen, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

Vier Chinese rijstskommen, met floraal decor, chips 7-14,3ø Cond:R

Imari tafellamp, rode kap
Startprijs 90 EUR

Negentiende eeuwse Imari vaas gemodificeerd tot tafellamp(chips) 61x39ø Cond:R

Reservisten bierpul
Startprijs 80 EUR

Oude Duitse porseleinen reservisten bierpul 20e eeuw met tinnen klepdeksel, soldaten en adelaar, in goede staat 30,5cm. Cond:G

Lot Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Lot 17e/18e eeuwse Chinees porselein 5x, grote kom, 2 cargo schotels met floraal decor, twee kopjes met chip 5,5-20cm. Cond:R/G

Japans servies, draakmotief
Startprijs 80 EUR

Oud Japans porseleinen servies omstreeks 1940, 5 kop en schotels, roomkan, suikerpot, 6 gebaksschotels, minimale chip mogelijk, 8-16cm. Cond:G

Chinees porseleinen bolvaas
Startprijs 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen bolvaas omstreeks 1900 met rondom figuren in landschap 13,5x12,5ø Cond:G

Chinese schaal
Startprijs 80 EUR

Grote Chinees porseleinen schaal 2e helft 20e eeuw met diverse figuren, floraal decor en symbolen 11x25,7øcm Cond:G

Yixing theepot
Startprijs 80 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met lachende Boedha en tekst, gemerkt 2e heflt 20e eeuw, 11x18x10,5cm. Cond:G

Theepotje met 4 kopjes, Fam Noir
Startprijs 80 EUR

Oude Chinese porseleinen familie Noir rijstwijn set, 20e eeuw, 6 delig in goede staat 8x16x13cm Cond:G

2 Engelse figuren, edelman en edelvrouw
Startprijs 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse Engels porseleinen figuren, edelman en edelvrouw bij boomstronk, in goede staat 23-24cm Cond:G

Keramieken vaas 2 oren
Startprijs 80 EUR

Antieke keramische oorvaas, omstreeks 1900 nr 74 zwart mat glazuur, in goede staat 19x25ø

Westerwald snavelkan ca. 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse fayence snavelschenkkan met tinnen monturen, omstreeks 1880 Westerwald 27cm. Cond:G

2 Chinese borden
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, 1 maal koekoek in huisje, 1 maal landschap met geribbelde omranding, beide met haarlijn, 22-23øcm Cond:R

Grote dekselvaas
Startprijs 80 EUR

Grote porseleinen dekselvaas met zilveren overlay, 2e helft 20e eeuw 60cm Cond:G

Grote ovale schaal
Startprijs 80 EUR

Grote antieke porseleinen vispresenteerschaal, met handgeschilderd floraal en gouddecor, geschulpte omranding, ongemerkt, 6x51,5x44cm Cond;G

Chinese lamp, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Oude tafellamp gemaakt van een 19e eeuwe Chinees porseleinen vaas met wijsheren en tekst 46x33ø Cond:G

2 Duitse kannen, historisme
Startprijs 80 EUR

Twee grote Duitse geglazuurde steengoed schenkkannen, neo renaissence, historisme omstreeks 1880, beide gelijk gemerkt en genummerd, 1x 7 koningen 31-34cm Cond:G

18e Eeuwse tegel + tableau
Startprijs 80 EUR

Zeven antieke Hollandse tegels en 4 pas tableau, 4 tegels divers, tegel visser en tegel een (20e eeuw), beschadigingen, 13x13cm Cond:M/R

4 Porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR

Vier antieke porseleinen figuren 19e eeuw, 2x Volstadt Rudolstad 1808-1890, 2x Sitzendorf nach 1850, 11-12cm beschadigingen, Cond:R

6 Porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR

Zes oude Duitse porseleinen figuren, figuren groep met puttis(beschadigd) gemerkt A.R, 5 figuren putti o.a Volkstedt Thuringen, 8-20cm. Cond:R/G

5 Delen Frans Fayence
Startprijs 80 EUR

Vijf delen Franse Fayence, bloemsteelvaasje, geribbeld vaasje, een geit, hoorn gelijmd 19e-20e eeuw 11-19cm Cond:G

Meissen bord, opengewerkte rand
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal, omstreeks 1920, Zwiebelmuster, in goede staat 25,5ø Cond:G

Grote groene vaas
Startprijs 80 EUR

Grote antieke geglazuurde keramieken vaas met floraal decor, omstreeks 1900, in goede staat 63cm.

6 Chinese wijnkommen
Startprijs 80 EUR

Zes oude Chinese wijnkommen, gemerkt, 20e eeuw, groen/grijs glazuur 2x en geel glazuur 4x 11,3-14cm. in goede staat

Drie delen Chinees porselein
Startprijs 75 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein familie Roze 18e-19e eeuw, tuitvaasje chip bovenrand en 2 schotels, gemerkt 13,5-16cm Cond:R/G

Lladro beeld, 2 nonnen
Startprijs 75 EUR

Groot Spaans Lladro porseleinen figuur 2 nonnen no 4611, in goede staat 33,5cm

2 Porseleinen beeldjes
Startprijs 70 EUR

Twee oude porseleinen figuren, antiek, vrouw bij zuil, en DDR met putti en zwaan Sitzendorf 25-35cm. Cond:G

Antieke Chinese bloempot
Startprijs 70 EUR

Grote antiek Chinees porseleinen bloempot omstreeks 1900 met blauw decor in goede staat 11,5xø26,3cm

Chinese vaas en kom
Startprijs 70 EUR

Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom 17-13cm. Cond:R/G

4 Chinese schoteltjes 18e eeuw, (2x chicken)
Startprijs 60 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, twee 6-hoekig met chicken en florale voorstellingen(haarlijn) een floraal, chip, en schotel met wijsheren, chip, 10-11,8cm Cond:R/G

2x Blauwe kom
Startprijs 60 EUR

Twee 18e/19e eeuwse Chinese kom, met vogels en vlinderdecor, 6,5x15ø en 7x18ø Cond:R

3 Chinese bordjes, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Drie 18e eeuwse porseleinen schotels, tuin en vogeldecor, minimale chip 12,8x13,9ø Cond:G

Stel Jugendstil vazen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke keramieken Jugendstil vazen omstreeks 1900 met zweepslagmonturen, gemerkt H 865, 1 vaas gelijmd, andere goed, 37cm.

Japanse ronde vaas
Startprijs 60 EUR

Grote antieke Japans porseleinen penselenvaas met tekst en floraal decor. omstreeks 1900, 28,5x12,2 ø Cond:G

Antiek Japans theeservies
Startprijs 60 EUR

Antiek Japans theeservies 9 delig, omstreeks 1920, groene achtergrond met floraal en gouddecor, twee chips verder in goede staat 18cm

4 Japanse schaaltjes, 5-kantig
Startprijs 60 EUR

Vier antieke Japanse porseleinen hoekschaaltjes met rood-gouddecor, 19e eeuws gesigneerd, met landschapsdecor in goede staat, haarlijn, Cond;G 18x11x5cm

2 KPM borden, kasteelgezicht
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Duitse K.P.M borden met kasteelvoorstellingen, omstreeks 1900 in goede staat 26ø

Delftse schotel, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse schotel (antiek gekramd) met Chinees decor(randschade) 34ø Cond:R

2 Vazen met draken en phoenix
Startprijs 60 EUR

Twee Chinese of Japanse keramieken geglazuurde vazen, groen-oker-blauw met paradijsvogeldecor en houten consoles omstreeks 1900( craquelee glazuur) 25x13cm Cond:G

Spekstenen Chinees beeldje met apen
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinese spekstenen dubbelvaas met drie apen en vogels, omstreeks 1900 in goede staat 15x20x6cm

3 Tegeltableaus
Startprijs 60 EUR

Drie oude tegeltableaus 20e eeuw, 3-pas met pauwendecor, 4-pas met riviergezicht monogram, 1-pas met vogeldecor 28-40cm. Cond:G

Imari bord
Startprijs 60 EUR

Antiek Imari porseleinen schotel omstreeks 1900 met floraal, goud en coulissendecor, in goede staat 30,5cm.

Porseleinen groep
Startprijs 60 EUR

Porseleinen groep, twee tortelduiven, 20e eeuw, 13cm. ongemerkt.