Antieke Duitse KPM porseleinen zouthouder met putti en floraal decor(scherf ingelijmd) 12x13x7cm. Cond:R
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten, met tekst, vogels en bloesemtakdecor, deksel mogelijk niet origineel, 20x14,5cm. Cond:G
Oude Royal Copenhagen porseleinen poes TN 2862, in goede staat 12x13x9cm.
Achttiende eeuwse Chinees Imari bord met floraal en gouddecor, chip, 23ø Cond:R/G
Twee oude Chinese witmarmeren tempelhonden, 20e eeuw in goede staat 20x11x8cm
Vier Chinese rijstskommen, met floraal decor, chips 7-14,3ø Cond:R
Negentiende eeuwse Imari vaas gemodificeerd tot tafellamp(chips) 61x39ø Cond:R
Oude Duitse porseleinen reservisten bierpul 20e eeuw met tinnen klepdeksel, soldaten en adelaar, in goede staat 30,5cm. Cond:G
Lot 17e/18e eeuwse Chinees porselein 5x, grote kom, 2 cargo schotels met floraal decor, twee kopjes met chip 5,5-20cm. Cond:R/G
Oud Japans porseleinen servies omstreeks 1940, 5 kop en schotels, roomkan, suikerpot, 6 gebaksschotels, minimale chip mogelijk, 8-16cm. Cond:G
Antieke Chinees porseleinen bolvaas omstreeks 1900 met rondom figuren in landschap 13,5x12,5ø Cond:G
Grote Chinees porseleinen schaal 2e helft 20e eeuw met diverse figuren, floraal decor en symbolen 11x25,7øcm Cond:G
Oude Chinese Yixing theepot met lachende Boedha en tekst, gemerkt 2e heflt 20e eeuw, 11x18x10,5cm. Cond:G
Oude Chinese porseleinen familie Noir rijstwijn set, 20e eeuw, 6 delig in goede staat 8x16x13cm Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Engels porseleinen figuren, edelman en edelvrouw bij boomstronk, in goede staat 23-24cm Cond:G
Antieke keramische oorvaas, omstreeks 1900 nr 74 zwart mat glazuur, in goede staat 19x25ø
Antieke Duitse fayence snavelschenkkan met tinnen monturen, omstreeks 1880 Westerwald 27cm. Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, 1 maal koekoek in huisje, 1 maal landschap met geribbelde omranding, beide met haarlijn, 22-23øcm Cond:R
Grote porseleinen dekselvaas met zilveren overlay, 2e helft 20e eeuw 60cm Cond:G
Grote antieke porseleinen vispresenteerschaal, met handgeschilderd floraal en gouddecor, geschulpte omranding, ongemerkt, 6x51,5x44cm Cond;G
Oude tafellamp gemaakt van een 19e eeuwe Chinees porseleinen vaas met wijsheren en tekst 46x33ø Cond:G
Twee grote Duitse geglazuurde steengoed schenkkannen, neo renaissence, historisme omstreeks 1880, beide gelijk gemerkt en genummerd, 1x 7 koningen 31-34cm Cond:G
Zeven antieke Hollandse tegels en 4 pas tableau, 4 tegels divers, tegel visser en tegel een (20e eeuw), beschadigingen, 13x13cm Cond:M/R
Vier antieke porseleinen figuren 19e eeuw, 2x Volstadt Rudolstad 1808-1890, 2x Sitzendorf nach 1850, 11-12cm beschadigingen, Cond:R
Zes oude Duitse porseleinen figuren, figuren groep met puttis(beschadigd) gemerkt A.R, 5 figuren putti o.a Volkstedt Thuringen, 8-20cm. Cond:R/G
Vijf delen Franse Fayence, bloemsteelvaasje, geribbeld vaasje, een geit, hoorn gelijmd 19e-20e eeuw 11-19cm Cond:G
Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal, omstreeks 1920, Zwiebelmuster, in goede staat 25,5ø Cond:G
Grote antieke geglazuurde keramieken vaas met floraal decor, omstreeks 1900, in goede staat 63cm.
Zes oude Chinese wijnkommen, gemerkt, 20e eeuw, groen/grijs glazuur 2x en geel glazuur 4x 11,3-14cm. in goede staat
Drie delen antiek Chinees porselein familie Roze 18e-19e eeuw, tuitvaasje chip bovenrand en 2 schotels, gemerkt 13,5-16cm Cond:R/G
Groot Spaans Lladro porseleinen figuur 2 nonnen no 4611, in goede staat 33,5cm
Twee oude porseleinen figuren, antiek, vrouw bij zuil, en DDR met putti en zwaan Sitzendorf 25-35cm. Cond:G
Grote antiek Chinees porseleinen bloempot omstreeks 1900 met blauw decor in goede staat 11,5xø26,3cm
Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom 17-13cm. Cond:R/G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, twee 6-hoekig met chicken en florale voorstellingen(haarlijn) een floraal, chip, en schotel met wijsheren, chip, 10-11,8cm Cond:R/G
Twee 18e/19e eeuwse Chinese kom, met vogels en vlinderdecor, 6,5x15ø en 7x18ø Cond:R
Drie 18e eeuwse porseleinen schotels, tuin en vogeldecor, minimale chip 12,8x13,9ø Cond:G
Twee antieke keramieken Jugendstil vazen omstreeks 1900 met zweepslagmonturen, gemerkt H 865, 1 vaas gelijmd, andere goed, 37cm.
Grote antieke Japans porseleinen penselenvaas met tekst en floraal decor. omstreeks 1900, 28,5x12,2 ø Cond:G
Antiek Japans theeservies 9 delig, omstreeks 1920, groene achtergrond met floraal en gouddecor, twee chips verder in goede staat 18cm
Vier antieke Japanse porseleinen hoekschaaltjes met rood-gouddecor, 19e eeuws gesigneerd, met landschapsdecor in goede staat, haarlijn, Cond;G 18x11x5cm
Twee antieke Duitse K.P.M borden met kasteelvoorstellingen, omstreeks 1900 in goede staat 26ø
Grote 18e eeuwse Delftse schotel (antiek gekramd) met Chinees decor(randschade) 34ø Cond:R
Twee Chinese of Japanse keramieken geglazuurde vazen, groen-oker-blauw met paradijsvogeldecor en houten consoles omstreeks 1900( craquelee glazuur) 25x13cm Cond:G
Antieke Chinese spekstenen dubbelvaas met drie apen en vogels, omstreeks 1900 in goede staat 15x20x6cm
Drie oude tegeltableaus 20e eeuw, 3-pas met pauwendecor, 4-pas met riviergezicht monogram, 1-pas met vogeldecor 28-40cm. Cond:G
Antiek Imari porseleinen schotel omstreeks 1900 met floraal, goud en coulissendecor, in goede staat 30,5cm.
Porseleinen groep, twee tortelduiven, 20e eeuw, 13cm. ongemerkt.