Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma stijl vaas, 2e helft 20e eeuw, met duiven in landschapsdecor, 160cm Cond;G
Grote antiek Chinees porseleinen bloempot omstreeks 1900 met blauw decor in goede staat 11,5xø26,3cm
Twee grote gemerkte Chinees porseleinen vazen in waaiervorm met rondom floraal decor, 20e eeuw in goede staat.36x33x13cm.
Antieke Chinese 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met vogel en bloesemtak decor, rondom, in goede staat 25xø17cm.
Drie delen vroeg Perzisch of Chinees keramiek, omstreeks 1500, dekselpot en 2 bolvaasjes, Cond:G ø7,5-ø10,5cm
Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom 17-13cm. Cond:R/G
Bruine Chinese handgestoken jade figuur met o.a vleermuis etc 10x5,5cm Cond:G
Acht oude Chinese Yixing kopjes, waarvan vier met zilver en vier gemerkt 20e eeuw 4,5-5cm.Cond:G
Prachtige grote antiek Chinees porseleinen Kang Xy knobbelvaas, omstreeks 1900, met rondom decor van figuren in de bergen(bakfout bovenrand) 40,5cm. Cond:G
Oude Chinees porseleinen Mei Ping vaas met drakendecor, 25x14øcm in goede staat
Antieke porseleinen bonbonniere met hengsel Weens gemerkt omstreeks 1900, floraal met gouddecor in goede staat 11,5x16x11cm
Groot Spaans Lladro porseleinen figuur 2 nonnen no 4611, in goede staat 33,5cm
Zeer grote Spaanse Llardo porseleinen figuur Jouen oriental sentado, zittende Oosterse jongen, met certificaat no 198 2009, in goede staat 59x60x30cm.
Vijf theekopjes en schotels, met zilveren houders, 925/000. Kleine porseleinen kopjes en schoteltjes, Royal Worcester, versierd met gouden rand en een rand met roosversiering, geplaatst in een zilvere...
Driedelig Delfts polychrome kaststel met floraal decor, flora keramiek, 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-34cm.
Kleine houtgestoken zonnespiegel, 20e eeuw met zilver en bronskleurig decor ø31 Cond:G
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy stijl vazen, figuren en landschapsdecor 23x23cm.Cond:R
Grote porseleinen dekselvaas met zilveren overlay, 2e helft 20e eeuw 60cm Cond:G
Twintig delen Engels Wedgwood of Etruria serviesgoed, botervloot, 2 schalen, 1 dekselschaal, 4 diepe borden, 5 ontbijtborden, 4 maaltijdborden, sauskom, 2 ovale schalen, minimale chip mogelijk 17-18cm...
Twee zeer grote Sevresstijl porseleinen pronkvazen, 2e helft 20e eeuw met gouddecor, in goede staat 47x39ø Cond:G
Driedelige vazenset met zware bronzen monturen omstreeks 1870, Chinees decor met goud en draken decor, op klauwpoten, gemerkt met monogram anker 37cm. Cond:G
Zeven delen Duits Rosenthal porselein, Bavaria model, P.H. Rosenthal letter E omstreeks 1920, grote schaal met zes borden, floraal decor, 21-30cm. Cond:R/G
Twee oude Duits porseleinen figuren, 1x vrouwelijk naakt gerold Bavaria, en een danseres omstreeks 1950 gemerkt met kroon en 1764, handarbeid(topje vinger af) 20-25cm.
Drie delen porselein, Duitse rijk met swastika gemerkt, omstreeks 1940, 2x Bavaria(1 bord haarlijnen) 23x23,5ø Cond:R/G