Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Chinese bloempot
Startprijs 70 EUR

Grote antiek Chinees porseleinen bloempot omstreeks 1900 met blauw decor in goede staat 11,5xø26,3cm

2 Porseleinen beeldjes
Startprijs 70 EUR

Twee oude porseleinen figuren, antiek, vrouw bij zuil, en DDR met putti en zwaan Sitzendorf 25-35cm. Cond:G

Lladro beeld, 2 nonnen
Startprijs 75 EUR

Groot Spaans Lladro porseleinen figuur 2 nonnen no 4611, in goede staat 33,5cm

Drie delen Chinees porselein
Startprijs 75 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein familie Roze 18e-19e eeuw, tuitvaasje chip bovenrand en 2 schotels, gemerkt 13,5-16cm Cond:R/G

6 Chinese wijnkommen
Startprijs 80 EUR

Zes oude Chinese wijnkommen, gemerkt, 20e eeuw, groen/grijs glazuur 2x en geel glazuur 4x 11,3-14cm. in goede staat

Grote groene vaas
Startprijs 80 EUR

Grote antieke geglazuurde keramieken vaas met floraal decor, omstreeks 1900, in goede staat 63cm.

Meissen bord, opengewerkte rand
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal, omstreeks 1920, Zwiebelmuster, in goede staat 25,5ø Cond:G

5 Delen Frans Fayence
Startprijs 80 EUR

Vijf delen Franse Fayence, bloemsteelvaasje, geribbeld vaasje, een geit, hoorn gelijmd 19e-20e eeuw 11-19cm Cond:G

6 Porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR

Zes oude Duitse porseleinen figuren, figuren groep met puttis(beschadigd) gemerkt A.R, 5 figuren putti o.a Volkstedt Thuringen, 8-20cm. Cond:R/G

4 Porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR

Vier antieke porseleinen figuren 19e eeuw, 2x Volstadt Rudolstad 1808-1890, 2x Sitzendorf nach 1850, 11-12cm beschadigingen, Cond:R

18e Eeuwse tegel + tableau
Startprijs 80 EUR

Zeven antieke Hollandse tegels en 4 pas tableau, 4 tegels divers, tegel visser en tegel een (20e eeuw), beschadigingen, 13x13cm Cond:M/R

2 Duitse kannen, historisme
Startprijs 80 EUR

Twee grote Duitse geglazuurde steengoed schenkkannen, neo renaissence, historisme omstreeks 1880, beide gelijk gemerkt en genummerd, 1x 7 koningen 31-34cm Cond:G

Chinese lamp, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Oude tafellamp gemaakt van een 19e eeuwe Chinees porseleinen vaas met wijsheren en tekst 46x33ø Cond:G

Grote ovale schaal
Startprijs 80 EUR

Grote antieke porseleinen vispresenteerschaal, met handgeschilderd floraal en gouddecor, geschulpte omranding, ongemerkt, 6x51,5x44cm Cond;G

Grote dekselvaas
Startprijs 80 EUR

Grote porseleinen dekselvaas met zilveren overlay, 2e helft 20e eeuw 60cm Cond:G

2 Chinese borden
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, 1 maal koekoek in huisje, 1 maal landschap met geribbelde omranding, beide met haarlijn, 22-23øcm Cond:R

Westerwald snavelkan ca. 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse fayence snavelschenkkan met tinnen monturen, omstreeks 1880 Westerwald 27cm. Cond:G

Keramieken vaas 2 oren
Startprijs 80 EUR

Antieke keramische oorvaas, omstreeks 1900 nr 74 zwart mat glazuur, in goede staat 19x25ø

2 Engelse figuren, edelman en edelvrouw
Startprijs 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse Engels porseleinen figuren, edelman en edelvrouw bij boomstronk, in goede staat 23-24cm Cond:G

Theepotje met 4 kopjes, Fam Noir
Startprijs 80 EUR

Oude Chinese porseleinen familie Noir rijstwijn set, 20e eeuw, 6 delig in goede staat 8x16x13cm Cond:G

Yixing theepot
Startprijs 80 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met lachende Boedha en tekst, gemerkt 2e heflt 20e eeuw, 11x18x10,5cm. Cond:G

Chinese schaal
Startprijs 80 EUR

Grote Chinees porseleinen schaal 2e helft 20e eeuw met diverse figuren, floraal decor en symbolen 11x25,7øcm Cond:G

Chinees porseleinen bolvaas
Startprijs 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen bolvaas omstreeks 1900 met rondom figuren in landschap 13,5x12,5ø Cond:G

Japans servies, draakmotief
Startprijs 80 EUR

Oud Japans porseleinen servies omstreeks 1940, 5 kop en schotels, roomkan, suikerpot, 6 gebaksschotels, minimale chip mogelijk, 8-16cm. Cond:G

Lot Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Lot 17e/18e eeuwse Chinees porselein 5x, grote kom, 2 cargo schotels met floraal decor, twee kopjes met chip 5,5-20cm. Cond:R/G

Reservisten bierpul
Startprijs 80 EUR

Oude Duitse porseleinen reservisten bierpul 20e eeuw met tinnen klepdeksel, soldaten en adelaar, in goede staat 30,5cm. Cond:G

Imari tafellamp, rode kap
Startprijs 90 EUR

Negentiende eeuwse Imari vaas gemodificeerd tot tafellamp(chips) 61x39ø Cond:R

4 Chinese rijstschalen, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

Vier Chinese rijstskommen, met floraal decor, chips 7-14,3ø Cond:R

2 Wit marmeren leeuwen
Startprijs 90 EUR

Twee oude Chinese witmarmeren tempelhonden, 20e eeuw in goede staat 20x11x8cm

Chinees Imari bord
Startprijs 90 EUR

Achttiende eeuwse Chinees Imari bord met floraal en gouddecor, chip, 23ø Cond:R/G

Porseleinen siamees
Startprijs 90 EUR

Oude Royal Copenhagen porseleinen poes TN 2862, in goede staat 12x13x9cm.

2 Chinese dekselpotten
Startprijs 90 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten, met tekst, vogels en bloesemtakdecor, deksel mogelijk niet origineel, 20x14,5cm. Cond:G

Porseleinen zoutvaatje
Startprijs 90 EUR

Antieke Duitse KPM porseleinen zouthouder met putti en floraal decor(scherf ingelijmd) 12x13x7cm. Cond:R

4 Chinese bordjes, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

Vier 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors, haarlijn, randschade 16,4ø Cond;R/G

Meissen figuur 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Achttiende eeuwse Duitse Meissen porseleinen figuur, minimale chips, oudere restauraties, gemerkt met Meissen teken met ster en F.5 Cond:R 13cm.

5 Meissen dessertborden
Startprijs 100 EUR

Vijf oude Duitse Meissen porseleinen dessertborden, decor Streublümchen, omstreeks 1960, twee borden randschade ø15,5 Cond:R/G

Porseleinen kandelaar 1880
Startprijs 100 EUR

Antieke 19e eeuwse porseleinen kandelaar, gemerkt B Potter 52, mooie kwaliteit met florale decors en gouddecor, in goede staat 18,3cm

Handbeschilderde porseleinen plaquette
Startprijs 100 EUR

Grote oude handbeschilderde plaquette met rozendecor omstreeks 1920, gemerkt F.S 95 handgemahlt, in goede staat 25,7x35,7cm

Handbeschilderde porseleinen plaquette
Startprijs 100 EUR

Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette met rozendecor omstreeks 1920 gemerkt, Rosen 056 handgemahlt F.S 96 25,7x35,7cm.

Grote imari vaas
Startprijs 100 EUR

Zeer grote Japans porseleinen Imari kraagvaas met figuren in landschapsdecor, paradijsvogel, goud, en floraal decor 9minimale chip kraag) 62cm Cond;G

Uil op zwarte basement
Startprijs 100 EUR

Grote porseleinen uil 2e helft 20e eeuw, vermoedelijk Italie, op zwart basement, in goede staat 46cm.

Chinese imari kom, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Achtiende eeuwse Chinees Imari kom, met florale en gouddecor in goede staat, gerestaureerd, 8,5x16,5ø

Drie vaasjes
Startprijs 100 EUR

Drie 19e eeuwse Samson porseleinen vaasjes met goud en wapen decor, haarscheurtje en 2 chips bovenrand 13x7ø Cond:R

3x Japans
Startprijs 100 EUR

Drie maal antiek Japans koperwerk/tin, cloissone sierschotel met paradijsvogel, omstreeks 1900, lichte beschadiging emaille, 2 kleine schaaltjes met portret(tin) 7,5x30cm Cond:R/G

2 Chinese kommen
Startprijs 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen kommen 20e eeuw met floraal decor, gemerkt, in goede staat 8x14,8ø

Jade beeld
Startprijs 100 EUR

Oude groene Jade krijger China of Japan 20e eeuw in goede staat, 25cm.

Yixing theepotje
Startprijs 100 EUR

Oude antieke Yixing theepot 19e eeuws chip binnenrand deksel 10-18-12øcm

Lladro beeld, dame met waaier
Startprijs 100 EUR

Grote Spaanse Lladro porseleinen figuur, vrouw met waaier(waaier gelijmd, vinger af) no 4698, 38x38x13cm. Cond:R

2 Chinees imari kop & schotels
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap en bloesemtak decor in goede staat 6x11,5cm Cond:G

Twee Griekse figuren
Startprijs 100 EUR

Twee oude gipsen figuren, 1e helft 20e eeuw, twee Griekse dames, minimale chip, 24x37cm. Cond:R/G

3 Chinees porseleinen hanenborden
Startprijs 100 EUR

Drie oude Chinees porseleinen borden met hanen(chicken decor) omstreeks 1930 of later, gemerkt met gouddecor, 1 schaal en 2 borden, in goede staat 6,5x25,5ø en 26ø cm Cond:G

Kavel met 6 Chinese borden
Startprijs 100 EUR

Lot van zes oude Chinees porseleinen borden 20e eeuw, chip bij geel bord, 23-27cm. Cond:R/G

Chinese vaas
Startprijs 100 EUR

Grote 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met lichtgroen glazuur en blauw-wit symbolen decor, in goede staat 43xø19cm.

2 Grote blauwe borden
Startprijs 100 EUR

Twee grote antieke Chinees of Japans porseleinen schotels omstreeks 1900 met paarden en floraal decor 34øcm.

4 Imari kommen
Startprijs 100 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen kommen 3x 19e eeuw 1x 20e eeuw, floraal en gouddecor, ø21 en ø22cm

2 18e eeuwse Chinese bordjes
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse gemerkte Chinese bordjes, decor van spelende kinderen, chip en haarlijn, 3,5x16,2ø Cond:R/G

Chinese porseleinen set
Startprijs 100 EUR

Drie x antiek Chinees porselein omstreeks 1900, grote kom met figuren decor, kom met bladdecor, 3 delige kop en schotel set 10-24cm Cond;R/G

2 Chinese borden
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, beide met chip 23ø Cond:R/G

Dresden kandelaar met figuur
Startprijs 100 EUR

Grote Dresden porseleinen 2 armige kandelaar met brons, voorstelling met tuinen, 20e eeuw , nr 11524 U, beschadigingen, 45cm. Cond:R

2 Grote Queng Long borden, figurendecor
Startprijs 100 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met figuren in tuin decor (beschadigingen) ø26-ø28cm

Porseleinen tafelstuk
Startprijs 100 EUR

Groot porseleinen tafelstuk, eind 20e eeuw gemerkt AB met putti en opgewerkte bloem, minimale chip mogelijk, 46x41x22 Cond:G

Familie Rose groot bord
Startprijs 100 EUR

Groot 19e eeuws Familie Rose bord, met figuren in tuindecor, vlinders, vogel, floraal, gouddecor (gemerkt) 31ø Cond:G

Figuur Scheibe Alsbach
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse bisquit porseleinen figuur omstreeks 1900, door Scheibe Alsbach, naakte dame 27cm. Cond:G

2x Yixing trekpotje
Startprijs 120 EUR

Twee grote oude Chinese Yixing theepotten, beide gemerkt, 20e eeuw, mooie kwaliteit, goede staat 17x13,5 11x13ø

2x Yixing trekpotje
Startprijs 120 EUR

Twee delen Chinees Yixing aardewerk, 20e eeuw, schenkkan, gemerkt, grote Yixing theepot, landschap met tekst, pompoenvormig(gemerkt) 15,5x13x9cm. 23x17x14cm. Cond:G

Porseleinen aapje
Startprijs 120 EUR

Porseleinen Bing en Gröhndahl aap nr 1646, 17cm. Cond:G

Gemberpot, Fam Rose
Startprijs 125 EUR

Oude Chinese porseleinen deksel voorraadpot met familie Roze decor, omstreeks 1930 of later, in goede staat 22x16øcm

2 Vazen, Villeroy & Boch
Startprijs 125 EUR

Twee 19e eeuwse terracotta Villeroy en Boch nr 318 pronkkannen met putti, floraal decor en ziver overlay, stukje aangelijmd en chip, Cond:R/G

5-Delig Satsuma kaststel
Startprijs 125 EUR

Antiek Japans 5 delig Satsuma kaststel omstreeks 1900 met figuren decor, in goede staat 20-39cm.Cond:G

Imari vaas
Startprijs 125 EUR

Gesigneerde Japans porseleinen vaas 18-19e eeuws, met floraal, figuren en landschapsdecor, in goede staat (Imari) 31cm.

Diverse Chinese kop & schotels
Startprijs 125 EUR

Zeven 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en negen schotels met kustplaats decor, 5 schotels goed, 4 met haarscheur, 4 kopjes goed, 1 met haarscheur, 6-12cm Cond:R/G

2 Grote Chin. porseleinen vazen
Startprijs 130 EUR

Twee grote gemerkte Chinees porseleinen vazen in waaiervorm met rondom floraal decor, 20e eeuw in goede staat.36x33x13cm.

Yixing Trekpotje gemerkt.
Startprijs 135 EUR

Oude gesigneerde Yixing theepot(gesigneerd) met drakendecor en tekens op de deksel 1e helft 20e eeuw Cond.G

Stel vazen, Brussel ca. 1890
Startprijs 140 EUR

Stel grote 19e eeuwse Brusselse vazen met gouddecor en handgeschilderde figuren in landschapsdecor, blad beschadigd, en haarlijn 31x26x15cm. Cond:R

Porseleinen Chinees serviesje
Startprijs 140 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen servies, floraal decor met insecten, bestaande uit: trekpot, kom, 4 kop en schotels, twee schotels, 3 kopjes, beschadigingen 5-14cm. Cond:R

Chinese imari kom, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kom met floraal en gouddecor(haarscheur) 10x23,5cm Cond:R

6 Meissen gebakschotels
Startprijs 150 EUR

Zes oude Duitse Meissen porseleinen gebaksschotels, decor Streublümchen omstreeks 1960 ø18,3cm. in goede staat

2 Duitse kunstvazen, Karlsruhe
Startprijs 150 EUR

Twee Duitse Jugendstil geglazuurde keramieken vazen, omstreeks 1910 vermoedelijk Karlsruhe, chip onderrand 26xø13cm. Cond:R/G

7 Delen imari
Startprijs 150 EUR

Zeven delen Imari, olielamp, schotel, 5 borden, 21-33ø Cond:R/G

Ca. 40 delen Petrus Regout
Startprijs 150 EUR

41 Delen 19e eeuws serviesgoed, Engels, decor snowdrop, bestaande uit: 1 grote presenteerschaal, sauskom, 2 opdienschalen, kleinere presenteerschaal, 6 cakeborden, 13 diepe borden, 11 grote borden, be...

Beeldengroep Arabier
Startprijs 150 EUR

Zeer grote Italiaanse keramieken figuur nr F 811/B Arabier te paard met bronzen zwaard(beschadigingen) 68cm. Cond:R

Groen Yixing theepotje, gemerkt
Startprijs 150 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met slak en kikker (gemerkt) , mooie kwaliteit omstreeks 1900 of ouder, 7x14,5x11cm. Cond:G

2 Penselenpotten, Fam Verte
Startprijs 150 EUR

Twee oude 6 kantige Chinese porseleinen penselenvazen, 1 maal groot 19e eeuw met rondom winterlandschap, 1 maal klein met tekst en rondom bergachtig landschap, gemerkt, 9-13cm

2 Chinese borden, 17e-18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Twee 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Swastika en floraal decor(chip) 21,2ø Cond:G

Drie Chinese vaasjes
Startprijs 150 EUR

Drie delen vroeg Perzisch of Chinees keramiek, omstreeks 1500, dekselpot en 2 bolvaasjes, Cond:G ø7,5-ø10,5cm

Chinese drakenpot, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse Chinese drakenpot, gemerkt, 19e eeuw in goede staat 8,5x15øcm

Koffie- en eetservies ca. 1910
Startprijs 150 EUR

Uitgebreid antiek Jugendstil eetservies met goud en bloemendecor, bestaande uit: theekan, suikerpot, 2 sauskom, vleesschaal, soepterrine, 2dekselschalen, opdienschaal, 12 soepborden, 12 eetborden, 5 k...

4 Chinese Fam Rose borden
Startprijs 150 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose borden met rozendecor, chips en haarscheuren, 23,2ø Cond:R

3 Chinese Queng Long borden
Startprijs 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met huis aan een baai decor, twee beschadigd, een goed 23,3ø Cond:R

Satsuma lamp
Startprijs 150 EUR

Antieke Japanse Satsuma tafellamp met goud en figurendecor en bronzen voet, omstreeks 1900, 89cm Cond:G

3 Beeldjes, knikkende hoofdjes
Startprijs 175 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen figuren met schuddende hoofdjes, Arabische vrouw en man, en 1 Chinees, beschadigingen 8-12cm. Cond:R/G

Chinees figuur op zandbed
Startprijs 175 EUR

Zeer grote diepe Chinees porseleinen schotel, blauwgrijs met eenden in vijver decor, 20e eeuw in goede staat 8-50øcm

Porseleinen dekselvaas
Startprijs 175 EUR

Porseleinen dekselvaas 1e helft 20e eeuw, met putti en vele opgewerkte bloemen en gouddecor nr 100, minimale chip aan bloem mogelijk 33cm Cond:R/G

Yixing theepot
Startprijs 180 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met zwanendecor en Chinese tekens, mooie kwaliteit omstreeks 1930, gemerkt en in goede staat 8,5x17x12øcm

Yixing theepot, bamboe ca. 1940
Startprijs 180 EUR

Prachtige grote oude Chinese Yixing theepot met bamboedecor, gemerkt, en mooie kwaliteit, omstreeks 1900-1930 in goede staat 9,5x21x12,5ø

Rosenthal figuur Kaesbach
Startprijs 180 EUR

Duitse Rosenthal figuur door R. Kaesbach, 20e eeuw in goede staat 24,5cm