Duitse Rosenthal porseleinen theekan, Kronach Bavaria met bruin glazuur, in goede staat 21cm.
Grote oude Chinese familie Verte dekselvaas met paradijsvogeldecor, en floraal decor omstreeks 1900 of ouder, deksel beschadigd 40x23øcm Cond:R
Groot porseleinen tafelstuk mediterrane, voorstellende een visfuik met krabben, kreeft vis en bloemen, 2e helft 20e eeuw Chinees gemerkt, voelsprieten kreeft beschadigd, 24x22x15cm. Cond:R/G
Oud Chinees porseleinen vaasje gesigneerd met tekst, vogel op bloesemtak, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw 12,5cm Cond:G
Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma stijl vaas, 2e helft 20e eeuw, met duiven in landschapsdecor, gebarsten 160cm Cond;M
Twee 19e eeuwse Yixing theepotten, 1 met tekst, rand beschadiging, 1 met bamboedecor, deksel chip en beschadiging bamboe takken 10-11cm Cond:R
Divers keramiek, kastkom, herdenkingsbeker 5 mei, tabaksset omstreeks 1930, in goede staat 5-29cm.
Twee grote societe ceramique Maastricht kastkommen, decor nankim, in goede staat 10x18,5øcm.
Antiek Engels keramiek servies Johnson Bro's, met floraal decor en geschulpte rand, 6 delen goed, 5 borden beschadigd, 23xø31cm. Cond:R
Twee antieke terracotta figuren omstreeks 1900, meisjes en jongens met boek, onduidelijk gemerkt, 2 kleurig gepatineerd, bronskleur(bakfout/chip) 32-33cm. Cond:R/G
Vooroorlogs Japans Satsuma theeservies met draken en gouddecor, omstreeks 1930, gemerkt Herford, 9 delig (chip) in goede staat 16cm.
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen vaas met kraanvogeldecor en tekst 33,5cm Cond:R
Twee 19e eeuwse Frans porseleinen Samson borden met floraal en wapendecor 21,5cm gemerkt, in goede staat
Antieke porseleinen beeldengroep omstreeks 1900, haarscheur in basis, gemerkt met anker, 19x17ø Cond:R
Twee Duitse klepkannen met tinnen deksel, 20e eeuw, 1 maal porseleinen Kaiser, 1 maal Fayence handbeschilderd 25-35cm Cond:G
Twee antieke religieuze porseleinen figuren omstreeks 1900, nr. 205 Frankrijk, in goede staat 30-32cm. Cond:G
Bruine Chinese handgestoken jade figuur met o.a vleermuis etc 10x5,5cm Cond:G
Acht oude Chinese Yixing kopjes, waarvan vier met zilver en vier gemerkt 20e eeuw 4,5-5cm.Cond:G
Porseleinen vogel op bloesemtak, 2e helft 20e eeuw, ongemerkt, 18,5cm. in goede staat.
Twee x Duits antiek porselein, 19e eeuwse rozensteker met romantische figuren, en een Rosenthal dekseldoos met handbeschilderde pauw en gouddecor 12-14cm. Cond;G
Oud Chinees porseleinen 3 delig kaststel omstreeks 1930 of later, met bloesemtakdecor, chip binnenrand deksel 28-34cm. Cond;G
Negentiende eeuwse France Fayence polychrome mosterdpot, met muts merk en nr 98/1158, 17cm in goede staat
Art Deco figuur op marmeren sokkel, bronskleurig gepatineerde bok omstreeks 1920 40x36x13cm. Cond:R/G
Drie 19e/20e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor, grote schotel met hemelpaard centraal, schotel met foohonden in coulissen, schotel floraal 28-31,5ø Cond:G
Drie oude Chinese porseleinen vazen, zeshoekige penselenvaas, drakenvaas 20e eeuw, zeshoekige balustervormige vaas met figuren en teksten in coulissen. 12-23cm Cond:G
Lot antieke Chinees porseleinen kop en schotels, 1 losse schotel 17e eeuw(barst), 3 kop en 2 schotels, figuren in tuin, Kang Xy gemerkt, 17e 18e eeuws chip en barst, 2 kopjes met spelende kinderen (b...
Italiaans of Franse Fayence mosterdpot met deksel in de vorm van een vrouw met mand, 18e-19e eeuws, originele polychrome beschildering, gemerkt B.P 1158 minimale chips Cond:R/G
Negentiende eeuwse keramieken servies, theepot, kastkom, 6 kop en schotels, roomkan, 3 losse kopjes 6-16cm Cond:G
Twee delen 2e helft 20e eeuw, 1x wit Duits porseleinen Rosenthal studioline vaas, en een gegraveerde glazen dekselpot, in goede staat 23-25cm.
Antieke Duits porseleinen inktstel 2 delig in de vorm van een figurengroep, 2 delig (onder groep zit inktstel), 15x16x`10cm Cond:R/G
Antieke Duitse keramieken tabakspot omstreeks 1890, met figurendecor, gemerkt 27x15ø Cond:G
Antieke Chinese marmeren bloempot met paradijsvogel (gelijmd) 11x17x5cm Cond;R
Twaalf Hollandse Petrug Regout Maastricht en o.a. Royal Sphinx Maastricht, decor Old England, bord gebarsten, bord chip, rest in goede staat 20-30cm. Cond:G
Driemaal antiek porsleien, omstreeks 1900, 2 maal staffordshire dekseldoosje met figuren(2 handen af bij figuur) 1 maal klokhuis nr 1053 (Haarscheur) 11-26cm. Cond:R/G
Zes oude porseleinen figuren, 2e helft 20e eeuw (arm weg) verder in goede staat 15-22cm.
Drie oude porseleinen damesfiguren 20e eeuw, moeder met kind, meisje met lam, meisje met jurk 20-21cm Cond:G
Zeven delen Duits Rosenthal porselein, Bavaria model, P.H. Rosenthal letter E omstreeks 1920, grote schaal met zes borden, floraal decor, 21-30cm. Cond:R/G
Drie oude Duitse porseleinen keuken voorraad wandpotten met houten deksels, gemerkt 20e eeuw, mehl, zucker, kaffee 17x15x12cm. Cond:G
Twee antieke Duitse renaissance stijl steengoed schenkkannen met vogelkoppen in 17e eeuwse stijl, nr 171-177 Historisme 19cm Cond:G
Grote antieke Imari porseleinen vaas met floraal decor, in goede staat 30,5cm. Cond;G
Tjechische Royal Dux bisquit porseleinen figuur ree en reebok, 2e helft 20e eeuw, 1 gewei gelijmd, 21x28x8cm Cond:R/G
Duitse Jugendstil stijl vaas, met florale en opengewerkte decors, unicorn studio 34cm. omstreeks 1990 Cond:G
Divers antiek Duits villeroy en Boch aardewerk, omstreeks 1900, bestaande uit 4 vazen1 goed, 2 scherf gelijmd en 1 met haarlijn, 1 kom en 2 borden, in goede staat. 15-22cm Cond.: R-G
Twee delen satsuma keramiek 20e eeuw goud en figurendecor, olifant en vaas(bovenrand gelijmd) 21-30cm.
Drie antieke Chinese porseleinen borden omstreeks 1900 met spelende chinese kinderen, 22,8ø Cond:G
Twee 19e eeuwse porseleinen figuren putti met bloemenwanden, 2 minimale chips 9,5x11cm. Cond:R/G
Driedelig Delfts polychrome kaststel met floraal decor, flora keramiek, 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-34cm.