Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Hummels
Resultaat: 45 EUR

Twee oude Duitse Hummel figuren, meisje op hek nr 1938 112/1 Western Germany, jongen met paraplu en varken op rug nr 198 2/0 1948 12-14cm Cond:G

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Achttiende eeuwse Chineesporseleinen trekpot Queng Lung met floraal decor (deksel niet origineel) 10x16x8,3 ø

2 Chinese vaasjes
Resultaat: 40 EUR

Twee 17e/18e eeuwse vaasjes Chinees porselein, vogel en floraal decor (haarlijn) Cond:R/G 9cm.

3 Aardewerken kruiken
Resultaat: 40 EUR

Drie 19e eeuws steengoed, melkkan met groen glazuur, 2 Keulse kruiken, (chip bodem) Cond;R/G 24-29cm.

Dienblad
Resultaat: 40 EUR

Antiek keramieken dienblad omstreeks 1910, met florale decors en vernikkelde omranding 54x37cm Cond:R/G

2 Lladro hondjes
Resultaat: 40 EUR

Twee Spaanse Lladro porseleinen hondengroepen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 12-16cm.

3 Ballerina's
Resultaat: 40 EUR

Drie Ballerina's 2e helft 20e eeuw Adulvia porcelain 13-19cm. Cond;G

Twee Staffordshire hondjes
Resultaat: 40 EUR

Twee grote antieke Staffordshire hondjes Kent gemerkt, omstreeks 1930, 30cm in goede staat

Zonnespiegel
Resultaat: 40 EUR

Kleine houtgestoken zonnespiegel, 20e eeuw met zilver en bronskleurig decor ø31 Cond:G

Franse vaas met oren
Resultaat: 40 EUR

Antieke Italiaanse gesigneerde porseleinen ampfora vaas Richard Ginori no 8 met figuren in landschap decor en gouddecor, in goede staat 27cm.

2 Franse vaasjes, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse handbeschilderde Franse vazen met figuren en landschapsdecor, 1 vaas gelijmd 18cm. Cond:R/G

8 Antieke tegels
Resultaat: 40 EUR

Acht antieke Hollandse wandtegels 19e/20e eeuw, o.a mangaan 19e eeuw, in lijst en in goede staat 13x13cm

Porseleinen ballerina
Resultaat: 40 EUR

Mooi Duits of Italiaans porseleinen beeld, ballerina met bloemen en gouddecor, gemerkt met N en kroon, 1e helft 20e eeuw, 2 vingers af, jurk beschadigd 24cm. Cond:R

Chinees voorwerp (chip)
Resultaat: 40 EUR

Apart antiek Chinees porseleinen voorwerp, met draken en Chinees schrift, 17e-18e eeuw, bovenrand chip 20xø10cm Cond:R/G

Delfts blauw bordje, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Hollandse Delftse schotel, 18e eeuws, gemerkt v.d Bijl, lichte randglazuurschade, 19,5ø Cond:G

Delfts bonte koe
Resultaat: 35 EUR

Antieke Delftse polychrome koe 18e 19e eeuws, hoorns en juk beschadigd 20x28cm. Cond:R

Beschilderde vaas met romantische taferelen
Resultaat: 35 EUR

Grote oude Weense vaas, gemerkt met bijenkorf en J.K Carlsbad omstreeks 1900, jugendstil met gouddecor en figuren in coulissendecor, in goede staat 38x21ø

4-Delig Makkums kaststel
Resultaat: 35 EUR

Vier delig Makkums kaststel 20e eeuw met polychrome florale decors twee chips bij deksel 11-18cm Cond:R/G

2x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 35 EUR

Twee delen 18e/19e eeuws Chinees porselein, capucijner schaaltje met zilveren montuur Lyra(haarscheur bodem), 18e eeuws schaaltje Familieroze, twee scherven gelijmd 11-12,5cm Cond:R

Kavel divers imari
Resultaat: 35 EUR

Acht delen 19e eeuws Imari porselein, 5 borden, 2 kommen en een tablet, 16-21cm. Cond:R/G

4 Delen Makkum
Resultaat: 35 EUR

Vier delen Hollands Makkum keramiek, 20e eeuw, vaas, kandelaar, 2x kom 16-25cm. Cond:G

Tegeltableau
Resultaat: 35 EUR

Oud antiek tegeltableau, 6 pas, met reiger, handbeschilderd, monogram R.D 46x30cm. Cond:G

Wedgwood schaal met onderschotel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Engelse Wedgwood schaal met onderschotel omstreeks 1900, opengewerkt S.Y.M, creme kleur 10x25x19cm. Cond:G

2 Imari schalen
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen diepe schalen, schaal met centraal blauw-wit landschapsdecor, schaal met floraal en gouddecor in coulissen(randschade) ø21-ø24,5cm. Cond:R/G

2 Chinese dekselpotten
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten met figurenvoorstelling en krab op deksel, 20e eeuw 18-22cm. Cond:G

Rozensteker
Resultaat: 30 EUR

Antieke porseleinen rozensteker, met messing houder en floraal en gouddecor, omstreeks 1900, in goede staat, 21xø19cm.

2 Fam Rose dekselpotjes
Resultaat: 30 EUR

Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met teksten en figuren en florale voorstellingen, 1 gemekt, 1 mist deksel. 9,5x13ø en 12x12,5ø Cond:G

Porseleinen beeld, dame
Resultaat: 30 EUR

Oude porseleinen figuur met zwaardentekens, omstreeks 1900, Meissen Volkstedt Rudolstadt, vrouw met stok en druiven, in goede staat 28cm

Lampetset
Resultaat: 30 EUR

Antieke lampetset, keramiek, omstreeks 1900, gemerkt, (chip kan) 30x40øcm Cond:R

10 Engelse kop & schotels
Resultaat: 30 EUR

Tien oude Engelse porseleinen kop en schotels, o.a Royal Albert en Royal Stafford 6-10cm. Cond:G

Kantonese gemberpot
Resultaat: 30 EUR

Oude antieke Chinese kantonese gemberpot met krijgers te paard, decor in goede staat , 8 kantig minimale chip 22x15x17cm.Cond:G

6 Diverse borden
Resultaat: 30 EUR

Diverse oude antieke keramieken sier/herdenkingsborden, o.a Delft, echt Kobalt, Makkum, Porseleijne fles, minimale beschadigingen mogelijk, 18-25cm.

Chinees bordje
Resultaat: 30 EUR

Achtiende eeuws Chinees porseleinen bord met coulissen, floraal en swistaka decor, chips, 21øcm Cond:R

2 Hummels, 2087 en 239
Resultaat: 30 EUR

Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G

2 Engelse vazen met draken
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Engelse coalpoort keramieken Kings ware vazen, A.D 1750 met gouden drakendecor, een vaas randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G

3 Kastkommen met haan
Resultaat: 25 EUR

Drie antieke kastkommen , Chinees porselein , kommen met floraal en haan decor 5,2x15,4 ø Cond:G

Divers Royal Albert porselein
Resultaat: 25 EUR

Lot Engels Royal Albert porselein 2e helft 20e eeuw, lily of the valley decor, cakeschaal, eierdop, tafelbel, theekop met onderschotel, servetring, twee schaaltjes, vorkje en lepel, taartschep en mes ...

3 Delen aardewerk
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek aardewerk, omstreeks 1900, platelen schenkkan(chips tuit), rond tablet Arnhem plateel, matrius Gelria(barstje rand) grote ronde keramieken onderzetter, met vernikkelde omranding en f...

Aardewerken olijfpot
Resultaat: 25 EUR

Grote antieke bruingeglazuurde voorraadpot 19e eeuw 48x33øcm Cond:G

Divers Wedgwood etc.
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen Engels keramiek, drie maal Wedgwood Barlaston of Etruria, staffordshire dekseldoos, wedgwood dekseldoos 9-13,5cm Cond:C

Kavel Wedgwood
Resultaat: 20 EUR

Vier delen Wedgwood, bisquit porselein, grote dekselpot, niervormige dekseldoos, binnenrand chip, bordje en een vaasje 6-12cm. Cond:G

3 Imari vazen
Resultaat: 20 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 kleine dekselvaas en 2 open vazen met florale decors in goede staat 15-17cm

Chinees porselein
Resultaat: 20 EUR

Negen maal antiek Chinees porseleinen kopjes, 2e helft 19e eeuw, in Kang Xy stijl met figuren en bloem decor(haarscheur/chip) 5x8øcm. Cond:R/G

10 Delen bisquit porselein
Resultaat: 15 EUR

Tien delen antiek Bisquit porselein, omstreeks 1900 met figuren, in goede staat 8-24cm Cond:G

Zeer grote Wan Li kom
Startprijs 3.000 EUR

Zeer zeldzame 16e/17e eeuwse Wanli kom met coulissen, floraal en vlinderdecor, in goede staat 15x34ø

Grote vaas, bruinglazuur met gouddecor
Startprijs 2.500 EUR

Prachtige antieke grote Chinees porseleinen bruin geglazuurde vaas met goud decor, Qing Dynasty gemerkt, in goede staat 38xø20cm.

Chinese kom met lotusbloemen
Startprijs 2.500 EUR

Negentiende eeuwse Chinees porseleinen kom met lotusbloemen decor, goud-rood in goede staat 7,8x17,5cm.

Rode glazuurvaas
Startprijs 1.750 EUR

Negentiende eeuwse Chinees porseleinen vaas, rood-blauw glazuur, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 25cm. Cond:G

Peking glasvaas 19e eeuw
Startprijs 1.700 EUR

Gesigneerde Chinese Pekingglazen vaas, zwart met wit, gedecoreerd met vlinders, symbolen en tekens, 20e eeuw in goede staat 21x11,5cm

12 Chinese borden
Startprijs 1.350 EUR

Twaalf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors(gemerkt) 4 borden met randschade Cond:R/G

Chinese blauwe pot met vogels
Startprijs 1.000 EUR

Antieke Chinese 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met vogel en bloesemtak decor, rondom, in goede staat 25xø17cm.

Blauw/witte Chinese kom
Startprijs 1.000 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte kom met rondom figuren decor, in goede staat 9,5x20,6øcm.

Grote Chinese kom, Quang Li
Startprijs 900 EUR

Zeer grote 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy kom, met geschulpte omranding, rondom met coulissendecor, floraal en figurendecor(haarlijn) 10,5x25,3cm Cond:R

Blauw glazuur Chinese waterpot
Startprijs 800 EUR

Oude Chinees porseleinen waterpot, Kang Xy gemerkt, lichtblauw glazuur, in goede staat 3,4x12øcm.

Mei Ping vaas met drakendecor
Startprijs 800 EUR

Oude Chinees porseleinen Mei Ping vaas met drakendecor, 25x14øcm in goede staat

Twee borden
Startprijs 800 EUR

Twee oude Chinees porseleinen borden met paradijsvogeldecor, Tong Zhi gemerkt, in goede staat 3,5x6,5øcm

Porseleinen servies Frans
Startprijs 750 EUR

Vroeg 19e eeuws porseleinen servies met handbeschilderde landschappen decors, theepot, roomkan, koffiepot, 8 kop en schotels, (haarlijn of chip mogelijk) 6,5-27cm. Cond:R/G

Grote vaas, eind 19e eeuw
Startprijs 750 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas omstreeks 1900, mooie kwaliteit landschap beschildering, en vele figuren in paleis, hoogwaardigheidsbekleders, ruiters, kinderen, Geisha's etc 50x18cm Cond:G

Franse doos, 19e eeuw
Startprijs 750 EUR

Zeer grote Franse porseleinen limoges dekseldoos, eind 19e eeuw gemerkt B.S ster Limoges France S, handbeschilderd met figuren en gouddecor 11x24x25cm. Cond:G

2 Siervazen, Jacob Petit
Startprijs 700 EUR

Twee antieke Franse porseleinen pronkvazen door Jacob Petit 1830-1862, met floraal, goud, en vogeldecor, elke vaas is tweedelig met console, minimale chip 30cm. Cond:G

Porseleinen spiegel, 1900
Startprijs 700 EUR

Fraaie antieke porseleinen tafelspiegel, zwaar uitgevoerd, gemonteerd op eiken frame met standaard, omstreeks 1880 Frankrijk of Duitsland met wapen en Latijnse tekst en gouddecor 73x50cm. Cond:G

Chinese terrine met onderschotel
Startprijs 650 EUR

Prachtige Chinese 18e eeuwse dekselterrine met originele onderschotel met landschappen en floraal decor 22x32x24cm. Cond:G terrine heeft 1 chip aan de voet.

Gekleurde kom met goud rand
Startprijs 570 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet 5 landen vlaggen en gouddecor 20e eeuw 10,2x15,9cm Cond:G

2 Grote Chinese vazen, blauw/wit
Startprijs 550 EUR

Twee groot 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor(beide randschade) 44,5xø19cm.

Chinees karperbord met rode glazuur
Startprijs 500 EUR

Oud Chinees porseleinen karper bord, Cheng Lung, gemerkt, 4,8x20,8ø Cond:G

Chinees wit beeldje, zittende man
Startprijs 500 EUR

Antieke Chinese Chin de Blanc porseleinen figuur, oude slapende man met gewaad, verso gemerkt, 18e/19e eeuw, 11x11x8cm Cond:G

Blauw/witte Chinese vaas, olifantenoren
Startprijs 500 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met floraal decor en olifanten koppen, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 26x16øcm

6 Chinees imari kop & schotels
Startprijs 500 EUR

Zes Chinees porseleinen kop en schotels omstreeks 1800 met deksels Chinees Imari, met goud en floraal decor, 5 kopjes goed, 1 beschadigd, 1 deksel goed, 5 beschadigd, 4 schotels lichte randglazuurscha...

Grote tegel Rozenburg
Startprijs 500 EUR

Antieke keramieken Rozenburg plaquette, letter K2, voorstelling naar een schilderij van Anton Mauve omstreeks 1900 met eikenhouten lijst 44,5x28,3cm Cond:G

Twee Yixing vazen
Startprijs 500 EUR

Zeldzaam stel grote 18e/19e eeuwse gesigneerd Yixing pijpvazen met fijn gedecoreerd goudkleurig drakendecor, prachtige kwaliteit, in goede staat 31x13øcm

14 Beelden, apenorkest
Startprijs 450 EUR

Veertien delig Duits porseleinen apenorkest, hoofdzakelijk Thüringen, omstreeks 1900-1940, 9 heel, 5 beschadigd, 11-15c,. Cond:R/G

2 Delen jade
Startprijs 400 EUR

Twee delen oud Jade, mandarijneenden, en chou lou, in goede staat 6-7,5cm.

Kleine blauw/witte drakenvaas
Startprijs 400 EUR

Antieke Chinese Kang Xy vaas met drakendecor, in goede staat 20xø8,5cm

Meissen theeservies
Startprijs 400 EUR

Zes oude Duitse Meissen porseleinen kop en schotels decor van streublümchen omstreeks 1960, theekan, melk en suikerpot, theezeef, chip theekan verder in goede staat 8-23cm. Cond:G

Chinese wijnpot
Startprijs 375 EUR

Grote Chinese porseleinen schenkkan, 17e -18e eeuws met rondom vliegende draak in de wolken(tuit afgebroken en voorzien van zilver) 23xø20cm Cond:R

Porseleinen plaquette, vrouw
Startprijs 375 EUR

Antieke 19e eeuwse porseleinen plaquette, gesigneerd P.G verso P Genest of Gevers? mei 1879, in originele lijst, dame met drinkende vogel, in goede staat 27x18cm

Grote blauwe schotel
Startprijs 350 EUR

Zeer grote oude of antieke Chinees porseleinen visschaal met vijverdecor en geschulpte rand 11x62cm Cond:G

2 Sevres kraagvazen
Startprijs 350 EUR

Twee zeer grote Sevresstijl porseleinen pronkvazen, 2e helft 20e eeuw met gouddecor, in goede staat 47x39ø Cond:G

3 Delige vazenset met brons
Startprijs 350 EUR

Driedelige vazenset met zware bronzen monturen omstreeks 1870, Chinees decor met goud en draken decor, op klauwpoten, gemerkt met monogram anker 37cm. Cond:G

2 Terracotta beeldjes, A.J. Dalou
Startprijs 350 EUR

Twee antieke terracotta figuren, gesigneerd en gestempeld, Sevres A.J Dalou, man met schep, vrouw met waterkan 11-14cm. Cond:G

Rosentahl beeld, vos
Startprijs 350 EUR

Grote Duits porseleinen Rosenthal vos, gesigneerd th Karner nr 1538 Kunstabteilung (Theodor Kärner 1936) 21x41x12cm. Cond:G

Frans figuur, J.P.
Startprijs 350 EUR

Antiek Frans porseleinen figuur J.P Jacob Petit omstreeks 1850 Franse edelman 32cm Cond:G

Grote Perzische vaas
Startprijs 350 EUR

Grote antieke Perzische voorraadpot 14e-15e eeuws, met wit blauw glazuur en floraal decor, in goede originele staat 29cm.

KPM serviesje
Startprijs 350 EUR

Antiek Duit K.P.M porseleinen mocca serviesje omstreeks 1920, bestaande uit, moccakan, 3 schotels en twee kopjes, suikerpot en melkkan 6-19cm. Cond:G

Imari trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 325 EUR

Achttiende eeuws Imari trekpotje, met tuin en gouddecor, Chip tuit, 14,5xø10,5cm. Cond:G

Imari trekpotje
Startprijs 325 EUR

Achttiende eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, chips tuit, 14x18xø10,5cm Cond:R/G

Hummel 660, Fond goodbye
Startprijs 300 EUR

Hummel 660, 1997 Century collection, "Fond Goodbye" met originele doos H.: 17,5cm. Cond.: G

3 Chinese Imari borden
Startprijs 300 EUR

Drie Chinese 18e eeuwse Imari porseleinen borden met tuindecor en gouddecor in goede staat 23ø Cond:G

Lladro beeld, Venus en Cupido
Startprijs 300 EUR

Zeer grote Spaanse Llardo porseleinen figuur en Venus en Cupido no 565, serie limitada, in goede staat 59cm. Cond;G

Chinees 18e eeuw warmhoudbord
Startprijs 300 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen warmhoudschaal met Europees decor (transition) in goede staat 4x24ø

6 Antieke kommen
Startprijs 300 EUR

Zes antieke Chinese kommen Vung tan cargo ca 1690 met blauw decor, licht beschadigd 6x14ø Cond:R/G

Franse terracotta bloempot op zuil
Startprijs 300 EUR

Negentiende eeuwse Engelse terracotta piedestal met bloempot, gesigneerd Glamia made in England, chips voet en bloempot met figurendecor rondom, 100x39øcm Cond;R

Perzische vaas
Startprijs 300 EUR

Kleine Perzische schenkkan 12-13e eeuws met origineel blauw glazuur en zwart floraal decor, in goede originele staat 11cm.

Chinese Fam Rose kop & schotels
Startprijs 280 EUR

Zes 18e Eeuwse Chinees Imari Porseleinen kop en schotels met coullissen decor, landschappen.En met floraal en gouddecor. 6 schotels goed, 3 kopjes minimale chips, 3 kopjes goed. 5,5xø12 cm.

2 Chinese vazen, blauw/wit
Startprijs 280 EUR

Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy stijl vazen, figuren en landschapsdecor 23x23cm.Cond:R

Sevres doos, eind 18e eeuw
Startprijs 275 EUR

Negentiende eeuwse sevres porseleinen dekseldoos met handgeschilderde putti en gouddecor, mooie kwaliteit 4,5x10,5x6cm.