Ongesigneerd 18e-19e eeuw, man die vrouw versiert in de taverne, beschadigingen 18-13cm Cond:R/G
Aart Roos 1919-2009 abstracte compositie met vogel, olieverf op linnen 56x75cm. Cond:G
Zee kaart van de Eems-Elve Wefer Eyder en de Hever 17e-18e eeuws in goede staat 53x43cm. gravure op papier
Ton Ancone, Oldenzaal, landschap met figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Jan van Rossum 2006. abstract landschap, olieverf op linnen, gemengde techniek op linnen 100x100cm. Cond:G
P.Hak hollandse uiterwaard van de Ijssel, olieverf op linnen 90x100cm. Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967 Herder bij zijn schapen, olieverf op linnen 50x45cm Cond:G
Jacob v Steiff omstreeks 1930, wilde paarden in galop, olieverf op linnen 85x48cm. Cond:G
Duitse 17e -18e eeuwse ingekleurde gravure, abcontrafehrung des Kunstlichten und gewaltigen Schiffs, Jo Keyser Carolo zu Ehren von der Stadt Brussel, 38x29cm gravure op papier Cond:G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, Buste gelovige vrouw, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Wim Poelman 20e eeuw, romantisch wintergezicht met figuren, olieverf op paneel 13,5x19,5cm Cond:G
Oude marmeren plaquette 2 dimensionaal en gouden lijst met messing merkteken achterop 20e eeuw 18ø Cond;G
Italiaans marmeren kunstwerk, 2 dimensionaal met goudkleurige lijst en messing medaillon achterop 18,5ø 20e eeuw Cond:G
Albertus Veldhuis '42 stilleven met fruit en bloemenvaas, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
H. Hoppe pluimvee aan de waterkant, olieverf op paneel 25x20cm Cond:G
Charles Philogene Tschaggeny 1815-1894 studie van een paard olieverf op paneel 32x21,5 Cond:G
Gesigneerd Dantes Rubens, J. Hertin 1933, Jezus aan kruis, olieverf op linnen 60x40cm Cond:G
Naar Gerard Dou(19e eeuwse copy) vrouw met blaker, gesigneerd .Dou, olieverf op paneel 22x18cm. Cond:G