Ongesigneerd, landschap met strohut, olieverf op linnen 40x80cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1920, moeder met kind, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Russische school, winters stadsgezicht olieverf op paneel 15x20cm Cond:G
Alfred Zimmerman 1854-1910 Duitse school Beierse man met tabakspijp olieverf op paneel 18x13cm Cond:G
Schaket, branding bij avond, olieverf op linnen 20x25cm. Cond:G
Monogram CK 19e eeuw, herenportret, beschadigd 20x17cm. gouache op papier Cond:R
Brandsma omstreeks 1960, zigeuner jongen olieverf op linnen 25x30cm Cond:G
A.Andren Zweedse school, landschap Kristianopel, olieverf op linnen 60x38cm Cond:G
Hofer, omstreeks 1900, Duitse school, stilleven bij kaarslicht, olieverf op linnen 30x24cm. Cond:G
Marcel Mouly Parijs 1918, titel: La femme peintre, lithografie op papier 57x73cm. Cond:G
Teizo Ogaki'81 Kyoto 1936, titel: Eclaircie 32/50, herkomst kunsthandel Borzo, ets/ aquatint op papier 30x46cm. Cond:G
Jan Hofman 1978, geboren te Groningen 1942, ets 39/75 eigen druk, koe in landschap Friesland 44x59cm ets op papier Cond:G
Henry Ness Zweedse school, Fjord met zeilboten, olieverf op linnen 36x54 Cond:G
W Klein Duitse school Tiroler man met tabakspijp olieverf op paneel 16x12cm Cond:G
F Klaussen, boerderij bij sloot, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bosgezicht met beek, olieverf op paneel 24x32cm Cond:G
Ets Brouwer omstreeks 1930, Prins Hendrik kade Amsterdam, ets op papier 30x22cm Cond:G
Omgeving Jacob Jordaens, of navolger van, 17e eeuws, Jezus geboren met vele figuren, originele lijst, geparketteerd paneel, 122x92cm olieverf op paneel, Cond:R/G
Engelse school 19e eeuw monogram, verso society of Brittisch artists 1864, vele figuren voor het gerecht, olieverf op linnen 129x104cm. Cond:G
Zeldzame antiquarische 33 delige Floa Londinensis(afzonderlijke nummers, opeenvolgend) new series door William Jackson Hooker 1785-1865. plants indigenous to Great Britain, the discriptions by William...
Ongesigneerd omstreeks 1800 verso linnen I.D. Gibb, mogelijk Robert I Gibb, Italiaanse Madonna met kind 58x84cm. Cond:G
Anton Karssen 2e helft 20e eeuw, Hollandse ijspret, naar 19e eeuws voorbeeld, olieverf op paneel 70x49cm Cond:G
Johannes Bosboom 1817-1891 Den Haag St Pieterskerk, leeuwen met figuren, aquarel met houtskool, verso etiket Bosboom tentoonstellingen, aquarel op papier Schravenhagen 1917 54x42cm Cond:G
Zeldzame antiquarische 23 delige Flora Londinensis (afzonderlijke nummers 1 t/m 23) door William Curtis Botanicus 1746-1799 Engeland, A new edition, enlarged by George Graves F.L.S London, printed for...