B.L Hendriks 1872, Barend Leonardus 1830-1899, portret van een heer met ridderorde, mogelijk van adel met prachtige vuurvergulde ovale lijst, olieverf op linnen, in goede staat 77x60cm.
Pieter Willem Romeny, 1830-1898. Stilleven met Wildvoorstelling, olieverf op paneel, 70x56cm. Cond.: G
Jonin? omstreeks 1930 Franse school, Parijs stadsgezicht met vele figuren, olieverf op paneel 16x21,7cm. Cond:G
Deyer, omstreeks 1900, Italiaans landschap in bewerkte messing lijst, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, duiven in de stal, olieverf op linnen 25,5x20,5cm. Cond:G
A. van Coehoorn 19e eeuw, winters landschap met huis en figuren op het ijs, olieverf op paneel 35x26cm. Cond:G
Hans van Wijk 1965, 1911-1990, stilleven met slakken boomstronk en insecten, gemengde techniek op papier 20x18,5cm Cond:G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw, man die vrouw versiert in de taverne, beschadigingen 18-13cm Cond:R/G
Jo Schrijnder 1894-1968 Amstelveen, bergeenden op de wadden, herkomst kunsthandel Koch, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, bloemen, olieverf op paneel 20cm Cond:G
J. Jansen? omstreeks 1900, kasteel met brug. olieverf op linnen 40x60cm Cond:G
Theodore Paier 19e eeuw, Duitse school, riviergezicht, titel: parti bei Linz, olieverf op linnen 48x27cm. Cond:G
J.J. Albers (Almelo) koeien langs een Hollandse rivier, olieverf op linnen 70x80 Cond;G
Pendant 19e eeuw, ongesigneerd, portretten van welgestelde boerenfamilie(lichte schades papier) pastel op papier 35x27cm Cond:R
G. Metsu 1661, 19e eeuwse kopie) Jager met wijnglas, geweer, tin en gevogelte, olieverf op paneel 23x27,5cm
Aart Roos 1919-2009 abstracte compositie met vogel, olieverf op linnen 56x75cm. Cond:G
Maria de Ruiter de Wit, Breda 1947, stilleven met zonnebloemen, gemengde techniek op papier 70x100cm Cond:G
F. Everbag 1877-1947, Noordermarkt Amsterdam, druk op papier 42x34cm. Cond:G
E.C.W. Retzlaff 1898-1976 Duitse school, Marmolata Süd- Tirol, olieverf op linnen 68x58cm Cond:G
A. Stumpff omstreeks 1900, Duitse school, gemberpot met bloem, olieverf op linnen 33x23cm. Cond:G
Gesigneerd J.J. Destree 19e eeuw, winterlandschap met figuren op het ijs, olieverf op paneel 18x12cm. Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, boten voor anker, olieverf op linnen 90x90 cond;G
Richard Heintz 1871-1929 Belgische school, pseudoniem Maximilien Hadelin, riviergezicht in de zomer, olieverf op linnen 56x71cm. Cond;G
Wilhelm Frederik Smit 1923 Den Haag, stadsgezicht bij avond, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Hendrik Fleurbaay Vlissingen 1896-1975, 17e eeuwse driemaster op volle zee, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Monogram H.R 20e eeuw, Hollands romantisch wintergezicht met figuren, olieverf op paneel 55x40cm. Cond:G
Twee maal Willem Raaphorst, nieuwloop 1870-1963 de Wijk twee vazen met bloem 24x18cm olieverf op paneel Cond:G
Chinese school 21e eeuw Chinese naakte dame olieverf op linnen 60x90cm Cond:G
Henk Reerink, meisjesportret naar oude meester, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond:G
Han Bruinenberg copyist 1950-2015 geschilderde copy van Diego Rodriques de Silva Velazques (imposant schilderij) olieverf op linnen 140x107cm Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met kalveren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967 poldergezicht met rietsnijder en eenden, olieverf op linnen Cond:G
A Kleinsma, stilleven vaas met bloemen, porselein, olieverf op linnen 42x35cm. Cond:G
Ongesigneerd olieverf omstreeks 1900 portret Tochter Baron von Colin von fehlen Oppenheim. an das Leo Baeck Institute in goudkleurige lijst, 31x26cm. Cond:G
Vier antieke gravures, landkaarten 17e-18e eeuw, Hispania, Maeslant etc. gravures op papier, 11-42cm. Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967 Herder bij zijn schapen, olieverf op linnen 50x45cm Cond:G
Jacob v Steiff omstreeks 1930, wilde paarden in galop, olieverf op linnen 85x48cm. Cond:G
Miniatuurschildering, ongesigneerd Romantische oosterse voorstelling, romantisch paar bij venster met goudverf, gemengde techniek op paneel 12,5x10cm. Cond:G
Berthold Mügge 1896-1970 Bremen, Duitse school, Aak te Bremen, olieverf op paneel 35x24cm Cond:G
Vijf werken van Jan Jans (monogram J.J) toegeschreven aan. Almelo 1893-1963, kerken plaatsen Twenthe, tekening op papier 23x16cm Cond:G
Wim Poelman 20e eeuw, romantisch wintergezicht met figuren, olieverf op paneel 13,5x19,5cm Cond:G
H.v Moerbeek'07 Belgische school, olieverf op paneel, besneeuwd landschap met soldaten, 27x21cm Cond:G
Naar Rossum du Chattel, omstreeks 1900, poldergezicht, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G
R Falkenberg, waarschijnlijk Rischard Falkenberg 1875-1948 Duitse school, landschap met knotwilgen, olieverf op paneel Cond:G 39x29cm
F Riotte 1880 Italiaanse school, meisje met abrikozen, pastel op papier 46x38cm Cond:G
Signatuur verwijderd, omstreeks 1900 stilleven met koper samovaar, rozen etc. olieverf op linnen 104x86cm Cond;R
Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, putti bij wijnranken, olieverf op paneel 52x32cm Cond:G
Schaket, branding bij avond, olieverf op linnen 20x25cm. Cond:G