Arnout van Gilst 1898-1981 boereninterieur met familie aan het eten, olieverf op linnen 53x37cm. Cond:G
Jos Lussenburg Enkhuizen 1889-1975 Nunspeet zeilboten op volle zee, olieverf op linnen 23x35cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800, portret van een priester(op koper) olieverf op paneel 21x18,5 Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw dame in klederdracht, mooie kwaliteit, olieverf op paneel 26x21 Cond:G
Joannes Nepomuceus patronus laborantium, 17e eeuws portret, olieverf op paneel 33x24cm. Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, bomschuiten en vissersvolk an het strand, olieverf op paneel 40x31cm Cond:G
Antoon Kruysen 1898-1977 stilleven met groentes, olieverf op linnen 46x38cm. Cond:G
Baykam Bedri, 1985 abstracte figuratieve voorstelling, mixed media, gouache 70x100cm Cond:G
Verzameling Duitse landkaarten WO1 en WO 2 o.a Königsberg, Karte Insterburg 1889, Umgebung von Lille, Lageplan, etc. 30-120cm
Onduidelijk omstreeks 1900 Jugendstil, naakte dames aan de waterkant, olieverf op linnen (oud Duits invoeretiket) 100x70cm Cond:G
Ritter of Rüter onduidelijk, Duitse school omstreeks 1930, buste naakte dame, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Jan Kruysen 1874-1938, landschap met berkenboom, olieverf op paneel 34x24cm. Cond:G
Jan Kruysen 1874-1938, landschap met boerderij, olieverf op paneel 34x27cm Cond;G
G.J Roermeesters 1844-1936, landschap met sloot en roeiboot, aquarel op papier 37x27cm. Cond:G
Paul Morro 1925-1972 (Infried Paul Henze Morro) Duitse school stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 70x80cm Cond:G
Paul Morro 1925-1972(Ingfried Paul Henze Morro) Duitse school, vaas met bloemen olieverf op linnen, 70x80cm. Cond:G
J.W van Trirum, stilleven met poezen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G
A. Karrsen 2e helft 20e eeuw, bomschuit op het strand met visser, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, taverne met figuren, olieverf op paneel 26,5x19,5cm Cond;G
Bernard Anthony van Beek, 1875-1941 Kortenhoef, poldergezicht met steiger en eenden, olieverf op linnen (verso Loosdrechtse plassen) 40x60cm Cond;G
Evert Moll 1878-1955, vaas met rozen, olieverf op paneel 31x23cm. Cond:G
Ton Ancone (Oldenzaal) landschap met fazanten, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Frans Helfferich Den Haag 1871-1941, eenden in hoog gras, olieverf op linnen 40x60cm Cond:G
Jan Harm Weijns 1864-1945, stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 35x45cm. Cond:G
Theo van Oorschot Schijndel 1920-1989 s'hertogenbosch, landschap met boerderij en schapen, olieverf op paneel 36x31cm Cond:G
P. Verschuur omstreeks 1940(broer Cor Bouter?) vee langs de Maas, olieverf op linnen 100x90cm Cond:G
Sabine Rickmers, zeer gedetailleerd, passagiersstoomboot, olieverf op paneel 32x26cm. Cond:G
Krystyna Szalewska 1945 Polen, fantasievoorstelling, pastel op papier 37x36cm. Cond:G
Klaas Gubbels '89 printed art nr 6, lithografie op papier, 60x53cm Cond:G
Chris van der Windt 1877-1952 Leiden, landschap met sloot en bruggetje, olieverf op linnen 24x39cm. Cond:G
K.F Bombled 1822-1902, koninklijk paar op jacht, olieverf op linnen, oude bedoeking, 49x37cm Cond:R/G
J.B. Laquin omstreeks 1849 Franse school, twee 19e eeuwse portretten in vergulde lijst, olieverf op linnen 33x29cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800, musicerend gezelschap, originele empire lijst (nooit uit lijst geweest) pastel op papier 28x20cm. Cond:G
Indonesische school, Sujatno Koempoel, omstreeks 1930, vissersboten met figuren in de haven van Saraboya, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G
Engelse school, 19e eeuw Engels landschap met paard, jongen met hond(gat in linnen) olieverf op linnen 77x64cm Cond:R
Ongesigneerd omstreeks 1800 verso linnen I.D. Gibb, mogelijk Robert I Gibb, Italiaanse Madonna met kind 58x84cm. Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G
P.J.J. Bogaert 1807-1894 Duits riviergezicht met figuren, olieverf op paneel 55x45cm. Cond:G
H.A.C Bogman 1890-1975 den Haag, Hollands landschap met 5 koeien olieverf op linnen 60x40cm Cond:G
D'apress A. de mandre, 2 emaille geschilderde portretten in prachtige vergulde messing lijsten, twee stukjes weg, mooie kwaliteit 15ø Cond:G
Monogram C.B.B omstreeks 1880, dame met mandoline, olieverf op linnen 45x58cm. Cond:G
Anton Karssen 2e helft 20e eeuw, Hollandse ijspret, naar 19e eeuws voorbeeld, olieverf op paneel 70x49cm Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, kapitaal landschap met bosven, verso Ven bij Oisterwijk, olieverf op linnen 105x160cm Cond:G
Jan Mankes 1889-1920, boerin met koe, houtsnede op papier 19x14cm Cond;G
Bernard Leemker 1899-1990 Spaanse Flamenco danseres op terras, gouache op papier 54x72cm Cond:G
B. Höppe '75 Ferdinand Bernhard 1841-1922 Duits dorpsgezicht met watermolen en figuren, olieverf op linnen 37x48cm Cond:G
V. Puhonny (Victor 1838-1909) leuk werk van deze schilder, Duits dorpsgezicht met figuren, Windeck in gr Baden, Dorfgang) olieverf op linnen 68x42cm. Cond:G