Cornelia van der Hart Sumatra 1851- 1940 Den Haag, kinderen bij vogelverschrikker(gaatje) olieverf op linnen 51x37cm Cond:R/G
Bep Toscani '98 (geb. 1940) herkomst beeld+aambeeld, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 55x74cm. Cond:G
Bep Toscani '97 (geb.1940) abstracte compositie, gemende techniek op papier 55x74cm. Cond:G
Verzameling Duitse landkaarten WO1 en WO 2 o.a Königsberg, Karte Insterburg 1889, Umgebung von Lille, Lageplan, etc. 30-120cm
Ongesigneerd 19e eeuw, man aan het eten met bedelende hond, mooie kwaliteit, olieverf op linnen 19x14cm. Cond:G
Twee etsen Ferdinand Jean Luigini 1870-1943, schaapsherder met schapen en bomschuit en strandjutter, ingekleurde etsen op papier 45x32cm en 47x32cm Cond:G
Twee x Joop Stoop 97 Deventer, verso, abstracte compositie, houtskool op papier 29x33cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw portret van een heer met sigaar, olieverf op linnen 24x19cm Cond:G
Antiek Perzisch handgeschreven en geschilderd blad uit de koran, met gouddecor, 18e-19e eeuws 17x7,5cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979 bloemen op eiken paneel 38x18cm. Cond:G
Rely Jorritsma, schrijver en dichter(Aurelius Hotze Theodorus Jorritsma, Jellum 11-2-1905/Ressen 1-10-1952) meisje plukt bloem, olieverf op linnen, 50x40cm. Cond:G
Reproduktie Yves They, omstreeks 1930, halfnaakte vrouw in open lucht, reproduktie op papier 66x47cm Cond:G
Roman Lorlewicz, omstreeks 1960, liggend vrouwelijk naakt, olieverf op linnen 55x46cm. Cond:G
Pendant 19e eeuw, ongesigneerd, portretten van welgestelde boerenfamilie(lichte schades papier) pastel op papier 35x27cm Cond:R
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1880 besneeuwd landschap met wandelaar, olieverf op linnen 46x36cm. Cond:R
Ikoon, variant op de icoon Moeder Gods troosteres van de bedroefden, Russische volkskunst 23x28,5cm
Ongesigneerd omstreeks 1880 Duitse school, verso etiket Rölandsen Duits riviergezicht met kasteel, olieverf op paneel 28x18cm Cond:G
Nikolaus Gumberger 1822-1898 Duitse school, bergdorp, olieverf op paneel, 23x18cm Cond:G
Jurrien Marinus beek 1879-1965 bergmeer met kerk, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G
Twee werken van Aart Roos 1919-2009, de populier, en de hooister, gouaches op papier 54x54cm Cond:G
Wilson 2e helft 20e eeuw, meisje met kat, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond:G
Monogram '68 portret jongedame, pastel op papier 53x62cm. Cond:G
J. Heel omstreeks 1940, mogelijk vroeg werk van Jan van Heel, 1898-1990 vaas met bloemen, olieverf op linnen 70x50cm Cond:G
Gesigneerd A. van Dijk 19e eeuw, boerderij met twee figuren, olieverf op linnen 24x30cm Cond:R/G
A.M vd M.M 1879 Hollands landschap met knotwilgen en vee, olieverf op paneel 23x32cm Cond;G
Wilhelm Frederik Smit 1923 Den Haag, stadsgezicht bij avond, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Bittner omstreeks 1900 Duitse school, boten met figuren op zee, olieverf op paneel 14,5x20cm. Cond:G
Portret vissersman, onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel 24,5x20cm. Cond:G
Wilhelm F. Exmann, Duitse school, wintergezicht, olieverf op paneel 21x13cm. Cond:G
G Niemann(Gottfried) Alpengezicht(Garmisch) olieverf op linnen 70x70cm Cond:G
Yinka Adeyemi 1993-1941 Oshogbo Nigeria, titel Hunters Hideout, olieverf op papier 37x39,5cm Cond:G
Buijle 35, waarschijnlijk Ferdinand Boijle 1872-1950, buste meisje, pastel op papier 38x21cm. Cond:G
Gergina Iserbyt van zevenbergen '43, man met hoed, pastel op papier 52x40 Cond:G
Monogram J.B. Duitse school, verso etiket Ingeborg Böings Berlin, Schlucht an der Gornergratbahn, olieverf op paneel 48x63cm. Cond:G
Herman de Rethel Kuyt Duitse school 1893-1978 Duits bergdorp binnenmeer 34x25cm.
A Huber, (Axel) Münchner Schule Duitsland. Zuid-Duitse oudere man met tabakspijp, olieverf op paneel 25x30,5 Cond:G
Xandra Donders 1962 (quasi-realistische minerva) landschap met dorp en figuren, acryl op papier 98x88cm. Cond:G
Aafke Kelly, Ruinen 1948 (oa Aki Enschede) oorspronkelijke verkoopprijs Fl. 2600,- compositie met tulp, olieverf op papier, 100x40cm Cond:G
Vier antieke Hollandse landkaarten, plattegrond Dordrecht, afbeelding stadt Middelburg, plattegrond Gouda, nauwkeurig plan der stad Zutphen, in goede staat, gravures op papier, 21x18cm.
Lo-A-Njoe Guillaume 41/150, abstracte compositie 72x56cm. Zeefdruk op papier Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900,verso Landungsbrücke bei Vlissingen, overgang Vlissingen Engeland met stoomboot, olieverf op linnen 39x31cm Cond:G
Twee antieke Engelse prenten in originele lijst met zwarte passepartout, 1- a visit to the boardingschool 2- a visit to the child at nurse, kleien vochtvlekjes, steendruk op papier 48x40cm. Cond:R/G
Negen maal gravures, litho's en ets 18e 19e eeuws, ets J.A van Schouten stendermolen Twello, st Hypolitus kerck C. Denker Ft., Piazza si Siena, lake of Como, ingekleurde gravure Palais ca. Foscari, et...
Ongesigneerd 18e eeuw wandelaars met heilige in landschap, olieverf op paneel 10,5x12,3 Cond;R/G
Negentiende eeuwse pendant van man en vrouw, olieverf op linnen 18x23cm Cond:G
Charles Petit omstreeks 1900, boerderij met boerenvrouw en kippen, olieverf op paneel, 22x15 cm Cond:G
F.Heidacker 2e helft 20e eeuw, 2 figuren in roeiboot, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G