K.F Bombled 1822-1902, koninklijk paar op jacht, olieverf op linnen, oude bedoeking, 49x37cm Cond:R/G
Feestdagenicoon met anastasis in het midden (verrijzenis) Russisch, 19e eeuw.40x48cm.
Helmert Richard van der Flier, Baarn 1827-1899 Hollands landschap met koeien boer en hond, olieverf op paneel 30x21cm. Cond;G
Charles Kvapil 1884-1957 school, 3 naakte dames, olieverf op linnen 55x46 Cond;G
W. v.d Vliet 1856-1924 omstreeks 1900 Hollandse kustplaats met scheepsbouw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuw priester met heilig kruis en Praag op de achtergrond, originele ongerestaureerde staat, olieverf op linnen Cond:R/G 150x93cm.
P.J.J. Bogaert 1807-1894 Duits riviergezicht met figuren, olieverf op paneel 55x45cm. Cond:G
Vierveldenicoon met Haya Sophia ( de heilige wijsheid), de Pokrov (legende over Haya Sophia kathedraal), Maria troosteres der bedroefden en onbekende Maria-afbeelding. Russisch .30x35cm.
Bernard Anthony van Beek, 1875-1941 Kortenhoef, poldergezicht met steiger en eenden, olieverf op linnen (verso Loosdrechtse plassen) 40x60cm Cond;G
Schilderij gesigneerd Peter Lehmann 1885 Rehmagen-1961 Rehmagen, vissersvrouw en man wandelend op het strand. olieverf op linnen 77x120 Cond. G
Monogram H.S 19e eeuw, naakte dame aan de waterkant, mooie kwaliteit, olieverf op linnen 40x33cm Cond:G
C.A.V van Diggelen omstreeks 1900, mogelijk schuilnaam van de schilder Cor Bouter, schilderde voor diverse galerieen onder diverse namen, landschap met moeder, kinderen, paard, kip, koeien en bloesemb...
Twee antieke miniatuurportretten op ivoor geschilderd, in prachtige vergulde lijsten, omstreeks 1900 26x23cm Cond:G
Evert Jan Ligtelijn 1893, Oosterse straat met figuren, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
D'apress A. de mandre, 2 emaille geschilderde portretten in prachtige vergulde messing lijsten, twee stukjes weg, mooie kwaliteit 15ø Cond:G
Frans Helfferich Den Haag 1871-1941, eenden in hoog gras, olieverf op linnen 40x60cm Cond:G
H.A.C Bogman 1890-1975 den Haag, Hollands landschap met 5 koeien olieverf op linnen 60x40cm Cond:G
Karl Wagner, Hollandse haven met figuren, olieverf op linnen 55x70cm Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, stilleven met fruit in buitenlucht, olieverf op linnen 54x66cm Cond:R
Ongesigneerd 18e eeuw, Salomo en de koning van Sheba, barst in paneel, olieverf op paneel 58x120cm Cond:R
Hollandse school, 19e eeuws panoramisch landschap met boerderij en figuren olieverf op paneel.21,5x18cm. Cond:G
Hollandse school omstreeks 1920, Hollands havengezicht, olieverf op linnen 31x32cm Cond:G
Joannes Nepomuceus patronus laborantium, 17e eeuws portret, olieverf op paneel 33x24cm. Cond:G
P. Verschuur omstreeks 1940(broer Cor Bouter?) vee langs de Maas, olieverf op linnen 100x90cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940 (Russische school) vismarkt met vele figuren, olieverf op linnen 78x88cm. Cond:G
A. Karrsen 2e helft 20e eeuw, bomschuit op het strand met visser, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
A.Rieper, (august 1865-1940) Duitse school. Handwerkende vrouw in Duits interieur. Olieverf op linnen. 40x50cm Cond.: G
Viervelden icoon met Moeder Gods van Kazan, Anastasis en vele heiligen, ca. 1900 23,5x28,4cm.
Religieus barokschilderij, 18e eeuws Maria met koning, cherubijnkoppen, engelen en kroon, olieverf op koper 17x13,5cm Cond:G
J.H van Wissen omstreeks 1930 Hollands strandgezicht met vissersvolk, pointillisme, olieverf op linnen 35x46cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, havengezicht met boten, olieverf op paneel 205x33cm. Cond:G
Corneille, houten cobra stijl sculptuur, opgebouwd met diverse lagen en handbeschilderingen, 21e eeuw 52x53x9cm. in goede staat
Appel, Cobra achtige houten sculptuur, opgebouwd uit diverse lagen en handbeschilderingen, 21e eeuw 86x62x5cm. in goede staat Cond:G
Evert Moll 1878-1955, vaas met rozen, olieverf op paneel 31x23cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, kapitaal landschap met bosven, verso Ven bij Oisterwijk, olieverf op linnen 105x160cm Cond:G
B. Höppe '75 Ferdinand Bernhard 1841-1922 Duits dorpsgezicht met watermolen en figuren, olieverf op linnen 37x48cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, religieuze voorstelling, originele lijst, olieverf op linnen 107x85cm. Cond:R/G
Herman Bogman junior Den Haag 1890-1975, zonnig markttafereel met vele figuren, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
H. van Meegeren Amsterdam 1884-1947, vrouwelijk naakt, gemengde techniek op papier 30x40cm Cond: G
Alfred Olsen 1854-1932, haven van Kopenhagen met vele schepen en figuren, olieverf op linnen 65x50cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, titel: zomeravond, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Elie Bernadac 1913-1999 Franse school, hut in de besneeuwde bergen, olieverf op linnen 48x55cm. Cond:G
Fons Verstraeten 1922 Delft, bloemenkraam met verkoopster olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Ben van Londen 1907 Arnhem-1987 Wageningen havengezicht met vele boten, olieverf op paneel 35x50cm Cond:G
Jan Harm Weijns 1864-1945, stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 35x45cm. Cond:G
Monogram C.B.B omstreeks 1880, dame met mandoline, olieverf op linnen 45x58cm. Cond:G
Sujatno Koempoel 49, 1912-1987, Indonesische markt met figuren, olieverf op paneel 28,5x20,3cm Cond:G