Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd damesportret
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw dame in zondagskleren, gemengde techniek op papier 16x24cm, Cond:G

Twee antieke landkaarten
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Hollandse landkaarten, nieuwe kaart van Delfland en Schieland 1740, 't hoogen Heemreatschap van den landen Woerden 1940, 22x18 en 21x19cm, beide in goede staat, gravure op papier

Hollmann 1893
Startprijs 60 EUR

O. Hollmann 1893, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 36x27,5cm Cond:G

Perzisch schilderij
Startprijs 60 EUR

Oud Perzisch ongesigneerd schilderij op zijde, vrouwelijke hofhouding, gouche op zijde 55x43cm. Cond:G

Schilderij, W. Dahmen
Startprijs 60 EUR

W. Dahmen Duitse school omstreeks 1880 Fachwerkhuis met figuur aan slootkant, olieverf op paneel 18x27cm. Cond;G

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, besneeuwd dorpsgezicht met figuren, olieverf op paneel 28x30cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, zeegezicht met boten bij nacht, olieverf op linnen 30,5x20,5 Cond:G

Schilderij, winterlandschap met knotwilg
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw besneeuwd landschap met knotwilgen, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Schilderij Christa's, C. Snoeijerbosch
Startprijs 60 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Amersfoort, Corpus Jezus Christus, olieverf op paneel 40x54 Cond:G

Schilderij, P. Kraus 1912
Startprijs 60 EUR

P. Kraus 1912 Duitse school, besneeuwd landschap met figuren, olieverf op paneel 31x28cm Cond:G

Atelier Rose-Marie Sterenberg
Startprijs 60 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz, Amsterdam 1919, dame met hoed, olieverf op linnen. 50x75 Cond:G

Schilderij, paarden bij voederbak
Startprijs 60 EUR

Gerlovina eind 20e eeuw paarden bij drenkplaats, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G

Leonard Pieter Versteeg
Startprijs 60 EUR

L.P Versteeg, dorpsgezicht, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Schilderij, B. Mügge
Startprijs 60 EUR

Berthold Mügge 1896-1970 Bremen, Teerhof Bremen, olieverf op paneel 43x51cm. Cond:G

Duitse tekening
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd, uiterst bijzondere Duitse 60er jaren tekening met satirisch gedicht met betrekking tot dood en leven (Gothic) zwarte inkt op papier 60-42cm Cond:G

Schilderij, Duitse soldaat
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw portret Duitse soldaat, olieverf op linnen 42x30cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd kunstwerk
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd Modern kunstwerk met tekst, gemengde techniek op paneel 61x32cm Cond:G

2x Peter van den Akker
Startprijs 60 EUR

Twee x Peter van den Akker, Amsterdam 1949. titels, in het metropolitan museum , down the avenue, lithografie op papier 25x35cm Cond:G

Schilderij half naakte vrouw
Startprijs 65 EUR

Bandinger? halfnaakte dame, gemengde techniek op papier 23x17cm. Cond:G

Schilderij, Louis Toffoli
Startprijs 70 EUR

Louis Toffoli Triest 1907-1999, Les Barques, kunsthandel Borzo, litho op papier 48x68cm Cond:G

Schilderij , naar Louis Apol
Startprijs 70 EUR

Naar Louis Apol omstreeks 1900, winters landschap met rijtuig en figuren, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G

3 Antieke landkaarten
Startprijs 70 EUR

Drie antieke landkaarten, Hindelopia, beneeden rivier de Maas van Noordzee tot Gorinchem, markgraafschap des heiligen Roomsche kerk, gravures op papier, in goede staat 17-25cm.

C. Neuhaus, stilleven rozen
Startprijs 70 EUR

C. Neuhaus omstreeks 1940, stilleven vaas met rozen, olieverf op paneel 43x36cm. Cond:G

Ton Ancone Lutterzand
Startprijs 75 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal) Lutterzand, olieverf op paneel 40x60cm. Cond:G

Landkaart, Fredrick de Wit
Startprijs 75 EUR

Zeldzame 17e eeuwse landkaart door Frederick de Wit 1629-1706 Provinciatum Germaniae Ciarum, Germaniae in feriorus tabula, gravures op papier 55x47cm Cond:R/G

Heinrich Eckstein, dorpsgezicht
Startprijs 75 EUR

Heinrich Eckstein 1935, Duitse school, stadsgezicht St. Johannskirche, olieverf op linnen 81x61cm. Cond:G

2 Jachtprenten, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Twee grote 19e eeuwse jachtprenten, vossenjacht, Gone away 1905 by Mess Fores London, catch em who can 1905 by Mess Fores London, 58x29cm. en 74x24cm. Cond;G

2x Adrie Arendsman 2000
Startprijs 75 EUR

Adrie Arendsman 2000+1998, titel pauze, en modern zonder titel, zeefdruk en acryl op papier 48x38 en 47x34cm Cond:G

Schilderij Indonesisch
Startprijs 80 EUR

Indonesische school, Sujatno Koempoel, omstreeks 1930, vissersboten met figuren in de haven van Saraboya, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G

Krystyna Szalewska
Startprijs 80 EUR

Krystyna Szalewska 1945 Polen, fantasievoorstelling, pastel op papier 37x36cm. Cond:G

Ikoon
Startprijs 80 EUR

Ikoon, Christus Pantokratoricoon (albeheerser) Russische volkskunst. 13,5x19cm.

Annica Koot
Startprijs 80 EUR

Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 48x68cm Cond:G

Bep Toscani, collage
Startprijs 80 EUR

Bep Toscani, moderne collage met krant, gemengde techniek op papier 78x56 Cond:G

Ton Ancone, vrouw op weg
Startprijs 80 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal) wandelaar in bospad, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G

3 Werken 19e eeuw, aquarel etc.
Startprijs 80 EUR

Drie x 19e eeuw, ingekleurde ets, blauw barocke voorstelling(scheurtje), ovaal aquarel bloemen, licht wormbeval, gravure ODERDSSEN 45x56cm.

Schilderij boerderij
Startprijs 80 EUR

H. van Galen omstreeks 1920 boerderij met boer, boerin en koe, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Schilderij Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1980, zeilboten op zee, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, oude vissersman spelend met kinderen, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Landkaart Rome, 17e-18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Gravure 17e 18e eeuws, Transteve Italie, gesigneerd R.XI.S.Angelo, vouw, gedeeltelijk gescheurd, gravure op papier 69x45cm Cond:R/G

3 Antieke landkaarten
Startprijs 80 EUR

Drie antieke landkaarten 17e-18e eeuws, nieuwe kaart Schieland, Berghe op zoom, Dijkgraaf 16-24cm gravures op papier Cond:G

2x Onduidelijk gesigneerd, modern '79
Startprijs 80 EUR

Twee x modern '79, onduidelijk gesigneerd, moderne composities, lithografie op papier 36x53cm.

Annica Koot
Startprijs 80 EUR

Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 68x47cm Cond:G

Stilleven, H. van de Meer
Startprijs 80 EUR

H. v.d Meer 2e helft 20e eeuw, vaas met bloemen, olieverf op linnen Cond:G 30x40cm

C. Cornelisz, citroen met kersen
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met citroen, tin en kersen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

C. Cornelisz, perziken
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met perzikken, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

C. Cornelisz, pruimen
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw stilleven met Chinese kom en pruimen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

Giovanni, wintergezicht
Startprijs 80 EUR

J. Giovanni, omstreeks 1920 winters landschap bij avond, olieverf op paneel 40x60cm Cond:G

Schilderij H. van Dijk, winter
Startprijs 90 EUR

H. van Dijk 20e eeuw Hollandse ijspret, olieverf op paneel 18x13 Cond:G

C. van de Hart
Startprijs 90 EUR

Cornelia van der Hart Sumatra 1851- 1940 Den Haag, kinderen bij vogelverschrikker(gaatje) olieverf op linnen 51x37cm Cond:R/G

Bep Toscani, gemengde techniek
Startprijs 90 EUR

Bep Toscani '98 (geb. 1940) herkomst beeld+aambeeld, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 55x74cm. Cond:G

Bep Toscani, gemengde techniek
Startprijs 90 EUR

Bep Toscani '97 (geb.1940) abstracte compositie, gemende techniek op papier 55x74cm. Cond:G

Verzameling Duitse landkaarten (WO1-WO2)
Startprijs 100 EUR

Verzameling Duitse landkaarten WO1 en WO 2 o.a Königsberg, Karte Insterburg 1889, Umgebung von Lille, Lageplan, etc. 30-120cm

Ongesigneerd 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, man aan het eten met bedelende hond, mooie kwaliteit, olieverf op linnen 19x14cm. Cond:G

2x J. Luigini
Startprijs 100 EUR

Twee etsen Ferdinand Jean Luigini 1870-1943, schaapsherder met schapen en bomschuit en strandjutter, ingekleurde etsen op papier 45x32cm en 47x32cm Cond:G

2x Joop Stoop
Startprijs 100 EUR

Twee x Joop Stoop 97 Deventer, verso, abstracte compositie, houtskool op papier 29x33cm Cond:G

Ongesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw portret van een heer met sigaar, olieverf op linnen 24x19cm Cond:G

Schilderij Perzisch schrift
Startprijs 100 EUR

Antiek Perzisch handgeschreven en geschilderd blad uit de koran, met gouddecor, 18e-19e eeuws 17x7,5cm. Cond:G

Schilderij, P. van den Braken
Startprijs 100 EUR

Peter van den Braken 1896-1979 bloemen op eiken paneel 38x18cm. Cond:G

Schilderij, Rely Joritsma
Startprijs 100 EUR

Rely Jorritsma, schrijver en dichter(Aurelius Hotze Theodorus Jorritsma, Jellum 11-2-1905/Ressen 1-10-1952) meisje plukt bloem, olieverf op linnen, 50x40cm. Cond:G

Reproduktie, Yves They
Startprijs 100 EUR

Reproduktie Yves They, omstreeks 1930, halfnaakte vrouw in open lucht, reproduktie op papier 66x47cm Cond:G

Schilderij, naakt
Startprijs 100 EUR

Roman Lorlewicz, omstreeks 1960, liggend vrouwelijk naakt, olieverf op linnen 55x46cm. Cond:G

Ongesigneerd pendant, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Pendant 19e eeuw, ongesigneerd, portretten van welgestelde boerenfamilie(lichte schades papier) pastel op papier 35x27cm Cond:R

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1880 besneeuwd landschap met wandelaar, olieverf op linnen 46x36cm. Cond:R

Ikoon
Startprijs 100 EUR

Ikoon, variant op de icoon Moeder Gods troosteres van de bedroefden, Russische volkskunst 23x28,5cm

Schilderij, Duits riviergezicht
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1880 Duitse school, verso etiket Rölandsen Duits riviergezicht met kasteel, olieverf op paneel 28x18cm Cond:G

N. Gumberger
Startprijs 100 EUR

Nikolaus Gumberger 1822-1898 Duitse school, bergdorp, olieverf op paneel, 23x18cm Cond:G

Jurrien Marinus Beek
Startprijs 100 EUR

Jurrien Marinus beek 1879-1965 bergmeer met kerk, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G

2 Werken van Aart Roos
Startprijs 100 EUR

Twee werken van Aart Roos 1919-2009, de populier, en de hooister, gouaches op papier 54x54cm Cond:G

Schilderij meisje met kat
Startprijs 100 EUR

Wilson 2e helft 20e eeuw, meisje met kat, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond:G

Portret monogram
Startprijs 100 EUR

Monogram '68 portret jongedame, pastel op papier 53x62cm. Cond:G

J.Heel
Startprijs 100 EUR

J. Heel omstreeks 1940, mogelijk vroeg werk van Jan van Heel, 1898-1990 vaas met bloemen, olieverf op linnen 70x50cm Cond:G

Onduidelijk, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd A. van Dijk 19e eeuw, boerderij met twee figuren, olieverf op linnen 24x30cm Cond:R/G

Schilderij A.M vd MM 1879
Startprijs 100 EUR

A.M vd M.M 1879 Hollands landschap met knotwilgen en vee, olieverf op paneel 23x32cm Cond;G

Wilhelm Frederik Smit
Startprijs 100 EUR

Wilhelm Frederik Smit 1923 Den Haag, stadsgezicht bij avond, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Schilderij boten
Startprijs 100 EUR

Bittner omstreeks 1900 Duitse school, boten met figuren op zee, olieverf op paneel 14,5x20cm. Cond:G

Portret vissersman
Startprijs 100 EUR

Portret vissersman, onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel 24,5x20cm. Cond:G

Schilderij W.H.F Exmann
Startprijs 100 EUR

Wilhelm F. Exmann, Duitse school, wintergezicht, olieverf op paneel 21x13cm. Cond:G

Schilderij, G. Niemann
Startprijs 100 EUR

G Niemann(Gottfried) Alpengezicht(Garmisch) olieverf op linnen 70x70cm Cond:G

Yinka Adeyemi 1993
Startprijs 100 EUR

Yinka Adeyemi 1993-1941 Oshogbo Nigeria, titel Hunters Hideout, olieverf op papier 37x39,5cm Cond:G

Pastel, kindje
Startprijs 100 EUR

Buijle 35, waarschijnlijk Ferdinand Boijle 1872-1950, buste meisje, pastel op papier 38x21cm. Cond:G

Georgina Iserbyt
Startprijs 100 EUR

Gergina Iserbyt van zevenbergen '43, man met hoed, pastel op papier 52x40 Cond:G

Ingeborg Böings
Startprijs 100 EUR

Monogram J.B. Duitse school, verso etiket Ingeborg Böings Berlin, Schlucht an der Gornergratbahn, olieverf op paneel 48x63cm. Cond:G

Herman de Rethel Kuyt
Startprijs 100 EUR

Herman de Rethel Kuyt Duitse school 1893-1978 Duits bergdorp binnenmeer 34x25cm.

Schilderij, A. Huber
Startprijs 100 EUR

A Huber, (Axel) Münchner Schule Duitsland. Zuid-Duitse oudere man met tabakspijp, olieverf op paneel 25x30,5 Cond:G

Xandra Donders
Startprijs 100 EUR

Xandra Donders 1962 (quasi-realistische minerva) landschap met dorp en figuren, acryl op papier 98x88cm. Cond:G

Aafke Kelly
Startprijs 100 EUR

Aafke Kelly, Ruinen 1948 (oa Aki Enschede) oorspronkelijke verkoopprijs Fl. 2600,- compositie met tulp, olieverf op papier, 100x40cm Cond:G

4 Antieke landkaarten
Startprijs 100 EUR

Vier antieke Hollandse landkaarten, plattegrond Dordrecht, afbeelding stadt Middelburg, plattegrond Gouda, nauwkeurig plan der stad Zutphen, in goede staat, gravures op papier, 21x18cm.

Zeefdruk Guillaume
Startprijs 100 EUR

Lo-A-Njoe Guillaume 41/150, abstracte compositie 72x56cm. Zeefdruk op papier Cond:G

Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900,verso Landungsbrücke bei Vlissingen, overgang Vlissingen Engeland met stoomboot, olieverf op linnen 39x31cm Cond:G

2 Engelse prenten, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Engelse prenten in originele lijst met zwarte passepartout, 1- a visit to the boardingschool 2- a visit to the child at nurse, kleien vochtvlekjes, steendruk op papier 48x40cm. Cond:R/G

Diverse gravures, litho's, etsen.
Startprijs 100 EUR

Negen maal gravures, litho's en ets 18e 19e eeuws, ets J.A van Schouten stendermolen Twello, st Hypolitus kerck C. Denker Ft., Piazza si Siena, lake of Como, ingekleurde gravure Palais ca. Foscari, et...

Klein 18e eeuws schilderijtje
Startprijs 120 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw wandelaars met heilige in landschap, olieverf op paneel 10,5x12,3 Cond;R/G

Pendant, 19e eeuw
Startprijs 120 EUR

Negentiende eeuwse pendant van man en vrouw, olieverf op linnen 18x23cm Cond:G

Schilderij, Ch. de Petit
Startprijs 120 EUR

Charles Petit omstreeks 1900, boerderij met boerenvrouw en kippen, olieverf op paneel, 22x15 cm Cond:G

Schilderij vissersman
Startprijs 120 EUR

F.Heidacker 2e helft 20e eeuw, 2 figuren in roeiboot, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Wiggers
Startprijs 120 EUR

Dirk Wiggers 1866-1933, plasgezicht, gemengde techniek op papier 30,5x23cm Cond:G