Onduidelijk gesigneerd Romi 74 of Zumi, abstracte figuratieve compositie, gouache op papier 64x48cm Cond;G
Onduidelijk gesigneerd Pflug? Duitse school omstreeks 1980 stilleven met kruik en flessen, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Daan de Vries 1915, 1895-1959 Distel, houtsnede op papier, 40x31cm Cond:G
Antieke gravure, gedateerd 27 november 1589 met latijnse teksten, 31,5x19cm gravure op papier Cond:G
H.E Roodenburg 1895-1987 Kerk Utrecht, ets op papier 40x27cm. Cond:G
Hans Clausen 1896-1972 Duits havengezicht, aquarel op papier 47x35cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters riviergezicht, olieverf op linnen 36x45cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters dorpsgezicht met Arabische figuren, olieverf op linnen 51x42cm Cond:G
Helmut Grundner Duitse school, Rom Fontaine di Trevi, ets op papier, Cond:G
P. de Bruin omstreeks 1930, Loosdrechtse plassen, olieverf op linnen 50x70cm Cond;G
Zeven Duitse Schertsuitgaves, Der ware Jacob, Druckverlag Dietz Stuttgart eind 19e eeuw 24x32cm (niet gecontroleerd of compleet is) Cond:R/G
Drie maal P Lasonder, twee stilleven een landschap, aquarel op papier, 28x20cm Cond:G
AH. Hoffmann, riviergezicht met vissers, olieverf op linnen, 40x30cm. Cond:G
A.H. Hoffmann, vaas met bloemen, olieverf op linnen 40x30cm Cond:G
Geert Maring 1989, 1943 Warfum (minerva etc.) abstract landschap e.p./6, ingekleurde ets op papier 64x49cm Cond:G