Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Burnett
Startprijs 50 EUR

Calvin Waller Burnett U.S.A 1921-2007, twee naakte dames, olieverf op linnen 70x50 cond:G

Groot kavel interessante etsen
Startprijs 50 EUR

Groot lot diverse antieke etsen, 18e en 19e eeuw, drie portretten, twee maal Bartholome Kilian sculps Anna maria Johann Daniel Fingerlerin, proffessor conradus vorstuis sacrae theologia(scheurtje), aq...

Aquarel, landschap
Startprijs 50 EUR

Johan Jacobs 1881-1955 Helmon, heidegezicht, aquarel op papier Cond:G 47x36cm

Riviergezicht Worpsweide
Startprijs 50 EUR

Duitse school verso gesigneerd+Bremen, impressionistisch riviergezicht met zeilboten, olieverf op paneel 35x22cm. Cond:G

2 Etsen, W. Wassenaar
Startprijs 50 EUR

Twee x W.Wassenaar 1873-1956, distels, etsen op papier 23x17cm. Cond:G

Pastel Indiaan, Max Flikkenschild
Startprijs 50 EUR

Max Flikkenschild '98(Hengelo) portret Indiaan, pastel op papier, 46x60cm Cond:G

Pastel Indiaan, Max Flikkenschild
Startprijs 50 EUR

Max Flikkenschild '98(Hengelo) portret Indiaan, pastel op papier 46x60cm. Cond:G

3 Gravures van Kathedralen
Startprijs 50 EUR

Drie 17e-18e eeuwse gravures van kathedralen, stadhuis, gravures op papier 16x20cm. Cond:G

H. Manquetout
Startprijs 50 EUR

H. Manquetout, bosgezicht in de herfsttooi, olieverf op linnen 59x99cm Cond:G

Landkaart Zittau, 17e eeuw
Startprijs 50 EUR

Duitse 17e-18e eeuwse stadsplattegrond van de stad Zittau, Die Stadt Zittau in Oberlansitz wie sie 1632 vom obr Bolzen Forticirt woerden Sampt der belagerung A. 1643 door Matth. Merian, gravure op pap...

Schilderij, W. Benz Baenitz
Startprijs 50 EUR

Willy Benz-Baenitz Duitse school 1881-1957 heren portret 1940 olieverf op linnen 60x70cm. Cond:G

Schilderij Indonesisch
Startprijs 50 EUR

Sulaiman, Indonesisch zeegezicht met vissersboten en figuren, aquarel op papier 24x31cm Cond:G

Sjoerd Bakker 2001
Startprijs 50 EUR

Sjoerd Bakker 2001 Rietveld Amsterdam, rots in de branding, ets aquatint 52x27cm Cond:G

Schilderij, Ko Oosterkerk
Startprijs 50 EUR

K. Oosterkerk 1959 abstracte compositie, houtskool op papier 64x49cm.
(Docent kunstacademie van Kampen)

Ongesigneerd havengezicht
Startprijs 45 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1950, havengezicht met figuren, gouache op papier 57x50cm Cond;G

Schilderij, Kaj Järpemark
Startprijs 40 EUR

Kaj Järpemark, Zweedse school, titel: Allassio Italien 1977 olieverf op linnen 55x46cm Cond:G

Gesigneerd Verschuur, boomlandschap
Startprijs 40 EUR

Verschuur, omstreeks 1930, impressionistisch bosgezicht, olieverf op linnen 53x43cm Cond:G

Gravure, 17e-18e eeuw
Startprijs 40 EUR

Bijbelse gravure 17e/18e eeuws, Angelo Bileamo Obviante Alinus Loquitor, duitse ondertekst 7,5x12cm. Cond:G

Schilderij, A. Selhorst
Startprijs 40 EUR

A. Selhorst, boereninterieur met openhaard, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

2-Luik, Nellie de Mulder
Startprijs 40 EUR

Nelly de Mulder Horst(1953) 2 abstracte composities (beschadiging links onder) olieverf op paneel, 123x25cm. Cond:R/G

Ets, Geert Maring
Startprijs 40 EUR

Geert Maring 1988, 1943 Warfum (minerva etc) titel: landschap met boog 6/6 50x65cm. ingekleurde ets op papier Cond:G

Bep Toscani '93, 22/35
Startprijs 40 EUR

Bep Toscani 93, nr 22/35 (geb.1940) abstracte compositie, lithografie op papier 88x58cm Cond:G

Bep Toscani '93, 20/35
Startprijs 40 EUR

Bep Toscani '93 nr 20/35, abstracte compositie, lithografie op papier 60x88cm. Cond:G

Modern, tulpen
Startprijs 40 EUR

Modern ongesigneerd werk, tulpen, olieverf op linnen 120x100cm. Cond:G

Schilderij, J. Fehnendahl
Startprijs 40 EUR

J. Fehnendahl omstreeks 1900 zeegezicht met pier en zeilboten(alte Nordmole Geestenmünde) gouache op papier 47x33cm Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd Romi 74 of Zumi, abstracte figuratieve compositie, gouache op papier 64x48cm Cond;G

Stilleven
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd Pflug? Duitse school omstreeks 1980 stilleven met kruik en flessen, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G

Oosters schilderij
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters zeegezicht met boot en figuren, olieverf op linnen 35x45cm Cond:G

Oosters schilderij
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, Oosters gebouw met Arabische figuren olieverf op linnen 35x45cm Cond:G

Tekening, Madonna
Startprijs 40 EUR

H. Pesser omstreeks 1900, madonna met kind, tekening op papier, 13,5x22cm. Cond:G

Houtsnede, Daan de Vries 1915
Startprijs 40 EUR

Daan de Vries 1915, 1895-1959 Distel, houtsnede op papier, 40x31cm Cond:G

Antieke gravure
Startprijs 40 EUR

Antieke gravure, gedateerd 27 november 1589 met latijnse teksten, 31,5x19cm gravure op papier Cond:G

Ets Roodenburgh
Startprijs 40 EUR

H.E Roodenburg 1895-1987 Kerk Utrecht, ets op papier 40x27cm. Cond:G

Schilderij, Hans Clausen
Startprijs 40 EUR

Hans Clausen 1896-1972 Duits havengezicht, aquarel op papier 47x35cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Oosters
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters riviergezicht, olieverf op linnen 36x45cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Oosters
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters dorpsgezicht met Arabische figuren, olieverf op linnen 51x42cm Cond:G

Schilderij, Italiaans meer
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans binnenmeer, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:R

Ets, Dirk Harting
Startprijs 40 EUR

Dirk Harting 1884-1970, Amersfoort zuidsingel, ets op papier 40x33cm. Cond:G

Schilderij, Helmut Grundner
Startprijs 35 EUR

Helmut Grundner Duitse school, Rom Fontaine di Trevi, ets op papier, Cond:G

P. de Bruin, Loosdrecht
Startprijs 35 EUR

P. de Bruin omstreeks 1930, Loosdrechtse plassen, olieverf op linnen 50x70cm Cond;G

S. Tamisi, rozen
Startprijs 35 EUR

S. Tamisi, rozentakken, olieverf op linnen, 35x50cm Cond:R/G

Verzameling Duitse houtsnedes etc.
Startprijs 35 EUR

Grote verzameling Duitse houtsnedes, tekeningen etc. ongeveer 50 werken 22x30x3cm Cond:G

Oostrom 1975
Startprijs 35 EUR

Wim van oostrom 1975, gemengde techniek met abstracte compositie, afkomstig galerie de Pook Hengelo. 34x48 Cond. G

7x Der Ware Jakob, Dietz Stuttgart
Startprijs 35 EUR

Zeven Duitse Schertsuitgaves, Der ware Jacob, Druckverlag Dietz Stuttgart eind 19e eeuw 24x32cm (niet gecontroleerd of compleet is) Cond:R/G

3 Werken, P. Lasonder
Startprijs 30 EUR

Drie maal P Lasonder, twee stilleven een landschap, aquarel op papier, 28x20cm Cond:G

A.H. Hoffmann
Startprijs 30 EUR

AH. Hoffmann, riviergezicht met vissers, olieverf op linnen, 40x30cm. Cond:G

A.H. Hoffmann, stilleven
Startprijs 30 EUR

A.H. Hoffmann, vaas met bloemen, olieverf op linnen 40x30cm Cond:G

Geert Maring
Startprijs 30 EUR

Geert Maring 1989, 1943 Warfum (minerva etc.) abstract landschap e.p./6, ingekleurde ets op papier 64x49cm Cond:G