Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, 18e-19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw, man die vrouw versiert in de taverne, beschadigingen 18-13cm Cond:R/G

Schilderij, Aart Roos
Resultaat: 100 EUR

Aart Roos 1919-2009 abstracte compositie met vogel, olieverf op linnen 56x75cm. Cond:G

Landkaart, 17e-18e eeuw
Resultaat: 95 EUR

Zee kaart van de Eems-Elve Wefer Eyder en de Hever 17e-18e eeuws in goede staat 53x43cm. gravure op papier

Onduidelijk gesigneerd, modern
Resultaat: 95 EUR

Onduidelijk gesigneerd modern '96 verso Joop Stoop Deventer, abstracte compositie, tekening op papier 32x23cm. Cond:G

Ton Ancone
Resultaat: 90 EUR

Ton Ancone, Oldenzaal, landschap met figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Jan van Rossum
Resultaat: 90 EUR

Jan van Rossum 2006 abstract landschap, olieverf, gemengde techniek op linnen 100x100cm Cond:G

Jan van Rossum
Resultaat: 90 EUR

Jan van Rossum 2006. abstract landschap, olieverf op linnen, gemengde techniek op linnen 100x100cm. Cond:G

Groot schilderij, landschap
Resultaat: 90 EUR

P.Hak hollandse uiterwaard van de Ijssel, olieverf op linnen 90x100cm. Cond:G

Jaap van Kregten
Resultaat: 90 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967 Herder bij zijn schapen, olieverf op linnen 50x45cm Cond:G

Schilderij paarden
Resultaat: 90 EUR

Jacob v Steiff omstreeks 1930, wilde paarden in galop, olieverf op linnen 85x48cm. Cond:G

Gravure Duitsland, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Duitse 17e -18e eeuwse ingekleurde gravure, abcontrafehrung des Kunstlichten und gewaltigen Schiffs, Jo Keyser Carolo zu Ehren von der Stadt Brussel, 38x29cm gravure op papier Cond:G

Cornelis Snoeijerbosch, religieuze vrouw
Resultaat: 85 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, Buste gelovige vrouw, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Wim Poelman, winter
Resultaat: 85 EUR

Wim Poelman 20e eeuw, romantisch wintergezicht met figuren, olieverf op paneel 13,5x19,5cm Cond:G

Marmeren reliëf
Resultaat: 85 EUR

Oude marmeren plaquette 2 dimensionaal en gouden lijst met messing merkteken achterop 20e eeuw 18ø Cond;G

Marmeren reliëf
Resultaat: 85 EUR

Italiaans marmeren kunstwerk, 2 dimensionaal met goudkleurige lijst en messing medaillon achterop 18,5ø 20e eeuw Cond:G

Velthuis 42
Resultaat: 80 EUR

Albertus Veldhuis '42 stilleven met fruit en bloemenvaas, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Schilderij, H. Hoppe
Resultaat: 80 EUR

H. Hoppe pluimvee aan de waterkant, olieverf op paneel 25x20cm Cond:G

R. Deirkauf
Resultaat: 80 EUR

R Deirkauf 1984 (Raymond) abstract figuratieve compositie, acryl op linnen 150x180cm. Cond:G

3x Bep Toscani
Resultaat: 80 EUR

Drie keer Bep Toscani 2001, 1940 Amsterdam, kleurrijke abstracte composities, gemengde techniek op papier, 25x19cm. Cond:G

Tchjagenny, paardenstudie
Resultaat: 80 EUR

Charles Philogene Tschaggeny 1815-1894 studie van een paard olieverf op paneel 32x21,5 Cond:G

Schilderij, Jezus aan het kruis
Resultaat: 80 EUR

Gesigneerd Dantes Rubens, J. Hertin 1933, Jezus aan kruis, olieverf op linnen 60x40cm Cond:G

Ongesigneerd schilderij, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Naar Gerard Dou(19e eeuwse copy) vrouw met blaker, gesigneerd .Dou, olieverf op paneel 22x18cm. Cond:G

Schilderij, J.J. Destree winterlandschap
Resultaat: 80 EUR

Gesigneerd J.J. Destree 19e eeuw, winterlandschap met figuren op het ijs, olieverf op paneel 18x12cm. Cond:G

Jan van Rossum
Resultaat: 75 EUR

Jan van Rossum 2006 abstract landschap, gemengde techniek op linnen Cond:G 100x100cm

Jan van Rossum
Resultaat: 75 EUR

Jan van Rossum 2007, abstract landschap met bomen, olieverf op linnen 100x100cm. Cond:G

Schilderij, wintergezicht
Resultaat: 75 EUR

J. van Dijk 20e eeuw, Hollands wintergezicht met ijspret, olieverf op paneel, 20x9,5cm. Cond:G

5x Jan Jans
Resultaat: 75 EUR

Vijf werken van Jan Jans (monogram J.J) toegeschreven aan. Almelo 1893-1963, kerken plaatsen Twenthe, tekening op papier 23x16cm Cond:G

Rob Verf 1969
Resultaat: 75 EUR

Rob Verf 1993, 1964 Amersfoort, kubistische figuratieve voorstelling, acryl op linnen 115x80cm Cond:R/G

Willem Poelman, naar Pissarro
Resultaat: 75 EUR

Willem Poelman(restaurateur/taxateur) Frans landschap met huizen, naar Camille Pissaro, olieverf op linnen 160x85cm. Cond:G

A.J. Veldhoen, portret
Resultaat: 75 EUR

Arie Johannes Veldhoen nr 25/30 1934, Negroïde vrouw, lithografie op papier 33x30cm Cond:G

Ina Hooft, portret
Resultaat: 70 EUR

Ina Hooft '65 1894-1994 portret, olieverf op linnen 70x55cm Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, hardwerkende boerenvrouw, olieverf op linnen 50x68cm. Cond:G

Schilderij, B. Mügge
Resultaat: 70 EUR

Berthold Mügge 1896-1970 Bremen, Duitse school, Aak te Bremen, olieverf op paneel 35x24cm Cond:G

Landkaart Overijssel, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Landkaart overijssel 18e eeuw, Seigneurie D'overijsel Hendrik de Leth 1740, gravure op papier 16,5x21,7cm. Cond:G

Schilderij, R. Falkenberg
Resultaat: 70 EUR

R Falkenberg, waarschijnlijk Rischard Falkenberg 1875-1948 Duitse school, landschap met knotwilgen, olieverf op paneel Cond:G 39x29cm

2x Ikoon 20e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Ikonen 20e eeuw, met kopergeslagen front, verzilverd met geschilderde gezichten, olieverf op paneel, kleine geheel geschilderd, 29x25cm. 13x9,5cm Cond:G

Charles Bartlett
Resultaat: 70 EUR

Charles Bartlett 1921 Engeland, Fenland Creek 23/60, herkomst kunsthandel Borzo, ets/ aquatint op papier 35x45 Cond:G

Schilderij, Sven Erik Lund
Resultaat: 65 EUR

Sven Erik Lund Zweedse school, Zweeds landschap, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

Schilderij, F. Riotte
Resultaat: 60 EUR

F Riotte 1880 Italiaanse school, meisje met abrikozen, pastel op papier 46x38cm Cond:G

Schilderij, naar van Rossum du Chattel
Resultaat: 60 EUR

Naar Rossum du Chattel, omstreeks 1900, poldergezicht, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G

Perzisch schilderij
Resultaat: 60 EUR

Miniatuurschildering, ongesigneerd Romantische oosterse voorstelling, romantisch paar bij venster met goudverf, gemengde techniek op paneel 12,5x10cm. Cond:G

Jaap van Kregten, jager in boot
Resultaat: 60 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967 poldergezicht met rietsnijder en eenden, olieverf op linnen Cond:G

Naar Corneille
Resultaat: 60 EUR

Naar Corneille '92 vrouw met 2 gezichten, acryl op linnen 50x60cm. Cond:G

Ongesigneerd, Duitse School
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1920 Duitse school verso Biemen, blick auf Schlachte Ufer, olieverf op linnen 41x51cm. Cond:G

Willem Beekman
Resultaat: 60 EUR

Willem Beekman 1964, watermolen bij Vasse olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

5x Ad van den Berg
Resultaat: 60 EUR

Vijf x Ad van den Berg 2005 stad op palen, lithografie op papier 40x58cm Cond:G

Ets Everbag
Resultaat: 60 EUR

F. Everbag 1877-1947, Noordermarkt Amsterdam, druk op papier 42x34cm. Cond:G

Ikoon, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Kleine fijngeschilderde 19e eeuwse Russische Ikoon met drie heiligen waaronder Mozes, met Christus pantocrator in de toog, met bladgoud decor en fijngeschreven tekst(mooie kwaliteit) 13,5x10,5x1,5 Con...