Ongesigneerd 18e-19e eeuw, man die vrouw versiert in de taverne, beschadigingen 18-13cm Cond:R/G
Aart Roos 1919-2009 abstracte compositie met vogel, olieverf op linnen 56x75cm. Cond:G
Zee kaart van de Eems-Elve Wefer Eyder en de Hever 17e-18e eeuws in goede staat 53x43cm. gravure op papier
Onduidelijk gesigneerd modern '96 verso Joop Stoop Deventer, abstracte compositie, tekening op papier 32x23cm. Cond:G
Ton Ancone, Oldenzaal, landschap met figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Jan van Rossum 2006 abstract landschap, olieverf, gemengde techniek op linnen 100x100cm Cond:G
Jan van Rossum 2006. abstract landschap, olieverf op linnen, gemengde techniek op linnen 100x100cm. Cond:G
P.Hak hollandse uiterwaard van de Ijssel, olieverf op linnen 90x100cm. Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967 Herder bij zijn schapen, olieverf op linnen 50x45cm Cond:G
Jacob v Steiff omstreeks 1930, wilde paarden in galop, olieverf op linnen 85x48cm. Cond:G
Duitse 17e -18e eeuwse ingekleurde gravure, abcontrafehrung des Kunstlichten und gewaltigen Schiffs, Jo Keyser Carolo zu Ehren von der Stadt Brussel, 38x29cm gravure op papier Cond:G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, Buste gelovige vrouw, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Wim Poelman 20e eeuw, romantisch wintergezicht met figuren, olieverf op paneel 13,5x19,5cm Cond:G
Oude marmeren plaquette 2 dimensionaal en gouden lijst met messing merkteken achterop 20e eeuw 18ø Cond;G
Italiaans marmeren kunstwerk, 2 dimensionaal met goudkleurige lijst en messing medaillon achterop 18,5ø 20e eeuw Cond:G
Albertus Veldhuis '42 stilleven met fruit en bloemenvaas, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
H. Hoppe pluimvee aan de waterkant, olieverf op paneel 25x20cm Cond:G
R Deirkauf 1984 (Raymond) abstract figuratieve compositie, acryl op linnen 150x180cm. Cond:G
Drie keer Bep Toscani 2001, 1940 Amsterdam, kleurrijke abstracte composities, gemengde techniek op papier, 25x19cm. Cond:G
Charles Philogene Tschaggeny 1815-1894 studie van een paard olieverf op paneel 32x21,5 Cond:G
Gesigneerd Dantes Rubens, J. Hertin 1933, Jezus aan kruis, olieverf op linnen 60x40cm Cond:G
Naar Gerard Dou(19e eeuwse copy) vrouw met blaker, gesigneerd .Dou, olieverf op paneel 22x18cm. Cond:G
Gesigneerd J.J. Destree 19e eeuw, winterlandschap met figuren op het ijs, olieverf op paneel 18x12cm. Cond:G
Jan van Rossum 2006 abstract landschap, gemengde techniek op linnen Cond:G 100x100cm
Jan van Rossum 2007, abstract landschap met bomen, olieverf op linnen 100x100cm. Cond:G
J. van Dijk 20e eeuw, Hollands wintergezicht met ijspret, olieverf op paneel, 20x9,5cm. Cond:G
Vijf werken van Jan Jans (monogram J.J) toegeschreven aan. Almelo 1893-1963, kerken plaatsen Twenthe, tekening op papier 23x16cm Cond:G
Rob Verf 1993, 1964 Amersfoort, kubistische figuratieve voorstelling, acryl op linnen 115x80cm Cond:R/G
Willem Poelman(restaurateur/taxateur) Frans landschap met huizen, naar Camille Pissaro, olieverf op linnen 160x85cm. Cond:G
Arie Johannes Veldhoen nr 25/30 1934, Negroïde vrouw, lithografie op papier 33x30cm Cond:G
Ina Hooft '65 1894-1994 portret, olieverf op linnen 70x55cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, hardwerkende boerenvrouw, olieverf op linnen 50x68cm. Cond:G
Berthold Mügge 1896-1970 Bremen, Duitse school, Aak te Bremen, olieverf op paneel 35x24cm Cond:G
Landkaart overijssel 18e eeuw, Seigneurie D'overijsel Hendrik de Leth 1740, gravure op papier 16,5x21,7cm. Cond:G
R Falkenberg, waarschijnlijk Rischard Falkenberg 1875-1948 Duitse school, landschap met knotwilgen, olieverf op paneel Cond:G 39x29cm
Twee oude Ikonen 20e eeuw, met kopergeslagen front, verzilverd met geschilderde gezichten, olieverf op paneel, kleine geheel geschilderd, 29x25cm. 13x9,5cm Cond:G
Charles Bartlett 1921 Engeland, Fenland Creek 23/60, herkomst kunsthandel Borzo, ets/ aquatint op papier 35x45 Cond:G
Sven Erik Lund Zweedse school, Zweeds landschap, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
F Riotte 1880 Italiaanse school, meisje met abrikozen, pastel op papier 46x38cm Cond:G
Naar Rossum du Chattel, omstreeks 1900, poldergezicht, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G
Miniatuurschildering, ongesigneerd Romantische oosterse voorstelling, romantisch paar bij venster met goudverf, gemengde techniek op paneel 12,5x10cm. Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967 poldergezicht met rietsnijder en eenden, olieverf op linnen Cond:G
Naar Corneille '92 vrouw met 2 gezichten, acryl op linnen 50x60cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1920 Duitse school verso Biemen, blick auf Schlachte Ufer, olieverf op linnen 41x51cm. Cond:G
Willem Beekman 1964, watermolen bij Vasse olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Vijf x Ad van den Berg 2005 stad op palen, lithografie op papier 40x58cm Cond:G
F. Everbag 1877-1947, Noordermarkt Amsterdam, druk op papier 42x34cm. Cond:G
Kleine fijngeschilderde 19e eeuwse Russische Ikoon met drie heiligen waaronder Mozes, met Christus pantocrator in de toog, met bladgoud decor en fijngeschreven tekst(mooie kwaliteit) 13,5x10,5x1,5 Con...
H.v Moerbeek'07 Belgische school, olieverf op paneel, besneeuwd landschap met soldaten, 27x21cm Cond:G
N Hoppes, Nijmegen augustus 1958, stilleven met fruit, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G
Vier x J.A Smit, lithografie '99, tulpen, lithografie op papier 27x27cm.
A Kleinsma, stilleven vaas met bloemen, porselein, olieverf op linnen 42x35cm. Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, boten voor anker, olieverf op linnen 90x90 cond;G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, winters landschap met boerderij, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Damesportret omstreeks 1850,in vergulde ornamentenlijst(restauraties en inschilderingen) olieverf op linnen, Cond;R
Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, putti bij wijnranken, olieverf op paneel 52x32cm Cond:G
Drie keer Theo Goedvriendt 1879-1964, 1 maal landschap gemengde techniek 1949, 2 maal schets landschap Transvaal 1937 30x25cm tekening op papier Cond:G
Drie reproducties van Jan Toorop, religieuse voorstellingen, reproducties op papier, 23x28cm Cond:G
Ru van Rossum '86, 1924-2007 Amsterdam, titel: Griekse variaties VIII Daedalus en Icarus nr 3/5, epreuve d'artiste, ingekleurde etd op papier 70x49cm. Cond:G
Jan B. Pospisil 1898-1968 Zweedse school, vissersboot in een Fjord, 36x27cm olieverf op linnen Cond:G
Sven Harald Ahlgren, Zweedse school 1997, Auerhaan in bos, olieverf op linnen 60x80cm Cond;G
A. Roskam, Aris 1947 Utrecht, zeilboten op het IJ, olieverf op linnen 35x45cm Cond:G
Signatuur verwijderd, omstreeks 1900 stilleven met koper samovaar, rozen etc. olieverf op linnen 104x86cm Cond;R
J. van Oosten, damesbuste edele vrouw, olieverf op linnen 35x30cm Cond:G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, damesportret 55x55cm. Cond.: G
J, Dijkstra'44, stilleven met ketel, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Twee werken Adrie Arendsman 1998, eerste dag van uitgifte postkaarten nr 4/15 V en nr7/15 II, zeefdruk op papier 58x52cm. Cond:G
Adrie Arendsman, Enschede 1941-1998 titel: Het ABC nr 6/15 zeefdruk op papier 46/34cm Cond:G
M. Nijhuis '89, stilleven met tin, schaal uien en glas, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
P. von Weiler, Duitse school, stilleven met gemberpot, olieverf op paneel 41x33cm. Cond;G
Onduidelijk omstreeks 1900, heidegezicht bij avond, olieverf op linnen 27x33cm. Cond:G
Twee werken van Peter van den Akker Amsterdam 1949, titel: Venus e.d 3/5, en titel: diabolo e.d 3/5, zeefdruk op papier 40x31cm Cond:G
Ongesigneerd, landschap met strohut, olieverf op linnen 40x80cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1920, moeder met kind, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Russische school, winters stadsgezicht olieverf op paneel 15x20cm Cond:G
Alfred Zimmerman 1854-1910 Duitse school Beierse man met tabakspijp olieverf op paneel 18x13cm Cond:G
Schaket, branding bij avond, olieverf op linnen 20x25cm. Cond:G
Monogram CK 19e eeuw, herenportret, beschadigd 20x17cm. gouache op papier Cond:R
Brandsma omstreeks 1960, zigeuner jongen olieverf op linnen 25x30cm Cond:G
A.Andren Zweedse school, landschap Kristianopel, olieverf op linnen 60x38cm Cond:G
Hofer, omstreeks 1900, Duitse school, stilleven bij kaarslicht, olieverf op linnen 30x24cm. Cond:G
Marcel Mouly Parijs 1918, titel: La femme peintre, lithografie op papier 57x73cm. Cond:G
Teizo Ogaki'81 Kyoto 1936, titel: Eclaircie 32/50, herkomst kunsthandel Borzo, ets/ aquatint op papier 30x46cm. Cond:G
Jan Hofman 1978, geboren te Groningen 1942, ets 39/75 eigen druk, koe in landschap Friesland 44x59cm ets op papier Cond:G
Henry Ness Zweedse school, Fjord met zeilboten, olieverf op linnen 36x54 Cond:G
W Klein Duitse school Tiroler man met tabakspijp olieverf op paneel 16x12cm Cond:G
F Klaussen, boerderij bij sloot, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bosgezicht met beek, olieverf op paneel 24x32cm Cond:G
Ets Brouwer omstreeks 1930, Prins Hendrik kade Amsterdam, ets op papier 30x22cm Cond:G
Omgeving Jacob Jordaens, of navolger van, 17e eeuws, Jezus geboren met vele figuren, originele lijst, geparketteerd paneel, 122x92cm olieverf op paneel, Cond:R/G
Engelse school 19e eeuw monogram, verso society of Brittisch artists 1864, vele figuren voor het gerecht, olieverf op linnen 129x104cm. Cond:G
Zeldzame antiquarische 33 delige Floa Londinensis(afzonderlijke nummers, opeenvolgend) new series door William Jackson Hooker 1785-1865. plants indigenous to Great Britain, the discriptions by William...
Ongesigneerd omstreeks 1800 verso linnen I.D. Gibb, mogelijk Robert I Gibb, Italiaanse Madonna met kind 58x84cm. Cond:G
Anton Karssen 2e helft 20e eeuw, Hollandse ijspret, naar 19e eeuws voorbeeld, olieverf op paneel 70x49cm Cond:G
Johannes Bosboom 1817-1891 Den Haag St Pieterskerk, leeuwen met figuren, aquarel met houtskool, verso etiket Bosboom tentoonstellingen, aquarel op papier Schravenhagen 1917 54x42cm Cond:G
Zeldzame antiquarische 23 delige Flora Londinensis (afzonderlijke nummers 1 t/m 23) door William Curtis Botanicus 1746-1799 Engeland, A new edition, enlarged by George Graves F.L.S London, printed for...