Barnstenen collier met olijfvormige kralen, verlopend in grootte. 8-20 mm. Lengte 48 cm met draaisluiting.
Omega zakhorloge, zilver 800/000, met deksel voorzien van schildgravure. ø 50 mm. Veer vast.
Zenith dameshorlge, double met double schakelband, model Academy. Voorzien van cremekleurige bewerkte wijzerplaat. ø kast 23 mm Lengte 21 cm. Kleur op de kast wat afgesleten. Werkend. In goede staat.
Twee japanse horloges, Miykon, double model met zirconia's, één met groene wijzerplaat en groene versiering in de schakel en één met rode wijzerplaat en rode versiering in de band. ø 40 mm. Nieuw.
Tissot dameshorloge, staal, rechthoekig model met brede band. Breedte 21 mm. Lengte 17,6 cm. wat gebruikssporen maar verder in goede staat. Werkend
Invicta horloge, staal verguld, chronograaf met duikrand, ø 48 mm, en voorzien van witte rubberen rand. Nieuw met certificaat.
Emporio Armani horloge, staal, rond model ø 42 mm, met parelmoer wijzerplaat en wit/creme kunststof band. Met gebruikssporen verder In goede staat, werkend.
Lot met 7 horloges, o.a.Pratina, Citizen automatic, Junghans Mega, Zentra, Eterna, Certina en een Zodiac.
Twee zakhorloges, een zilveren zakhorloge, 800/000 met bewerkte wijzerplaat, ø 46 mm. En een horloge met een zeilschip en ridder, "Discovery day". ø 50 mm. Voorzien van ketting. Beiden werkend.
Herenring 333/000 met zwarte heliotroop. Herenring met hoge strakke zetkast met een steen, 11x8 mm, en bewerking langs de randen. ø63 ca 8,5 gr In goede staat.
Gouden hanger, 585/000, met carneool. Een rechthoekige hanger van uitgewerkt gouddraad met in het midden een platte gefacetteerde carneool. Grootte 4x2,5 cm. ca. 5,2 gr.
Grote gouden creolen, 750/000, met granaten. Creolen versierd met een geschulpte rand voorzien van 4 ronde granaten. ø 30 mm. ca 11,2 gr. Voorzien van restauratie.
Gouden broche 585/000 met parels. Broche in de vorm van een blad van ruw bewerkt goud met in het midden een verlopende rij van parels. De broche is voorzien van een kanonsluiting. 55x25mm. ca 9,8 gr