Zilveren ankercollier, 835/000, met een zilveren bloemhanger bezet met barnstenen, ø 30 mm. Lengte 49 cm. ca. 8,1 gr.
Armband met 2 rijen bloedkoraal (geverfd), ø 7 mm. De armband is voorzien van een onedele sluiting en bevestigingsstukjes. Lengte 18 cm. ca. 26 gr.
Bijzondere zilveren broche, 830/000, met filigrain bewerking. Vermoedelijk een Oosterse broche bestaande uit 2 rondingen versierd met filigrain en voorzien van 2 flexibele hangers van filigrain met pe...
Zilveren ring, 925/000, met amethyst en prasiolith. ca 6,8 gr. ø 58 Nieuw
Grote gouden ring, 585/000, met agaat. Een ring met grote geschulpte zetkast voorzien van getorste bewerking, met daarin een ovaal cabouchon geslepen agaat. ca 4,9 gr. ø 65 Ring is iets uit model.
Drie zilveren herenringen, 925/000. Eén ring met ovale onyx en twee rechte ringen waarvan een met een groene steen. ø54-60-61 totaal ca. 24,5 gr. Nieuw
Zilveren ring met ronde robijn 925/000, en een rand bezet met kleine robijnen, allen cabouchon geslepen. grootte 18x13mm, ø 56,ca. 9,7gr. Nieuw
Gouden oorknoppen, 585/000, met grijze parels, ø 8 mm. Nieuw
Gouden broche 585/000 met amethist. Elegante ovale broche met gladde GG zetrand met daarin een ovaal gefacetteerde amethist. Grootte broche 23x11 mm. ca 3.5 gr
Fantasie parelcollier gemaakt uit roze zoetwaterparels met zilveren sierogen. lengte 47 cm. Nieuw
Ei hanger, Faberge stijl, verguld in de vorm van een kroon met rood emaille en bezet met rode, groene en blauwe stenen. Aan de onderzijde zit een barnsteen. 25x13 mm. ca. 10 gr. Nieuw
Gouden oorknoppen, 585/000. Peervormige opengewerkte oorknoppen met wit- en geelgoud. Bezet met diamant. Grootte 13 mm. ca. 2,6 gr.
Gouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Hanger in de vorm van een kruis met bloedkoraal. 6x3cm. ca 3,0 gr.
Zilveren armband en ring, 925/000, met labradoriet. Armband met 3 grote langwerpige schakels bezet met een labradoriet. Tussen de schakels versierd met groene stenen en onedele sluiting. Lengte 21 cm ...
Gouden ring, 585/000, met briljantjes. Ring met geschulpte bewerking aan de bovenzijde, half wit gematteerd en half geel poly met daartussen 5 kleine briljanten. ø 52 ca 2,5 gr. Nieuw
Parelcollier en armband van cultivé parels. Verlopend lang collier van cultivé parels, ø 3-7 mm, geknoopt voorzien van zilveren sluiting, lengte 100 cm, en een 2 rijen armband met cultivé parels, ø 4 ...
Multicolor oorstekers, 375/000, met ø 3mm amethyst, blauwtopaas, peridots, granaten en lolith. Grootte 12mm, ca 2,3 gr. Nieuw
Zilveren broche, 835/000,. Fraaie bloementakjes bezet met 14 diamanten met oud slijpsel. 40x23 mm. ca. 7 gr. in goede staat.
Twee zilver, deels vergulde, armbanden, 925/000, met diverse stenen. Armbanden met hoefijzer vormige schakels, voorzien van steentjes, met in het midden een rechthoekige zetkast met een groene of brui...
Zilveren vergulde broche en armband, 925/000. Grote broche, veermodel met grote gekleurde stenen ( één ontbreekt) en geheel versierd met witte stenen, 7,5x3,5cm en een armband bestaande uit markiesvor...
Mooi Seiko premier horloge, Kinetic, perpetual. Stalen horloge met zwart leren band met clip. ø kast 40 mm. In goede, wel gedragen staat. werkend
Hanger met amethyst, 375/00. Strakke hanger met een amethist , een 10x8mm amethyst, en twee 3x3mm amethyst, ca 2,7 gr. Nieuw
Ei hanger, versierd met rood emaille en diverse zirconia's. Kan open, met een engel aan de binnenzijde. Grootte 30x15mm. ca.7 gr. nieuw
Ring GG 585/000, met 3 briljanten. Strakke ring met een halve cirkel versierd met 3 briljanten, totaal ca 0.09 crt si, in de band gezet. ca 3,2 gr ø 54 Nieuw