Barnstenen collier met olijfvormige kralen, verlopend in grootte. 8-20 mm. Lengte 48 cm met draaisluiting.
Kap met zilver vergulde oorijzers, 835/000, versierd met parelrand en filigrain bewerking. Compleet met diverse mutsen. In redelijk goede staat.
Omega zakhorloge, zilver 800/000, met deksel voorzien van schildgravure. ø 50 mm. Veer vast.
Tissot zakhorloge, double, mechanisch, plat model, met goudkleurige plaat en romeinse cijferaanduiding. Werkend. ø 41 mm. In goede staat.
Bijzonder fraai Bulgari horloge, staal, automatisch. Nr.: AA 44 S. Serienr. D3722. In zeer goede staat. Grootte kast 35X48 mm. Met echtheid-expertise. 18 cm.
Zenith dameshorlge, double met double schakelband, model Academy. Voorzien van cremekleurige bewerkte wijzerplaat. ø kast 23 mm Lengte 21 cm. Kleur op de kast wat afgesleten. Werkend. In goede staat.
Gouden slavenband, 585/000, rood goud, met een middenstuk met een rozet bezet met een blauwe topaas, omringd met 10 zetkastjes met diamanten met oud slijpsel. Tevens zitten er twee balkjes op de band ...
Twee japanse horloges, Miykon, double model met zirconia's, één met groene wijzerplaat en groene versiering in de schakel en één met rode wijzerplaat en rode versiering in de band. ø 40 mm. Nieuw.
Tissot dameshorloge, staal, rechthoekig model met brede band. Breedte 21 mm. Lengte 17,6 cm. wat gebruikssporen maar verder in goede staat. Werkend
Invicta horloge, staal verguld, chronograaf met duikrand, ø 48 mm, en voorzien van witte rubberen rand. Nieuw met certificaat.
Maurice Lacroix horloge, verguld met vergulde schakelband. ø 35 mm. breedte band 18 mm. Lengte 20,5 cm. In goede staat met wat gebruikssporen. Werkend
Emporio Armani horloge, staal, rond model ø 42 mm, met parelmoer wijzerplaat en wit/creme kunststof band. Met gebruikssporen verder In goede staat, werkend.
Lot met 7 horloges, o.a.Pratina, Citizen automatic, Junghans Mega, Zentra, Eterna, Certina en een Zodiac.
Twee zakhorloges, een zilveren zakhorloge, 800/000 met bewerkte wijzerplaat, ø 46 mm. En een horloge met een zeilschip en ridder, "Discovery day". ø 50 mm. Voorzien van ketting. Beiden werkend.
Herenring 333/000 met zwarte heliotroop. Herenring met hoge strakke zetkast met een steen, 11x8 mm, en bewerking langs de randen. ø63 ca 8,5 gr In goede staat.
Gouden ring met carneool, 585/000. Ring met grote ovale zetting met gladde rand bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Grootte kop van de ring 16x27 mm. ø 58 ca. 4,6 gr.
Gouden hanger, 585/000, met carneool. Een rechthoekige hanger van uitgewerkt gouddraad met in het midden een platte gefacetteerde carneool. Grootte 4x2,5 cm. ca. 5,2 gr.
Gouden broche 585/000 met carneool. Ovale broche met roodbruine carneool in een gladde GG zetting, ø 35x27 mm. ca 11.9 gr
Collier van gestoken beenkralen met gouden, 585/000, sluiting en bolletjes. 26 Beenkralen met getorste bewerking, ø 12 mm, met bolsluiting en 27 gladde gouden bolletjes. Lengte 40 cm
Grote gouden creolen, 750/000, met granaten. Creolen versierd met een geschulpte rand voorzien van 4 ronde granaten. ø 30 mm. ca 11,2 gr. Voorzien van restauratie.
Gouden armband, 585/000, met carneool. Gouden schakelarmband, met 9 ronde schakels met geschulpte rand voorzien van een rond gefacetteerde carneool. ø schakel 18 mm. Voorzien van veiligheidsketting. L...
Gouden broche 585/000 met parels. Broche in de vorm van een blad van ruw bewerkt goud met in het midden een verlopende rij van parels. De broche is voorzien van een kanonsluiting. 55x25mm. ca 9,8 gr
Collier van lapis lazuli en parels met een sierlijke gouden, 585/000, hanger/sluiting met parel en zirconia's. Collier van lapis lazuli en zoetwaterparels, 2 om 1, ø 8 mm, met een schildvormige gouden...
Grote gouden hanger met carneool, 585/000. Grote hanger met royaal bewerkte rand met getorst draad en een ovaal gefacetteerde carneool. Grootte 5x2,7 cm. Als nieuw. ca 8 gr.
Gouden oorknoppen, 585/000, met zwarte zoetwaterparels. ø 7 mm. Nieuw
Collier van chrysocol. Platte chrysocolstenen, 14x20 mm, bevestigd aan een zilver vergulde sluiting met briljant. Lengte 45 cm.
Diverse sieraden: Fraaie oorknoppen GG 585/000 met witte steen. Ovale oorknoppen met getorste rand met in het midden een fantasie geslepen ovale melkachtige witte steen gezet in sierlijke klauwpootje...
Ring 375/000 met granaat. Fraaie rozetring met granaat. In het midden een ovaal gefacetteerde granaat met een rand met rond gefacetteerde granaten. ø 54 ca. 2,8 gr. In goede staat.
Gouden collier 585/000 met granaten. Ankercollier met in het midden drie peervormige schakels met daarin granaten. De peervormige schakels hebben filigrain bewerking en zijn voorzien van een peervormi...
Gouden ring, 585/000, met briljant. Massieve gouden ring. Merk: Aller Spanninga, met aan de bovenzijde een grote witgouden rand voorzien van een geelgouden rand bezet met een briljant, 0,08 crt, VSI/...
Gouden ring met granaat, 585/000. Ring met ovale gefacetteerde granaat gezet in een ovale zetkast met geschulpte rand. Grootte kop 22x12 mm. ø 50 ca 4,2 gr.
Zilveren ring met ronde robijn 925/000, en een rand bezet met kleine robijnen, allen cabouchon geslepen. grootte 18x13mm, ø 56,ca. 9,7gr. Nieuw
Armband, 4 rij granaat met GG 585/000 antieke sluiting. Vier rijen granaat armband met ronde gefacetteerde granaten, ø 5 mm bevestigd aan een markiesvormige GG sluiting met 3 granaten en 4 hele klei...
Collier bestaande uit granaten met GG 585/000 sluiting. Collier bestaande uit 4 rijen olijfvormige granaten en wat ronde granaten. De granaten zijn bevestigd aan een GG langwerpige sluiting, 9x20 mm, ...
Brede zilveren ring, 925/000, met wit ronde gefacceteerde zirkonia's. Grootte 24x22mm. ø 56, ca 8,6gr. Nieuw
Elegante gouden oorhangers, 585/000, met citrien en granaat. Gouden oorhangers met op de steker een rond gefacetteerde citrien, ø 6 mm, met daaronder een kleine zetting met een klein wit steentje en d...
Zakje met granaten, diverse geslepen stenen met diverse maten. ca. 275 crt. totaal 57,3 gr.
Gouden ring met granaat, 585/000. Gouden ring met ovale zetkast met geschulpte rand met bewerking voorzien van een ovaal gefacetteerde granaat. grootte kop 20x16 mm. ø 60 ca. 5 gr.
Twee zilver, deels vergulde, armbanden, 925/000, met diverse stenen. Armbanden met hoefijzer vormige schakels, voorzien van steentjes, met in het midden een rechthoekige zetkast met een groene of brui...
Bloedkoralen armband met gouden sluiting, 585/000. 3 Rijen bloedkoralen armband met tonvormige kralen, 2-5 mm, bevestigd aan een langwerpige gouden sluiting met 2 ovale koralen en 2 mooi eindstukken. ...
Zilveren vergulde broche en armband, 925/000. Grote broche, veermodel met grote gekleurde stenen ( één ontbreekt) en geheel versierd met witte stenen, 7,5x3,5cm en een armband bestaande uit markiesvor...
Bijzondere gouden hanger, 750/000, van Carrera y Carrera. hanger in de vorm van een hand, met een briljant in de rand en tussen de duim en wijsvinger. Grootte 22x7 mm. Bevestigd aan een fijn gouden ko...
Mooi set sieraden, zilver met vergulde details, 925/000. Markiesvormige set met een rode steen in het midden voorzien van een rand met witte stenen, bestaande uit oorhangers, een ring en een hanger. 2...
Hanger, 375/000, met blauw topaas en citrien, blauwtopaas 12x10mm citrien 3x3mm, Grootte hanger 21x12mm. ca 4,8gr. Nieuw
Drie zilveren, 925/000, bestaande uit een ovale ring met gravure van vrijmetselaar, een ring met een langwerpig vergulde kop met een in lak gelegd wapen en bewerkte zijkanten en een ring met rond verg...
Oorstekers, 375/000 met citrien, ø citrien 8,5mm. ca 3.0gr. Nieuw
Lot jade sieraden bestaande uit 2 hangers, varken en schijf, een collier en 2 armbanden. ø kralen 1 cm. Totaal ca. 165 gr.