Zes zilveren messen, 800/000. Dessertmessen met strakke iets uitlopend heft met lijnbewerking. Lengte 20 cm
Zilveren jasseronketting met breidoppen, 835/000, in de vorm van eikels, 32x14 mm, met een meander bewerkte rand. Iets gedeukt. ca. 16,5 gr. Lengte 90 cm
St Dupontpen, 925/000, zilver met verlopend lijnbewerking. Nieuw. Lengte 13 cm
Elf diverse theelepels, 835/000. Zes lepels met Rococo bewerking, twee lepels met krulbewerking en drie lepels met wapens. Lengte 10-11 cm. ca. 102 gr.
Twaalf zilveren theelepels, 835/000, Theelepels met puntbak en een steel met palmet. ca 11 cm. ca. 106 gr. In goede staat.
ST. Dupont aansteker, goudkleur met zwart lak. 60x35x10 mm. voorzien van monogram MS. Vertoont gebruiksporen.
Twee zilveren bonbontangen, 830/000, beiden voorzien van florale bewerkingen. 15-17 cm. ca. 97 gr. In goede staat.
Elf zilveren lepels, 835/000, Art Deco stijl, met palmetbewerking. 11 cm. ca. 108 gr.
Zilveren kinderbeker met omgeslagen bovenrand en filetonderrand, 835/000, bijtdeuk bovenrand, graveerbaar, Mt: W.G Bannink- Haarlem. jl.:X:1932 ca. 56gr. ø6,5x7,5cm.
Zilveren gesp en reverspeld. Gecontourneerde gesp, 835/000, met filigrain en Zeeuwse knop. 12x6cm. En een reverspeld gemaakt van een zilveren kwartje. Enkele gaatjes in de gesp verder in goede staat.
Zilveren 835/000 miniatuur auto Fiat 500 met draaiende wielen en chauffeur aan het stuur, Nederlands gekeurd 18gr 1,5cm.
Benen slacouvert, Frans, met fraaie bewerkte zilveren stelen 950/000 cartouches achterzijde, en monogram 28cm.
Zilveren 835/000 miniatuur Riksja met draaibaar stuur en wielen MT.: B. Peier, Schoonhoven. ca. 30gr. Grootte 4cm.
Zilveren miniatuur vogelkooi met vogel, 835/000. Zilveren standaard met vogel voorzien van vogelkooi met vogel. 4x4x12 cm. ca 24 gr.
Duits 800/000 zilveren ajour hengselmandje met parelrand aan de voet. ca. 46 gr. Grootte 10xø10,5cm. In goede staat
Geslepen kristallen spijkerbol 4,5øx6cm. met 925/000 zilveren kandelaarmontuur.