Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren fazant
Resultaat: 180 EUR

Zilveren fazant, Spaans, 915/000. Fraai uitgewerkte fazant met rode ogen. 28x10 cm. ca 81 gr. In goede staat.

4 Zilveren sleven
Resultaat: 180 EUR

Vier zilveren sleven,bwg, Hollands. Sleven voorzien van ovale puntbak voorzien van gecontourneerde steel voorzien van getrembleerde bewerking langs de rand en aan de bovenkant van de steel. MT.: D.H. ...

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 180 EUR

Fraai gedreven 835/000 zilveren brandewijnkom met hamerslag en graveringen, Groninger model met staande oren als zeepaardje Mt: P. Heerens en Zn, Schoonhoven. jl.: K:1970. ca 156 gr. 20x8x10cm. In go...

Zilveren kurkentrekker, cupido
Resultaat: 170 EUR

Zilveren kurkentrekker met Cupido.835/000. 4x 9 cm. In goede staat.

Zilveren roomstel
Resultaat: 170 EUR

Zilveren roomstel, 925/000, bestaande uit een melkkan en suikerpot met deksel, versierd met een parelrand. Voorzien van houten knop en greep. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten. jl.: u...

Mes met schede, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Mes met schede, 18e eeuw. Mes met zilveren heft, vierkant met gegraveerde bewerking. Voorzien van een schede van schildpad met zilveren applicaties. 17 cm. In goede staat.

Cassette bestek, Keltum
Resultaat: 170 EUR

Oude notenhouten bestekcassette vol met keltum bestek en Gerritzen en van Kampen bestek, 2e helft 20e eeuw in goede staat 29x39x43cm. Cond:G

Zilveren schaaltje
Resultaat: 160 EUR

Antiek zilveren schaaltje, zilver 835/000, versierd met een parelrand met strikken en bloemkelken. Op de bodem van het schaaltje staat een mand gevuld met bloemen. Eén kelkje uit de rand ontbreekt. 18...

Zilveren Fries zakmes
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws zilveren zakmes, 835/000. Het heft is voorzien van Lodewijk XV C-vormen en bloemen. Met stalen mes. 2x16cm.

Zilveren ronde koektrommel
Resultaat: 160 EUR

Fraaie zilveren koektrommel, 925/000, Engeland. Buidelvormige koektrommel met losse deksel met accoladevormige rand met konische knop. MT.: Charles Edward, London jl.: N 1908 ø 13x13 cm. ca 265 gr.Voo...

2 Antieke zilveren messen
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke messen met zilveren heften. De heften zijn uitgewerkt met krul en bladbewerking.Gegraveerd 1797 MT.: YP. Lengte 22 cm.

Grote zilveren strooier, boerin
Resultaat: 150 EUR

Grote zilveren strooier, 800/000, boerin. Fraai uitgewerkte strooier in de vorm van een boerin gekleed in klederdracht, met roos in haar hand. ca. 175 gr. In goede staat. 8x13x5 cm.

Zilveren inktstel
Resultaat: 150 EUR

Sierlijk zilveren inktstel, 835/000, fraaie houder met gegraveerde bewerking voorzien van 2 inktflacons van geslepen kristal met zilveren dop, één met filetrand en één met parelrand. 16x10x17 cm. (sam...

Zilveren confituurvorkjes
Resultaat: 140 EUR

Stel 18e eeuwse confituurvorkjes 835/000 steelaanzet dubbel lof steeleinde rond model met kam, Mt: Hendrik Vrijman Rotterdam. 1793, 11,5cm 20gr.

Zilveren kluwenhouder + naaldenkoker
Resultaat: 140 EUR

Zilveren kluwenhouder, 925/000, en naaldenkoker, 835/000. Strakke zilveren kluwenhouder met rokhaak, MT.: Henry Williamson Ltd, Birmingham jl.: M:1911, 12x8 cm. In zeer goede staat. En een naaldenkoke...

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 130 EUR

Zilveren dekseldoos 835/000 met hamerslag, opgehoogde bovenkant, vergulde binnenkant en met oud belastingkeur, 115gr. 9,5x6,5x3,5cm.

Zilveren rozenkrans-doosje, eivorm
Resultaat: 130 EUR

Zilveren rozenkrans-doosje, 835/000. In de vorm van een ei met scharnierend deksel en versierd met Biedermeier gravures en een meanderbewerking. MT.: W.Everst 's Hertogenbosch, 1842-1846. Enkele klein...

338
Resultaat: 130 EUR

Zilveren pot, BWG, Aziatisch met figuren. Ronde pot rijkelijk versierd met diverse jagende figuren en dieren, o.a. olifanten, tijger en beren. Op de bodem gegraveerd met een olifant. ø 12x10 cm. ca. 1...

Schaar met schede en ketting
Resultaat: 130 EUR

Schaar met zilveren greep, schede en ketting, 835/000. Schaar voorzien van zilveren greep en schede versierd met gegraveerde Biedermeier krul/ en bloembewerking. Voorzien van jasseronketting. Lengte 1...

6 Borrelglaasjes en 6 onderzetters
Resultaat: 130 EUR

Zes zilveren onderzetters, 925/000, en borrelglaasjes, 800/000. Zes onderzetters versierd met een getorste rand, ø 10 cm, MT: E.L.Vietor, Darmstadt en zes kleine zilveren borrelglaasjes, ø3x4 cm, gla...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 120 EUR

Gehamerde zilveren 830/000 kandelaar, ø 8cm met verzwaarde voet onder en bovenrand voorzien van parelrand, met oude belastingkeur.

Zilveren natfruit-lepel
Resultaat: 120 EUR

Fraaie strakke zilveren natfruitlepel, 835/000, Lepel met grote ovaal vormige bak, uitgewerkt met bloemen en gravures, met strakke steel. M.T.: Koninklijke zilverfabriek Begeer n.v. Voorschoten, jl.: ...

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 120 EUR

Achttiende eeuws cartouche vormig zilveren loddereindoosje met stampwerk decor van diverse afbeeldingen met figuren 28x29mm. ca 13gr.

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 120 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, Hollands. Schuitvormig bonbonmandje met spijlmotief en een gekrulde band. De mand is voorzien van een gecontourneerde rand met parelrand. MT.: A.Moussault, Schoonhoven,...