Groot gesigneerd 19e eeuws borstbeeld met monogram naar Grieks voorbeeld (kalk, creme kleurig) 76x47x30cm Cond:G
Twee antieke bronzen fazanten omstreeks 1900 in goede staat 26-30cm. Cond:G
Antieke terracotta buste vrouw met mandoline, omstreeks 1900, tekst O sole Mio, door G. van Varrenbergh (Belgie), chips van voet, 52cm Cond:R/G
Grote bronzen centaur met naakte dame op marmeren voet, 2e helft 20e eeuw 51cm.
Zeer grote bronzen figuur, dame met tamboerijn bij zuil, op marmeren voet, 20e eeuw, 81cm. Cond:G
Grote bronzen jachthond 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x94x20cm
Antieke bronzen figuur door Eugen Wagner 1871-1942, man met sijs op marmeren voet, 36cm. Cond:G
Grote antieke bronzen buste omstreeks 1900, voorstellende een jongen met muts, ongesigneerd, mooie patina, in goede staat 37cm. Cond:G
Zware antiek brons gegoten ijsbeer ca 1900, monogram S.N. 16x28x11cm. Cond.: G
Negentiende eeuws bronzen figuur op marmeren voet, oudere man die brief leest, 31cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 voorstellende een herder met mantel, door J. Mengue, Jean Marie Mengue 1855-1949, in goede staat 26,5cm.
Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat
Groot antiek Oostenrijks ampfora gemerkt beeld, nr. 4771/24cm. moeder met 2 kinderen, prachtig gekleurd met bronskleurige glazuur, ivoorkleur, en vele andere kleuren 68cm. klompje gelijmd, Cond:R/G
Antieke bronzen figuur in Biedermeier stijl, vrouw op stoel gesigneerd L. Kley, Louis Kley 1833-1911 31cm. Cond:G
Twee antieke bronzen bustes, omstreeks 1900, lachende en huilende jongen 19cm. Cond:G
Twee antieke bronzen beelden omstreeks 1870 naar voorstelling van Guilliaume Costeau, steigerende paarden met moor, in goede staat 30x24x10cm
Franse antieke bronzen figuur, voorstellende een vrouw met gitaar door R.Richard omstreeks 1900 met ivoren gezicht, en marmeren basis, 2 kleurig gepatineerd 22cm. Cond:R/G
Antieke bronzen figuur, omstreeks 1900. Een zittende dame op marmeren voet met ivoren gezicht door P.Tereszczuk, 1875-1963. 14,5cm In goede staat.
Negentiende eeuws groot bronzen beeld op originele marmeren sokkel met bronzen plaquettes, gesigneerd H. Ferrat, vrouw met ampfora, marmer heeft beschadigingen, Charles Hippolyte Ferrat 1830-1882, 49-...
Zeer groot 18e/19e eeuws houtgestoken religieus beeld, originele polychromie, handbeschilderd, het beeld is opgebouwd uit diverse segmenten, 150cm. Cond:G
Twee antieke bronzen beeldjes met gietstempel Bergmann omstreeks 1900 Wenen, 1x Faun, 1x naakte dame bij piedestal 14-15cm Cond:G
Twee antieke marmeren bustes omstreeks 1900, dames met hoofddoek, gesigneerd. A. Bijprien, in goede staat 27cm.
Antiek Frans bronzen beeld, man met mandoline, omstreeks 1900, gesigneerd P. Dubois(1827-1905 le Chanteur Florentin), mooie patina in zeer goede staat 58cm.Cond:G
Adolf Müller-Crefeld 1863-1934 Duitsland, bronzen Jugendstil figuur op marmeren sokkel, Romeinse vrouw drinkt uit kom, haarscheur en chip, Cond:R/G 43,5cm
Twee grote zeldzame 19e eeuwse notenhout gesneden narren, in schommel, met ophangbevestiging, mooie kwaliteit, 48-50cm. Cond:G
Prachtig groot beeld 2 kleurig gepatineerd, mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgevoerd, voorstellende een cello spelende Huzaar met wintermantel, 76cm Cond:G
Zeer groot natuurstenen Art Deco beeld omstreeks 1920, gesigneerd Menneville, Venetiaanse voorstelling man in gondel bij vrouw op kade, compositiemetaal, handbeschilderd, gondel hout met messing 56x64...
Zeer groot zwaar antiek bronzen beeld door H. Sparreboom 1924, voorstellende een Griekse jongeman met kelk, in goede staat 66cm.
Twee kapitale bronzen kaarskandelaren, jongen en meisje, met vergulding op marmeren voet., naar 19e eeuws voorbeeld, 20e eeuw in zeer goede staat 71cm.
Zeer grote antieke houtgestoken Chinese Quan Yin op sokkel met originele polychromie, Prajnaparamita, omstreeks 1900, minimaal beschadigd 179cm. incl sokkel zonder sokkel 126cm Cond:G
Zeer groot 19e eeuws gesigneerd bronzen beeld de venus van Milo, gemerkt, musee de Louvre, in goede staat 100cm.
Prachtige grote antieke marmeren buste omstreeks 1900, jonge dame, door H. Levasseur 1853-1934, 65cm, in goede staat
Drie decoratieve messing olifanten 2e helft 20e eeuw in goede staat 17-28cm.
Bronzen figuur door Adrie de waard (Rotterdam 1923) voorstellende twee jonge eenden, 20e eeuw in goede staat 14x19x12cm.
Antieke terracotta buste, gesigneerd Migna, G Varenbergh, nr 014/8, omstreeks 1900, mandoline gebroken, voet beschadigd, 52cm Cond:R
Antiek Frans compositiemetalen vissersjongen met een pikhaak op houten sokkel, depart de peche omstreeks 1880, 41cm. Cond:G
Edward William Wyon 1811-1805, mythologische scene, bronzen plaquette op natuursteen, 3.5xø18cm. in goede staat
Bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw, voorstellende een hand met daarin een vrouwentorso ( naar Dali) 16x23x10cm. Cond:G
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, voorstellende een varken met hangoren 17x23x8cm. in goede staat
Moderne bronzen buste met marmeren voet 21e eeuw, voorstellende een expressionistische damesbuste 30cm in goede staat
Gesigneerde antieke buste van Jezus , door Beroude, brons gepatineerd compositie metaal, in goede staat, 31cm.
Twee moderne bronzen beelden, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd M. Rensink Holten nr 13/20, 2 kleurig gepatineerd, 12 cm. Cond:G
Grote bronzen eend op marmeren voet 21e eeuw gesigneerd Francois Pompon, in goede staat 37x31x18cm.
Antiek Chinees bronzen beeld wijsheer met schrift op rug, originele polychromie, stukjes verf missen 24cm Cond:G
Bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw, voorstellende een uil op boek, gesigneerd Christian marochetti, in goede staat 34cm.
Antieke bronzen figuur omstreeks 1880, voorstellende een schipbreukeling op albasten rots(Robinson Crusoe?) 17x18x12cm Cond:G
Bronzen figuur op marmeren sokkel, 21e eeuw, Romein dood duivel, in goede staat 36cm. Cond;G
Grote bronzen boekensteun met marmeren basement 21e eeuw, voorstellende een uil in Art Deco stijl, gesigneerd Fernandez 35cm. Cond:G