Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Staande eiken kapstok
Resultaat: 100 EUR

Antieke eikenhouten staande kapstok met spiegel omstreeks 1900, opbergvak. 190x90x30cm. Cond:G

Pianokruk
Startprijs 35 EUR

Antieke zwarte Louis philippe pianokruk, in goede staat 55x36øcm.

Ovale Biedermeier tafel
Resultaat: 60 EUR

Antieke ovale Duitse wortelnoten eettafel, Louis Philippe omstreeks 1860 met rijkgestoken 4 spantpoot. 79x110x78cm. Cond:G

Engels kersen tafeltje
Startprijs 125 EUR

Negentiende eeuws kersenhouten bijzettafeltje met gedraaide poten, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, in goede staat 47x51x35cm.

Art Deco armleunstoel
Startprijs 250 EUR

Olijfhout fineer Art Deco stoel met grijs- rode stoffering, in goede staat 90x70x72cm.

Schildersezel
Startprijs 250 EUR

Grote antieke kerfsnede schildersezel in goede staat 186cm. Cond:G

Eiken wandvitrine
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse barokstijl eikenhouten wandvitrine, omstreeks 1900 88x85x22cm. Cond:G

Mechelse tafel
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuwse Mechelse uittrektafel met leeuwenkoppen en messing ringen. in goede staat 75x135x88, met uittretkbladen 75x315x88cm.

Vossenkoptafel
Startprijs 125 EUR

Antieke Franse eikenhouten ovale vossenkoptafel(salon) omstreeks 1870, in goede staat. 60x120x110cm.

Commode notenhout
Resultaat: 90 EUR

Franse 19e eeuwse notenhouten commode met snijwerk in rococco stijl, 2 deuren en 2 lades. 78x122x63cm. Cond:G

Engelse etagere tafel
Startprijs 40 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten opklapbare etagere/ buttler tray, in goede staat 90x28x25cm. Cond:G

Engelse speeltafel
Startprijs 60 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten opklabbare speeltafel, omstreeks 1900 gemerkt, borrowes Folding table. 69x75x75cm. Cond:G

wortelnoten naaitafel
Startprijs 250 EUR

Prachtige wortelnoten Louis Phillipe naaitafel, met ingelegd binnenwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd in uitstekende staat 78x47x38cm. Cond:G

Mahonie art deco tafel
Startprijs 50 EUR

Eikenhouten cafe tafel omstreeks 1920 Duitsland met mahonieblad, in goede staat 72x85ø Cond:G

Halvemaankastje
Resultaat: 90 EUR

Mahoniehouten Louis seize stijl halvemaankastje met jaloeziedeurtjes 20e eeuw, in goede staat. 73x73x33cm.

Eiken dekenkist met prismen
Resultaat: 210 EUR

Duitse antieke eikenhouten dekenkist omstreeks 1700, vroeg Barok renaissance stijl met floraal snijwerk en ruitvormige panelen. recentelijk vakkundig gerestaureerd, en in zeer goede staat 80x148x75cm.

2 Bijzettafeltjes
Resultaat: 50 EUR

Twee Engelse mahoniehouten bijzettafels, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 1 rond, en 1 vierkant 70x59ø in goede staat. 56x63x63cm.

Halve maantafel
Startprijs 40 EUR

Engelse mahoniehouten halve maantafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 71x89x37cm. Cond:G

Driehoeksstoeltje
Startprijs 60 EUR

Donker gebeitste antieke Engelse hoekarmleunstoel, omstreeks 1900 70x45x45cm. Cond:G

Noten salontafel, intarsia
Resultaat: 90 EUR

Negentiende eeuwse notenhout salontafel met florale intarsia en bandintarsia, houtgestoken 4 spantpoot. 56x84x115cm. Cond:G

Oostenrijks halkastje
Startprijs 80 EUR

Zuid Duitse notenhouten was commode omstreeks 1870 Weens model met klep, deurtje en lade. In goede staat 95x75x44cm.

Notenhouten secretaire
Resultaat: 330 EUR

Achtiende eeuwse notenhouten Duitse Louis Quinze secretaire omstreeks 1760, in zeer goede staat, 94x120x56cm

Antieke spiegel
Resultaat: 80 EUR

Antieke goudkleurige spiegel, omstreeks 1900, in Louis Seize stijl, lichte beschadigingen 110-87cm Cond:R/G

Biedermeier spiegel
Startprijs 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse halspiegel, biedermeier omstreeks 1820, met cinkeldak, berkenfineer. in goede staat 89x39cm.