Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke spiegel
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse goudkleurige spiegel met hoekornamenten spiegel verweerd, minimale beschadigingen 127x81cm. Cond:R/G

Naaitafeltje, mahonie gepolitoerd
Startprijs 220 EUR

Prachtig mahoniehouten gefineerde Louis Philippe naaitafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, binnenin wortelnoten vakverdeling, met 8 wortelnoten deksels, 68x52x36cm Cond:G

mahonie louis phillip tafel
Startprijs 50 EUR

Duitse antieke Louis Philippe tafel met wortelnoten blad, omstreeks 1870, minimale fineerschade 76x115x74cm. Cond:R/G

Kinder penantkastje
Resultaat: 220 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten kinder penantkast omstreeks 1860, recentelijk professioneel gerestaureerd, en in zeer goede staat 58x50x22cm

Kaptafel ca. 1920
Startprijs 90 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil kaptafel met geslepen spiegel en 3 lades, omstreeks 1910. 172x46x108cm. Cond:G

Engelse mahonie kapspiegel
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 88x70x31cm. Cond:G

Biedermeier spiegel ca. 1830
Resultaat: 85 EUR

Noord Duitse mahoniehouten biedermeier spiegel, omstreeks 1830 met halve zuilen. 120x55cm. Cond:G

.
Resultaat: 30 EUR

Drie delige mini tafelset stijlmeubel 2e helft 20e eeuw Queen Anne stijl, mahonie kleur/mahonieblad. in goede staat 48x36x48cm.

2 Oosterse tafels
Startprijs 50 EUR

Twee maal antieke Oosterse tafels 1e helft 20e eeuw met koperdraad en parelmoerinleg, stukjes parelmoer missen. 51x32x22cm. 57x32x22cm. Cond:R/G

Massief noten nachtkastje
Resultaat: 80 EUR

Franse stijl nachtkastje, 2e helft 20e eeuw, met snijwerk, in goede staat 75x47x38cm.

Eikenhouten kastje
Resultaat: 200 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten penantkast, Louis Philippe omstreeks 1860, in goede staat 80x90x37cm.

Wortelnoten porseleinkast
Resultaat: 350 EUR

Oude wortelnoten porseleinkast, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in barokstijl, in goede staat 225x140x40cm.

Linnenpers
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten linnenpers 18e eeuw met onderkast en lade. 178x87x48cm. Cond:G

Eikenhouten armstoel
Resultaat: 100 EUR

Antieke franse eikenhouten armleunstoel omstreeks 1870 met petit point bekleding en snijwerk. in zeer goede staat. 120x67x83cm

Snijwerk stoel
Startprijs 75 EUR

Zware palisanderhouten 19e eeuwse snijwerk stoel met lederen zitting, in goede staat.

Iepenhouten kinderstoel
Startprijs 40 EUR

Negentiende eeuwse iepenhouten kinderstoel, in goede staat 65cm. Cond:G

Secretaire
Resultaat: 230 EUR

Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe secretaire met volle zuilen en kroon, omstreeks 1870 met mooi mahoniehouten binnenleven met lades en deuren, zuilen en capitellen, lichte gebruikerssporen, ...

Wortelnoten bijzettafeltje
Resultaat: 190 EUR

Wortelnoten bijzettafel op 3spantpoot, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, in zeer goede staat 65x51ø Cond:G

Kersen bijzettafel
Startprijs 90 EUR

Antieke kersen en mahoniehouten bijzettafel, recentelijk vakkundig gepolitourd, in goede staat 38x47x33cm.

Biedermeier stoel
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten gestoken stoel op wieltjes, in goede staat 98x50x60cm. Cond:G

Inklapbare trap
Resultaat: 190 EUR

Zeldzame antieke mahoniehouten inklapbare bibliotheektrap in kokervorm(1 tree gebroken) 240cm. Cond;R/G

Frans nachtkastje, 19e eeuw
Startprijs 180 EUR

Negentiende eeuws Frans kersenhouten nachtkastje omstreeks 1870, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 73x29x36cm Cond;G

2 Thonet stoelen + tafel
Resultaat: 80 EUR

Twee Thonetstoelen en beukenhouten tafel met lade, 20e eeuw 87x76øcm.

Vlinderbank
Resultaat: 300 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vlinderbank met snijwerk. Omstreeks 1870, goede stoffering recentelijk vernieuwd.100x150x75cm.