Antieke eikenhouten 2-delige lessenaar met onderkast ca. 1900, 125x88x122cm. Cond.: G
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier kast, met volle zuilen en tollen, omstreeks 1850, 2 delig in goede staat. 188x115x55cm.
Wortelnoten Willem 3 uittrektafel met spinnekop, 4 spantpoot, omstreeks 1870. (geen tussenbladen, en blad gelijmd) 76x130x107cm. Cond:R/G
Prachtige Hollandse mahoniehouten Louis Philippe kuifkast omstreeks 1870 met schappen en lades, versieringen achter de deuren, 2 missen. 235x140x46cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse smalle spiegel, nieuw goudkleurig over gelakt, 213x34cm. Cond:G
Hollandse mahoniehouten vitrinekast 2 deurs met lades achter de deuren. omstreeks 1870, 185x103x36cm. Cond:G
Negentiende eeuws Frans kersenhouten nachtkastje omstreeks 1870, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 73x29x36cm Cond;G
Engelse mahoniehouten vitrinekast omstreeks 1930, op hoge Queen Anne poten en in goede staat. 194x40x110cm.
Ongesigneerd schouwstuk met geslepen spiegtel omstreeks 1900 met eiken lijst, dorpshaven met figuren. 100x100cm. Cond:G
Antieke Hollandse notenhouten Willem III spinnekoptafel met gecontourneerd blad en snijwerk, 4 spantpoot, in goede staat. 70x100x140cm.
Negentiende eeuws mahoniehouten Louis Philippe hangoortafel met 4 spantpoot.(krimpnaad blad) verder in goede staat 77x65x141cm.
Grote 19e eeuwse vergulde spiegel met druivenranken decor, en parelrand. 125x88cm. Cond:G
Creme geverfd massief eiken bijzettafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x80x80cm
Negentiende eeuwse Duitse renaissance stijl kast Historisme omstreeks 1880 met intarsia front en zijkant, mogelijke aanpassingen Ulmer stijl, Cond:G 140x40x173cm
Louis Seize theestoof met lade, omstreeks 1800, intarsia, wortelnoten afneembaar deksel en messing beslag, minimale fineerschade, 52x28x29cm. Cond:G
Grote Noordduitse mahoniehouten biedermeier spiegel met bandintarsia en bronzen versiering. Omstreeks 1820 142x50cm,.Cond:G
Vroeg 19e eeuwse beschilderde wieg, in goede originele staat 65x94x50cm. Cond;G
Leuke antieke eikenhouten jugendstil etage meubel omstreeks 1900, met 2 lades en opstand 135x100x50cm. Cond:G
Noord Duitse biedermeier mahoniehouten wangentafel, omstreeks 1830 met bandintarsia, lichte fineerschade, tip van 1 vierspantpoot is weg. 76x70x183cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse Franse eikenhouten gesneden drakentafel.stukje klauwpoot mist.
Met leder bekleedde en beschilderd c.d kastje met landschapdecor, tibetaanse stijl, 21e eeuw in zeer goede staat 76x38x38cm.
Engelse mahoniehouten tiltoptafel met intarsia en geschulpt blad, vakverdeling op blad. 80x76ø Cond:G
Antieke Franse eikenhouten ovale vossenkoptafel(salon) omstreeks 1870, in goede staat. 60x120x110cm.
Negentiende eeuws kersenhouten bijzettafeltje met gedraaide poten, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, in goede staat 47x51x35cm.