Engelse mahoniehouten sheraton stijl eethoek met 4 armleunstoelen. Coulissentafel met 2 extra bladen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, goede stoffering 1 vochtvlek. 76x105x174. 90x60x63cm. Cond:G
Zeldzame Japanse of Chinese met been belijmde hocker, gedeeltelijk opengezaagd en gegraveerd, 1e helft 20e eeuw, stukje mist, 63x35x35cm. Cond;G
Antieke eikenhouten Loujis Seize commode met 4 laden, omstreeks 1800, met origineel beslag, sloten, halve zuilen, vergulde capitellen, in goede originele staat 97x97x42cm.
Rijke antieke Louis Philippe schrijf vitrinekast omstreeks 1870, 2 delig met schrijflades, uitschuifbaar met veel snijwerk in goede staat. 205x110x59cm. Cond:G
Prachtige 18e eeuwse Hollandse Barok linnenpers, wortelnoten op eiken, omstreeks 1760 met lade(lichte beschadigingen) 200x80x55cm. Cond;G
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vlinderbank met snijwerk. Omstreeks 1870, goede stoffering recentelijk vernieuwd.100x150x75cm.
Noord Duitse mahoniehouten Biedermeier secretaire ca. 1830 met uitschuifbare schrijflade en vitrine-gedeelte. In goede originele staat (lichte fineerschade) 167x97x48cm.
Zeldzame houtgestoken Schwarzwald plantenbak(black forest) , plantenbak met originele zinken binnenbak met druivenranken en bloemendecor, in goede staat 87x60x42cm.
Italiaanse notenhouten barokstijl vitrine hoekkast met florale intarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat. 205x80x55cm. Cond:G
Zeldzame 19e eeuwse Pianokruk in oestervorm(zitvlak in vorm van schelp) originele beschildering, parelmoer met groen, minimale randschade. 63x46x44cm. Cond:G
Engelse stijl mahoniehouten schrijfbureau met 5 lades en bronzen beslag, staande op hoge klauwpoten, 2e helft 20e eeuw, blad heeft krassen. 78x79x149cm. Cond:R/G
Vroeg 19e eeuwse empire tafel, met inlegwerk, intarsia en floraal en vogelvoorstelling(fineerschade) 77x108øcm. Cond:R
Achtiende eeuwse notenhouten Duitse Louis Quinze secretaire omstreeks 1760, in zeer goede staat, 94x120x56cm
Rozenhouten empire stijl vitrinekast met bronzen beslag en kariatijden, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 190x106x45cm. Cond.: G
Prachtige pallisanderhouten Hollandse renaissance stijl kussenkast met kussens aan de zijkant , 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel, in zeer goede staat 196x187x70cm.
Oude wortelnoten porseleinkast, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in barokstijl, in goede staat 225x140x40cm.
Achttiende eeuwse Franse tweedeurskast, notenhout, in rococco stijl, afneembare koplijst, in goede staat 230x150x60cm. Cond:G
Italiaanse notenhouten barokstijl vitrine hoekkast met florale intarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat. 213x105x54cm. Cond:G
Antieke Franse poudreuse, 19e eeuws met florale intarsia rondom, bronzen monturen en lijsten, in goede originele staat. 74x58x46cm.Cond:G
Mahoniehouten Louis Seize tafel, omstreeks 1780 met intarsia op blad en etage, bandintarsia en sterintarsia, in goede staat 76x69x47cm. Cond:G
Franse vroeg 19e eeuwse noten of pallisanderhouten vitrinekast met lade en florale intarsia, omstreeks 1830. 150x105x40cm. Cond:G
Grote kersenhouten eethoek met 6 stoelen, 2e helft 20e eeuw, stoelen met suede bekleed, in goede staat 78x208x95cm. Cond;G
Noord Duitse eikenhouten Barock tinbuffet (tellerregalschrank) anno 1778, met sledepoten en barokpanelen, in goede staat. 190x180x52cm.
Antiek Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinet, omstreeks 1800 met volle zwarte zuilen en vergulde capitellen, messing rugbeslag. 174x241cm. Cond:G