Fraaie zilveren broche, 925/000, ingelegd met leisteen. Driehoekig model met omgekrulde rand en voorzien van een leisteen. Nieuw Grootte 5,5x4cm.
Gouden hanger, 585/000, met camee. Grote ovale hanger met getorste rand voorzien van een prachtig uitgesneden camee. Voorzien van hangeroog. 3x5,5 cm. ca 8 gr.
Gouden oorknoppen, 585/000, met diamanten. Ovale rozetten bezet met in elk 11 diamanten met een oudslijpsel. 10x8,5 mm. ca. 3,25 gr. In goede staat.
Gouden broche, 585/000, met bloembezet met een briljant. Fijne staafbroche uit bewerkt draad met bloem bezet met briljant. Grootte 50x12mm. ca. 4 gr. met kanonsluiting.
Gouden oorschroeven, 585/000, met turkoois. Rond model ø 16 mm. ca. 5,8 gr In goede staat
Gouden cachetring, 585/000, met turkoois, ovaal cabouchon 14x9 mm. 6,6 gr. ø 59. In goede staat.
Collier en armband met edelstenen een goud op zilveren sluiting met rode en witte stenen. Een 3 rijen armband en collier met carneool, parel en amethist. ø 5 mm. Lengte 40 cm en 19 cm.
Gouden hanger, 585/000, met barnsteen. platte peervormige barnsteen bevestigd aan een gouden huls met hangeroog. Grootte 36x21 mm. ca. 2,2 gr. In goede staat
Twee paar gouden oorschroeven, 585/000. Een paar oorschroeven met kleine Zeeuwse knop, ø 8 mm, en een paar oorschroeven met een dubbele rozet met granaten, ø 12 mm. totaal ca. 5,7 gr. In goede staat
Gouden reverknopjes, 585/000, in origineel doosje. Knopjes, ø 7,0 en 5 mm, versierd met een golvende ribbelbewerking. Als nieuw