Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring WG, briljant
Resultaat: 75 EUR

Klassieke ring GG/WG 585/000 met briljant. Ring met een rij van 4 briljanten en 2 kleine aan de zijkanten, gezet in een opstaande zetting, breedte 4 mm, met ajourbewerking. ø 58. ca. 2,2 gr.

12 Deurkloppers
Resultaat: 70 EUR

Twaalf oude messing deurkloppers, 1e helft 20e eeuw, leeuwenkopvorm, in goede staat 15x11x4cm.

Messing inktpot
Startprijs 40 EUR

Antieke messing historisme inktpot op vaste onderschotel, omstreeks 1880 Duitsland, 10-19cm in goede staat.

Renard, kinderen op strand
Startprijs 240 EUR

P. Renard 2e helft 20e eeuw, spelende kinderen op het strand, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Chinees schilderij
Startprijs 80 EUR

Groot chinees schilderij, gesigneerd China, 20e eeuw met goudfazanten, drukkunst of gouache op papier 100x160cm. Cond:G

Zilveren ring, oorhangers en hanger
Startprijs 40 EUR

Set met zilveren sieraden, 925/000, met blauwe en witte stenen, bestaande uit een hanger, een ring een een stel oorhangers gemaakt uit 3 peervormige rozetten bezet met 3 peervormige blauwe stenen met ...

Barnsteen collier
Resultaat: 25 EUR

Barnstenen collier met ovaal geslepen kralen, grootte 9x11-25x15 mm met onedele sluiting. Lengte 59 cm ca. 70 gr.

4 Delen ijzerwerk
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek ijzerwerk, deurklopper, vleesmolen, snijapparaat, en veiligheidsslot hutra, 10-30cm. Cond:G

Bronzen 6-lichts kandelaar
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen kaarskandelaar 6-lichts met zwart marmeren basement, retour de Egypte omstreeks 1970, 64cm Cond:G

Kristallen hanglamp
Startprijs 60 EUR

Kristallen hanglamp 1e helft 20e eeuw met chip, Cond:R/G 46xø60cm.

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 50 EUR

Fraai zilveren pepermuntdoosje, 835/000, Hollands. Een vierkant zilveren doosje met gecontourneerde zijkanten. Het deksel is gegraveerd met Biedermeier versieringen. jl.: Y 1883 ca. 28 gr. Wat gedeukt...

Friese roomkom, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Antieke zilveren Friese roomkom. Versierd met drijfwerk met fruitmand, krullen, schelpen en C-voluten op een ronde voet met parelrand. ø12x6,5cm. Gerestaureerd. ca. 67 gr. In redelijk goede staat.

Schilderij, vissers
Startprijs 340 EUR

A. Bonnhorst omstreeks 1880 Duitse school, bomschuiten met vissersvolk op het strand. olieverf op linnen. 65x45cm. Cond:G

Ikoon st. Simeon
Startprijs 250 EUR

Ikoon, Russische monnik voor het door hem gestichte klooster. Russische volkskunst 17,6x13,2cm

Haardomzet
Startprijs 50 EUR

Louis Quinze stijl messing haardomzet, omstreeks 1900, in goede staat 130cm. Cond:G

Antieke haardset
Resultaat: 25 EUR

Zes delige antieke messing haardset, incl. twee vuurbokken, houttang is kapot, 20-70cm Cond:R/G

Lot 12 spaarpotten
Resultaat: 120 EUR

Lot van 12 30er jaren metalen spaarpotten in kachelvorm, sommige bewerkt 10-13cm. Cond:G

Wim Bos
Startprijs 250 EUR

Wim Bos 1906-1977, vele schepen op rivier, gemengde techniek op papier 25x72cm. Cond:G

Schilderij, van Noordam
Resultaat: 180 EUR

H. Noordam Nieuwe markt met figuren, olieverf op linnen 24x30cm. Cond:G

Hassim, padi oogst
Startprijs 250 EUR

Hassim, Indonesische school, Indonesische vrouwen bij Padi oogst, olieverf op linnen 50x77cm.Cond;G

3 Chinese snuffbottles roodlak
Resultaat: 125 EUR

Drie oude Chinese gemerkte snuffbottles, roodlak, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 6-8cm. Cond:G

6 Figuren, erotica
Resultaat: 20 EUR

Zes erotica figuren China, 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd, Cond:R/G

Inro met vissen
Resultaat: 50 EUR

Oude Japans ivoren Inro met karperdecor, 1e helft 20e eeuw 5,5x4,3x2.8cm.Cond;G

Teakhouten bijzettafel
Startprijs 50 EUR

Vooroorlogse teakhouten Oosterse salontafel omstreeks 1930 met etage, in goede staat 60x100cm.