Zilveren schakelarmband, 835/000, schakels in de vorm van een 8. Breedte 2,25cm. Lengte 19 cm. ca 28,2 gr.
Twee snoeren met o.a. houten en carneoolkralen. Een collier met carneoolkralen gefacetteerd, 12-17 mm, lengte 46 cm en een collier met blanke en zwarte houten kralen met double bolletjes, lengte 42 cm...
Zilveren broodvork, 835/000, Hollands. Zilveren broodvork met afbeelding van oogstende figren met gecontourneerde rand met krullen en de steel is voorzien van een bloem en bladbewerking. MT.: onleesba...
Kristallen bonbonschaal met zilveren hengsel, 835/000, Hollands. Kristallen schaal met omgekrulde rand voorzien van punten versierd van 2 randen met cirkels geslepen. De schaal is voorzien van een zil...
Collier en hanger met ivoor. Langwerpige ivoren hanger in de vorm van een parfumflesje met metaal bevestigd aan een fijn ivoren collier. 2,5x4,5x1cm.
Vier verzilverde en messing 20e eeuw, broodmand, suikerpot, tablet, messing mand 12-45cm.
Groot spoorweghorloge met goudkleurige wijzers. ø 65 mm. Mist kroon.
Zilveren choker, 835/000, met groene stenen en markesiet. Fijn zilveren collier met in het midden vier schakels met markesiet en daartussen drie zettingen met ovaal gefacetteerde groene stenen. Voorzi...
Collier van bloedkoralentakjes met gouden sluiting, 585/000. 5-15 mm breedte. Lengte 40 cm. ca. 17,7 gr.
Zilveren Design ring, 925/000. Strak model met geoxideerde lijnen. Breedte 12 mm. ø 54 ca. 8 gr. Nieuw
Collier van Barnsteen, verlopend collier met octogaanvormig geslepen barnstenen, 9-15 mm. Lengte 72 cm met double veeroog. ca 55 gr.
Kristallen coupe, geslepen met zilveren voet, 835/000, met parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten ca 1870 ø 10x8 cm. In goede staat.
Parelcollier van mosselkernparels, ø 10 mm, met een zilverkleur voorzien van zilveren sluiting, Lengte 43 cm Nieuw
Zilveren designring, Novitum, 925/000. Strakke ring met slag, versierd met zwart geoxideerde lijnen. Breedte 7 mm. ø 54 ca. 11,5 gr. Nieuw
Oorhangers, zilver verguld, 925/000, met smaragd en parel. Oorhanger met bloemvormige hanger bezet met een peervormige cabouchon geslepen smaragden, 7x6mm, 2 kleine diamantjes en een ovaal klein zoetw...
Religieuze reproductie, omstreeks 1900, Maria met engelen. 47x63cm. Cond:R
Egyptisch papyrusschilderij, 20e eeuw, Nijlgebied. 44x58cm. Cond:G
Drie oude werken op papier, ets Berliner Dom H. Sommer, stadkaart München F.A Brockhaus, Litko French Quarter Nights New Oleans 1987 Ron Powey. werken op papier 9x12cm-29x24cm-22x29cm. Cond:G
C.M. vd Woerd 1901-1994 Arnhem gezicht op kampen, ets op papier 78x23cm. Cond:G
Groot lot diverse antieke etsen, 18e en 19e eeuw, drie portretten, twee maal Bartholome Kilian sculps Anna maria Johann Daniel Fingerlerin, proffessor conradus vorstuis sacrae theologia(scheurtje), aq...
O. Hollmann 1893, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 36x27,5cm Cond:G
Ongesigneerd, uiterst bijzondere Duitse 60er jaren tekening met satirisch gedicht met betrekking tot dood en leven (Gothic) zwarte inkt op papier 60-42cm Cond:G