Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren armband met 8-schakels
Startprijs 30 EUR

Zilveren schakelarmband, 835/000, schakels in de vorm van een 8. Breedte 2,25cm. Lengte 19 cm. ca 28,2 gr.

2 Kralensnoeren
Startprijs 30 EUR

Twee snoeren met o.a. houten en carneoolkralen. Een collier met carneoolkralen gefacetteerd, 12-17 mm, lengte 46 cm en een collier met blanke en zwarte houten kralen met double bolletjes, lengte 42 cm...

Zilveren broodvork
Startprijs 30 EUR

Zilveren broodvork, 835/000, Hollands. Zilveren broodvork met afbeelding van oogstende figren met gecontourneerde rand met krullen en de steel is voorzien van een bloem en bladbewerking. MT.: onleesba...

Bonbonschaal met zilver
Startprijs 30 EUR

Kristallen bonbonschaal met zilveren hengsel, 835/000, Hollands. Kristallen schaal met omgekrulde rand voorzien van punten versierd van 2 randen met cirkels geslepen. De schaal is voorzien van een zil...

Hanger en collier met ivoor
Startprijs 30 EUR

Collier en hanger met ivoor. Langwerpige ivoren hanger in de vorm van een parfumflesje met metaal bevestigd aan een fijn ivoren collier. 2,5x4,5x1cm.

Divers verzilverd
Startprijs 30 EUR

Vier verzilverde en messing 20e eeuw, broodmand, suikerpot, tablet, messing mand 12-45cm.

Spoorweg horloge
Startprijs 30 EUR

Groot spoorweghorloge met goudkleurige wijzers. ø 65 mm. Mist kroon.

Zilveren choker
Startprijs 30 EUR

Zilveren choker, 835/000, met groene stenen en markesiet. Fijn zilveren collier met in het midden vier schakels met markesiet en daartussen drie zettingen met ovaal gefacetteerde groene stenen. Voorzi...

Collier van bloedkoraaltakjes
Startprijs 30 EUR

Collier van bloedkoralentakjes met gouden sluiting, 585/000. 5-15 mm breedte. Lengte 40 cm. ca. 17,7 gr.

Design ring Novitum
Startprijs 30 EUR

Zilveren Design ring, 925/000. Strak model met geoxideerde lijnen. Breedte 12 mm. ø 54 ca. 8 gr. Nieuw

Collier van Barnsteen
Startprijs 30 EUR

Collier van Barnsteen, verlopend collier met octogaanvormig geslepen barnstenen, 9-15 mm. Lengte 72 cm met double veeroog. ca 55 gr.

Kristallen coupe met zilver
Startprijs 30 EUR

Kristallen coupe, geslepen met zilveren voet, 835/000, met parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten ca 1870 ø 10x8 cm. In goede staat.

Parelcollier grijs
Startprijs 30 EUR

Parelcollier van mosselkernparels, ø 10 mm, met een zilverkleur voorzien van zilveren sluiting, Lengte 43 cm Nieuw

Designring Novitum
Startprijs 30 EUR

Zilveren designring, Novitum, 925/000. Strakke ring met slag, versierd met zwart geoxideerde lijnen. Breedte 7 mm. ø 54 ca. 11,5 gr. Nieuw

Oorhangers met smaragd en parels
Startprijs 30 EUR

Oorhangers, zilver verguld, 925/000, met smaragd en parel. Oorhanger met bloemvormige hanger bezet met een peervormige cabouchon geslepen smaragden, 7x6mm, 2 kleine diamantjes en een ovaal klein zoetw...

Amethist ca 11,5 crt
Startprijs 30 EUR

Amethist ca 11,5 crt, 16x14 mm, met kussenslijpsel

Camee
Startprijs 30 EUR

Camee, 50x37 mm met vrouwenafbeelding

Religieuze reproductie
Startprijs 30 EUR

Religieuze reproductie, omstreeks 1900, Maria met engelen. 47x63cm. Cond:R

Papyrus schilderij
Startprijs 30 EUR

Egyptisch papyrusschilderij, 20e eeuw, Nijlgebied. 44x58cm. Cond:G

Landkaart en 2 etsen
Startprijs 30 EUR

Drie oude werken op papier, ets Berliner Dom H. Sommer, stadkaart München F.A Brockhaus, Litko French Quarter Nights New Oleans 1987 Ron Powey. werken op papier 9x12cm-29x24cm-22x29cm. Cond:G

Ets, gezicht op Kampen
Startprijs 30 EUR

C.M. vd Woerd 1901-1994 Arnhem gezicht op kampen, ets op papier 78x23cm. Cond:G

Groot kavel interessante etsen
Startprijs 30 EUR

Groot lot diverse antieke etsen, 18e en 19e eeuw, drie portretten, twee maal Bartholome Kilian sculps Anna maria Johann Daniel Fingerlerin, proffessor conradus vorstuis sacrae theologia(scheurtje), aq...

Hollmann 1893
Startprijs 30 EUR

O. Hollmann 1893, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 36x27,5cm Cond:G

Duitse tekening
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd, uiterst bijzondere Duitse 60er jaren tekening met satirisch gedicht met betrekking tot dood en leven (Gothic) zwarte inkt op papier 60-42cm Cond:G