Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Wandlamp
Startprijs 30 EUR

Oude vooroorlogse messing wandlamp met antieke kap, in goede staat. 30x35x22øcm.

Voetenbankje Frans
Startprijs 30 EUR

Antiek Frans mahoniehouten krukje, omstreeks 1880 met leder bewerkte zitting. 34x42x31cm. Cond:G

Grote kandelaar
Startprijs 30 EUR

Grote messing kaarskandelaar met lekrand 20e eeuw in goede staat 75x26øcm

3 Delen tin
Startprijs 30 EUR

Drie delen 19e eeuws tin, tinnen kraantjeskan, wandhouder, inktpot, in goede staat 9-47cm

Lot antieke knikkers
Startprijs 30 EUR

Twee blikken dozen met antieke knikkers, omstreeks 1920 19-23cm. Cond:G

Kinder wascommode+ bedje
Startprijs 30 EUR

Antieke vooroorlogse Duitse kinderwascommode en poppenbedje, omstreeks 1930 50x55x31cm en 30x51x22cm. Cond:R/G

3 Kinderspelen
Startprijs 30 EUR

Drie antieke spelen omstreeks 1900, 2x memorie, 1x houd de dief (niet compleet) 16-25cm. Cond:G

Antiek klokje
Startprijs 30 EUR

Duits antiek Jugendstil Schwarzwald wandklokje omstreeks 1900 18x10x5cm. in goede staat

Eiken tafelpendule
Startprijs 30 EUR

Oude eikenhouten pendule, omstreeks 1940, halfuurslag, slagwerk op drie gongstaven, in goede staat 27x46x13cm. Cond:G

Butlertray
Startprijs 30 EUR

Antieke Engelse eikenhouten opklapbare butlertray, omstreeks 1900 in goede staat 87x27ø Cond:G

Tapijt
Startprijs 30 EUR

Oud Perzisch kleed, zwart-rood-creme, in goede staat. 84x130cm.

Beeld knielende dame
Startprijs 30 EUR

Oude gips gegoten figuur, zittende boerenvrouw, 20e eeuw 32cm. Cond:G

11 Delen glaswerk
Startprijs 30 EUR

Elf delen glaswerk omstreeks 1930-1950, ongemerkt, mogelijk Leerdam 5-12cm. Cond;G

Duitse glazen flacon
Startprijs 30 EUR

Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G

Makkumse tegels
Startprijs 30 EUR

Zeven delen oud Makkums keramiek, 20e eeuw, 3 tegels, 2 schaaltjes, 2 schalen (chip) 8-16cm. Cond:R/G

2 Vazen met draken en phoenix
Startprijs 30 EUR

Twee Chinese of Japanse keramieken geglazuurde vazen, groen-oker-blauw met paradijsvogeldecor en houten consoles omstreeks 1900( craquelee glazuur) 25x13cm Cond:G

4 Delen porselein
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud/antiek porselein, 3 delig kaststel Villeroy en Boch omstreeks 1900, en een Delfts wandrek omstreeks 1930, in goede staat 14-24cm. Cond:G

3 Delen delftsblauw
Startprijs 30 EUR

Jugendstil Delfts kaststel omstreeks 1900, landschap en floraaldecor( grote vaas bovenrand gelijmd) 21-27cm. Cond:R/G

Groot Imari bord
Startprijs 30 EUR

Goud Imari porseleinen bord, 2e helft 20e eeuw. 34,5cm. Cond:G

2 dienbladen met porselein
Startprijs 30 EUR

Twee antieke dienbladen met keramiek, omstreeks 1900 met vernikkelde messing omranding(tablet Zwiebelmuster heeft haarlijn) 23-36cm. Cond:G

Lindner vaas
Startprijs 30 EUR

Duitse Lindner porseleinen dekselvaas met floraal en gouddecor, omstreeks 1960, in goede staat 24cm.

Vaas + 2 imari borden
Startprijs 30 EUR

Drie delen goud-imari porselein, 2e helft 20e eeuw, grote dekselvaas en 2 sierschotels. 30,5-47cm. Cond:G

Delfts blauwe schaal + diversen
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud Delfts keramiek, tablet, kruik, karaf, vaas 20-30cm. Cond:G

Engelse pijpvaas
Startprijs 30 EUR

Antieke Engelse keramieken bolvaas, omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt met floraal landschap en figurendecor 34x19ø Cond:G