Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden Prisma horloge
Startprijs 225 EUR

Gouden dameshorloge, 585/000 Prisma, Rond dameshorloge, ø16,5 mm, met Milaans gevlochten band. Mechanisch, werkend, breuk in glas. ca16,3 mm. Lengte 16,5 cm. In goede staat

2 Mivkon heren horloges
Startprijs 90 EUR

Twee heren horloges, Mivkon. Voorzien van zwarte geioniseerde kasten. Een model met een zwarte band en een model met blauw gele band. grootte ø4,2-5 mm. Nieuw

Zakhorloge met ketting
Startprijs 60 EUR

Zakhorloge met zilveren horlogeketting, (BWG) Horloge, ø 46 mm, glas en wijzer ontbreken met een verlopende horlogeketting met gourmetschakel. Lengte 28 cm.

Invicta horloge nieuw
Resultaat: 200 EUR

Invicta herenhorloge met stalen kast en zwarte rubberen band. ø 48 mm. Nieuw no. 6988 Met certificaat.

Zilveren bonbonschaal
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren bonbonmandje, 835/000, met ajourgezaagd motief. MT.:Fa. Presburg en Zoon, Haarlem jl.: U:1955. 15x10x5cm. ca. 62 gr. In goede staat

Antieke zilveren strooilepel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren strooilepel op pootjes. Strooilepel met vierkante bak met floraal gedreven rand met bloem en bladversiering. Voorzien van een gecontourneerde steel met bewerking. Op 3 gebogen pootjes. Groott...

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 200 EUR

Stel lage kandelaars, zilver 925/000, Duits. Stel kandelaars, 2 armig met bewerkte rand. 16x9x12 cm. Tevens gekeurd met een klein Z1 keur.

Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 450 EUR

Zilveren pijpencomfoor, antiek, op drie krulpoten en voorzien van een houten steel, in Lodewijk XIV-stijl. Het comfoor is voorzien van een gecontourneerde opgesoldeerde rand met palmetten en filetrand...

Zilveren doosje op pootjes
Startprijs 200 EUR

Zilveren lepeldoosje, 835/000, hollands. Zilveren lepeldoosje met ribbewerking geplaatst op 4 klauwpootjes, iets hollopend met fraai floraal bewerkt hengsel. MT.: Hendrik Kuijlenburg, Schoonhoven jl.:...

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 835/000, met gecontourneerde rand met acouladevorm. Aan de bovenzijde versierd met een getrembleerdee meanderrand met Biedermeier gravures van o.a. bloemen en ruitjes. MT.:Ge...

Zilveren geboortelepel
Resultaat: 80 EUR

Zilveren geboortelepel, 800/000, met een dubbel getorste steel bekroond met een Cupido. Gegraveerde achterijde S.R. ca 66 gr. Lengte 19 cm. In goede staat.

Granaat armband en collier
Startprijs 200 EUR

Collier en armband met granaten en gouden sluiting. Drie rijen granaatarmband met olijfvormige gefacetteerde granaten, 4x8mm, bevestigd aan een gouden sluiting in de vorm van een bloem met in het midd...

Gouden ring met granaat
Startprijs 90 EUR

Gouden ring, 585/000, met granaat. Gouden ring met een ovaal gefacetteerde granaat, 14x7 mm, versierd met een bewerkte rand gemaakt uit getorst draad. ø 54 ca 4,4 gr. In zeer goede staat.

Gouden broche met granaat
Startprijs 225 EUR

Grote gouden broche, 585/000, met granaten. Prachtige gouden broche in de vorm van een zeskant volledig bezet met granaten. ø 40 mm ca. 16 gr. Als nieuw

Gouden staafbroche met granaat
Startprijs 100 EUR

Uitgewerkte gouden staafbroche 585/000 met Granaat. Langwerpige broche, lengte 42 mm, opengewerkt aan de zijkanten met ingelegde bloemen. In het midden van de broche zit een Granaat gevat in een bewer...

Gouden collier met granaat
Startprijs 400 EUR

Gouden schakelcollier, 585/000, met witte stenen. Collier gemaakt uit fijn bewerkte schakels in een ruitvorm met filigrain en bewerkt met witte geslepen stenen. ca 16,2 gr. Lengte 40 cm. In redelijk g...

Gouden collier met robijnhanger.
Startprijs 175 EUR

Gouden collier en hanger, 585/000, met robijn. Fijn Singapore collier voorzien van een rozethanger met robijn. grootte hanger 15x8 mm. Nieuw

Carneolen collier met gouden slot
Startprijs 125 EUR

Grof collier met carneolen en gouden, 585/000, sluiting. Geknoopt collier van gefacetteerde carneoolkralen, 13-16mm, bevestigd aan een gouden ovale sluiting, 585/000, met carneool ( gerestaureerd). Le...

Cassette met zakhorloges
Startprijs 200 EUR

Houten cassette met 30 zakhorloges, diverse modellen staal en verguld. In goede staat

Gouden ring met briljant
Resultaat: 200 EUR

Gouden fantasiering, 585/000, met briljanten. Ring wit- en geelgoud met strikmodel bezet met diverse kleine briljanten, totaal ca 0,20 crt SI-P/W. Breedte 8 mm. ø 52 , ca 5 gr.

Antieke zilveren spaarpot
Startprijs 150 EUR

Antieke zilveren spaarpot, 813/000.Spaarpot in de vorm van een pull versierd met bloem- en krulgravures, met parelrand en 4 randen met knerren. De pull heeft een sierlijke greep uit C-voluten met opge...

Zilveren doos, India
Resultaat: 140 EUR

Fraai bewerkte zilveren doos. Langwerpige doos voorzien van een opgelegde bloemenrand en versierd met krul en honingraadgravures. aan de zijkanten voorzien van getrembleerde rand met florale bewerking...

2 Zilveren lepels
Startprijs 70 EUR

Twee zilveren lepels, 835/000, bestaande uit een gedenklepel met dubbel getorste steel en bekroond met een figuur. De lepel is voorzien van een gravure aan de voor en achterzijde. En een compotelepel ...

Kristallen sigarettenstandaard met zilver
Startprijs 75 EUR

Kristallen sigarettenstandaard z.g. hoorn des overvloeds met fraai geëtste geslepen afbeeldingen op een zilveren voet, 835/000, met zilveren rand met parelversiering geplaatst op een zwart houten base...