Hollands zilveren bonbonmandje, 835/000, met ajourgezaagd motief. MT.:Fa. Presburg en Zoon, Haarlem jl.: U:1955. 15x10x5cm. ca. 62 gr. In goede staat
Zilveren strooilepel op pootjes. Strooilepel met vierkante bak met floraal gedreven rand met bloem en bladversiering. Voorzien van een gecontourneerde steel met bewerking. Op 3 gebogen pootjes. Groott...
Stel lage kandelaars, zilver 925/000, Duits. Stel kandelaars, 2 armig met bewerkte rand. 16x9x12 cm. Tevens gekeurd met een klein Z1 keur.
Zilveren pijpencomfoor, antiek, op drie krulpoten en voorzien van een houten steel, in Lodewijk XIV-stijl. Het comfoor is voorzien van een gecontourneerde opgesoldeerde rand met palmetten en filetrand...
Fraaie zilveren kandelaar, 833/000. Zilveren kandelaar met vierkante voet met bloemversiering op 4 bolpoten en bewerkte schacht met rib-, blad en parelbewerking. 9x9x24 cm. ca. 460 gr. In goede staat.
Deense zilveren fruitschaal, >826/000. Rond model met schulpen in de rand. ø 22,5x4,5 cm. MT.: Harald Holther, Copenhagen, 1939. ca. 215 gr. In zeer goede staat.
Zilveren lepeldoosje, 835/000, hollands. Zilveren lepeldoosje met ribbewerking geplaatst op 4 klauwpootjes, iets hollopend met fraai floraal bewerkt hengsel. MT.: Hendrik Kuijlenburg, Schoonhoven jl.:...
Zilveren pepermuntdoosje, 835/000, met gecontourneerde rand met acouladevorm. Aan de bovenzijde versierd met een getrembleerdee meanderrand met Biedermeier gravures van o.a. bloemen en ruitjes. MT.:Ge...
Zilveren geboortelepel, 800/000, met een dubbel getorste steel bekroond met een Cupido. Gegraveerde achterijde S.R. ca 66 gr. Lengte 19 cm. In goede staat.
Collier en armband met granaten en gouden sluiting. Drie rijen granaatarmband met olijfvormige gefacetteerde granaten, 4x8mm, bevestigd aan een gouden sluiting in de vorm van een bloem met in het midd...
Gouden ring, 585/000, met granaat. Gouden ring met een ovaal gefacetteerde granaat, 14x7 mm, versierd met een bewerkte rand gemaakt uit getorst draad. ø 54 ca 4,4 gr. In zeer goede staat.
Grote gouden broche, 585/000, met granaten. Prachtige gouden broche in de vorm van een zeskant volledig bezet met granaten. ø 40 mm ca. 16 gr. Als nieuw
Gouden ring, 585/000, met granaat. Langwerpige model met zetrand met gekretste bewerking en een ovaal gefacetteerde granaat, Grootte kop 30x15 mm. ø 56 ca. 7 gr.
Royale gouden ring, 585/000, met carneool. Ring met grote grove bewerkte zetkast voorzien van getorste rand. In het midden zit een ovaal gefacetteerde carneeol, ø 14 x 10mm. ø 49 ca. 4,4 gr.In zeer go...
Bijzondere gouden streekbroche, 585/000. Zeer verfijnd gemaakt uit filigrain versierd met diverse granaten en enkele kleine pareltjes. Grootte 45x33 mm.
Gouden ring, 585/000, met granaat. ring met grote ovaal gefacetteerde granaat gezet in een rand met getorste versiering. De brede gouden rand om de granaat is voorzien van een ijsmattering. ø 56, ca 6...
Ring, 333/000, met granaat en parel. Ring met grote dubbele rozet met granaten en parels. ø 18 mm. ø 54 ca 4 gr. In goede staat.
Uitgewerkte gouden staafbroche 585/000 met Granaat. Langwerpige broche, lengte 42 mm, opengewerkt aan de zijkanten met ingelegde bloemen. In het midden van de broche zit een Granaat gevat in een bewer...
Gouden schakelcollier, 585/000, met witte stenen. Collier gemaakt uit fijn bewerkte schakels in een ruitvorm met filigrain en bewerkt met witte geslepen stenen. ca 16,2 gr. Lengte 40 cm. In redelijk g...
Gouden collier en hanger, 585/000, met robijn. Fijn Singapore collier voorzien van een rozethanger met robijn. grootte hanger 15x8 mm. Nieuw
Grof collier met carneolen en gouden, 585/000, sluiting. Geknoopt collier van gefacetteerde carneoolkralen, 13-16mm, bevestigd aan een gouden ovale sluiting, 585/000, met carneool ( gerestaureerd). Le...
Lot sieraden bestaande uit een hematietcollier met gouden sluiting, een verlopend cultiveparelcollier met gouden sluiting en een koralencollier met gouden gefacetteerde bolsluiting.
Houten cassette met 30 zakhorloges, diverse modellen staal en verguld. In goede staat
Gouden fantasiering, 585/000, met briljanten. Ring wit- en geelgoud met strikmodel bezet met diverse kleine briljanten, totaal ca 0,20 crt SI-P/W. Breedte 8 mm. ø 52 , ca 5 gr.