Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke zilveren spaarpot
Startprijs 150 EUR

Antieke zilveren spaarpot, 813/000.Spaarpot in de vorm van een pull versierd met bloem- en krulgravures, met parelrand en 4 randen met knerren. De pull heeft een sierlijke greep uit C-voluten met opge...

Zilveren doos, India
Resultaat: 140 EUR

Fraai bewerkte zilveren doos. Langwerpige doos voorzien van een opgelegde bloemenrand en versierd met krul en honingraadgravures. aan de zijkanten voorzien van getrembleerde rand met florale bewerking...

2 Zilveren lepels
Startprijs 70 EUR

Twee zilveren lepels, 835/000, bestaande uit een gedenklepel met dubbel getorste steel en bekroond met een figuur. De lepel is voorzien van een gravure aan de voor en achterzijde. En een compotelepel ...

Kristallen sigarettenstandaard met zilver
Startprijs 75 EUR

Kristallen sigarettenstandaard z.g. hoorn des overvloeds met fraai geëtste geslepen afbeeldingen op een zilveren voet, 835/000, met zilveren rand met parelversiering geplaatst op een zwart houten base...

Zilveren schaaltje
Resultaat: 150 EUR

Prachtig hengselmandje, zilver 925/000, Hollands. Schaaltje op ronde voet, met strak versierde rand, met gecontourneerde beugel met bewerking. MT.: Zilverfabriek van Kempen, Voorschoten jl.: M: 1871...

Zilveren Deense opdienlepel
Startprijs 90 EUR

Fraaie zilveren opdienlepel, Deens > 826/000. Grote opdienlepel met grote ovale bak met brede strakke rand, de steel is voorzien van een strak gevormd cartouche en het uiteinde heeft een lofje. MT.: ...

Gembercoupe
Resultaat: 140 EUR

Antieke fraai geslepen kristallen gembercoupe met omgeslagen rand, deksel met hoge geslepen knop, voorzien van amandelslijpsel en op hoge 835/000 zilveren voet met parelrand 31xø17cm Mt:J.Hoogendoorn ...

Antieke zilveren opdienlepel
Resultaat: 160 EUR

Antieke zilveren opdienlepel, Amsterdam. Grote opdienlepel, gladmodel met iets een lofje aan het uiteinde van de steel. MT.: Frederik Precht I, Amsterdam 1744-1787 jl.: L:1770. Tevens voorzien van be...

Zilveren soeplepel(sauslepel)
Resultaat: 130 EUR

Antieke zilveren soeplepel,gekeurd te Amsterdam jl.:a:1808, 934/000. Soeplepel met ovale gladde bak bevestigd aan een gladde steel. MT.: Lambert de Wilt, 1688-1754, Amsterdam. Grootte 35x11cm ca. 164 ...

Zilveren soeplepel
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke soepsleef, met gecontourneerde steel en een lofje Grootte 38x11cm ca. 245 gr. In goede staat

Zilveren koningscollier
Resultaat: 50 EUR

Zilveren koningscollier, rond model, 835/000. Lang collier 90 cm met grote sluiting. ca 104 gr. In goede staat

Ring jade
Startprijs 200 EUR

Grote gouden heren cachetring met jade, 585/000. Breedte 16 mm. ø 64. In goede staat.

Lot gouden piercings
Startprijs 200 EUR

Vier doosjes met gouden piercings, 585/000. Bestaande uit 3 navelpiercings versierd met zirconia's en twee wenkbrauwringetjes, ø 10 mm. Nieuw in doos.

Zilveren gourmetarmband
Resultaat: 55 EUR

Zilveren Gourmetarmband, 925/000 . Armband bol model voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 11 mm, lengte 22 cm. Voorzien van veiligheid. In goede staat.

Ring rutielkwarts
Startprijs 85 EUR

Zilveren ring, 925/000, met rutielkwarts. Fraaie ring met een driehoekig geslepen rutielkwarts op een gematteerde band. breedte ring 22 mm. ø 56, ca. 13,5 gr. Nieuw

Oorstekers rutielkwarts
Startprijs 100 EUR

Zilveren oorstekers, 925/000, met rutielkwarts. Driehoekige grote oorstekers bezet met een driehoekig geslepen rutielkwarts. Grootte 20-20mm. De zilveren rand om rutiel is gematteerd. ca. 16,3 gr. Ni...

Zilveren oorhangers met zirconia
Resultaat: 30 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, met zirconia's. Strakke oorhangers met ovale en langwerpige zirconia. grootte 25x11 mm. Nieuw

Twee paar zilveren oorknoppen
Resultaat: 30 EUR

Twee paar zilveren oorknoppen, één paar oorknoppen, met schroef, met halve bollen , ø 11 mm, en een paar fantasieoorknoppen, driehoekig model met kunststof achterzijdes. Grootte 15x16 mm. totaal ca. 8...

Zilveren collier en hanger met zirconia
Resultaat: 25 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, slangencollier met langwerpige hanger met zirconia, 16x11 mm. Lengte 40 tot 46 cm. Nieuw

Zilveren broche met goud
Startprijs 40 EUR

Zilveren broche, 925/000, met een stukje goud.Zilveren broche in de vorm van een soort wolk met een verguld rand en een carree geslepen zirconia. Grootte 30x22 mm. ca. 6,4 gr. Nieuw

Zilveren armband met kleurstenen
Startprijs 100 EUR

Prachtige zilveren armband, 925/000, met paarse en witte stenen. klemarmband met een ovale rozet met paarse en witte stenen en verder rijkelijk versierd met opgelegde vergulde zetting bezet met witte ...

Drie dasschuiven
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren dasschuiven, één met metalen schuif. Eén model met een cruiseschip met gouden bewerking, één zilveren met een viool en een schuif met een panterkop. Nieuw

Collier en armband met edelstenen
Startprijs 65 EUR

Collier en armband met edelstenen een een goud op zilveren sluiting met paarse en witte stenen. Een 3 rijen armband en collier met parel en amethist. ø 5 mm. Lengte 40 cm en 19 cm.

Camee met goud
Startprijs 180 EUR

Gouden broche, 585/000, groot model bezet met een fraai uitgesneden camee. 50x40 mm. ca. 13,5 gr.