Kristallen inktstel met zilver, 835/000, op houten basement. Fraai inktstel met 2 bolle inktpotjes met ovaal en markiesvormig slijpsel voorzien van zilveren kraag en dop versierd met parelrand. Met th...
Moderne kunstglazen figuur, 21e eeuw, hoofd met hanenkam, veelkleurig, glas fusing, Italie 39cm. Cond:G
Vier zilveren beursjes. Een grotere strakke tasbeugel met een een gevlochten tasje, 8x7 cm, een beursje met een halfronde beugel met gestreepte bewerking, 5x7 cm, een glad gecontourneerde beugel met g...
Zilveren strooilepel, 835/000, met ronde bak voorzien van opengewerkte kruisjes en een steel met filetrand. MT.: G.A.van Geelen, Schoonhoven jl.: Y:1883. 15 cm, ca 25 gr. In goede staat
Drie oude geslepen kristallen karaffen, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 13-19cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Duitse Louis Philippe draaiorgel met papieren speelplaten, speelt alleen bij draaien. 30x46x46cm. Cond;G
Gouden ring, 585/000, pave gezet met briljanten. Breedte 5,5 mm ca 3,4 gr. ø 62
Grote Barok Engel met houder en originele polychromie, 18e-19e eeuws, zuid Duitsland of Italie. 40cm. Cond:G
Lot met 4 zilveren armbanden bestaande uit een klein slavenbandje met gravurebewerking, ø 48x45mm, een fijne rinkelband, een brede biesmarkarmband, 10 mm, en een armband met carneolen. Totaal ca 67 gr...
Zeer fraaie zilveren Empire pijpencomfoor, 835/000. Ovaal model met opgelegde gladde rand, met ovale voet geplaatst op een houten plateau met 4 bolpoten. De pijpencomfoor is voorzien van een koperen b...
Drie delen Murano glaswerk, 2 schalen 1 vaas, 2e helft 20e eeuw. 35x60cm. Cond;G
Zilveren Jugenstil lepel, 800/000, met fraai florale handgravure op de steel. Duits ca 49 gr. 21 cm.
Antiek tafelstuk met hert en groenglazen geplooide schaal omstreeks 1900, messing overgeschilderd, goudkleurig 33x30ø Cond:R/G
Collier van parels, gemaakt van natuurlijk materiaal, met verschillende kleuren, voorzien van magneetsluiting. ø 12 mm, lengte 42 cm. Nieuw
Solitairring WG 585/000 met briljant. Ring WG met spiegelchaton met strakke bewerking, voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0.09 crt. ø 52 ca. 3.2 gr.
Oude perkament beschildering met tekst (huid) vermoedelijk Afrikaans, 20e eeuw 222x36cm. Cond:G
Houten gebedsketting van handgesneden kralen houten kralen, ø 14mm, roodgeverfd. Bevestigd aan een double sluiting. Lengte 63 cm
Vijf zilveren speelpionnnen, 800/000, Duits. Speelpionnen in de vorm van een paard, een adelaar, een edelweis, een zoenend paar en een uil. MT.: Christoph Widmann, Pforzheim. Totaal ca. 76 gr. 3-5 cm...
Antieke opaline glazen vaas met opgewerkte glazen bloemen omstreeks 1900, in goede staat 28,5cm Cond:G
Twee antieke kopergeslagen kaarskandelaren met wapendecor, omstreeks 1900. 29cm. Cond:G
Raymond Weijl dames horloge, verguld, langwerpige kast met steentjes op de wijzerplaat. In goede staat. 5857 A 571682
Duits meissen porseleinen servies, midden 20e eeuw, bloem en gouddecor. 9 delig+ 6 gebaksborden, 6 kop en schotels, koffiekan melkkan en suikerpot. in zeer goede staat. 5,5-23cm.
Zilveren luciferhouder, 925/000, Engels. Luciferhouder versierd met Biedermeier krulgravures. MT.: Arthur & John Zimmerman, Birmingham jl.: A: 1900. Grootte 40x30x10 mm. ca. 21 gr. In goede staat.
Lot mode-sieraden bestaande uit diverse colliers, o.a. met parels, diverse broches en oorclips en een rozenkrans.