Zilveren strooilepel, 835/000, met ronde bak voorzien van opengewerkte kruisjes en een steel met filetrand. MT.: G.A.van Geelen, Schoonhoven jl.: Y:1883. 15 cm, ca 25 gr. In goede staat
Twee antieke bronzen beeldjes met gietstempel Bergmann omstreeks 1900 Wenen, 1x Faun, 1x naakte dame bij piedestal 14-15cm Cond:G
Laat 18e eeuwse Amsterdams wortelnoten staande klok, Johannes Bredero 'hage (De Haag) met wekker en secondenaanduiding, dagaanduiding, maanstand. In goede originele staat, lichte beschadigingen, mooie...
Lot met 4 zilveren armbanden bestaande uit een klein slavenbandje met gravurebewerking, ø 48x45mm, een fijne rinkelband, een brede biesmarkarmband, 10 mm, en een armband met carneolen. Totaal ca 67 gr...
Antieke terracotta buste vrouw met mandoline, omstreeks 1900, tekst O sole Mio, door G. van Varrenbergh (Belgie), chips van voet, 52cm Cond:R/G
Negentiende eeuws 5 delig Frans klokkenstel met porselein en in goede staat.(compositiemetaal) limogesstijl omstreeks 1880, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en veerslinger, geen beschadiginge...
Zilveren Jugenstil lepel, 800/000, met fraai florale handgravure op de steel. Duits ca 49 gr. 21 cm.
Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger. Vrouw aan het bidden. 35cm. Cond:G
Oosterse bronzen danseres met tamboerijn omstreeks 1880 ongesigneerd, 30cm. Cond:G
Antieke notenhouten Westminster regulateur met kwartierslag, op 5 gongstaven van Junghans, 73cm. Cond:G
Houten gebedsketting van handgesneden kralen houten kralen, ø 14mm, roodgeverfd. Bevestigd aan een double sluiting. Lengte 63 cm
Vijf zilveren speelpionnnen, 800/000, Duits. Speelpionnen in de vorm van een paard, een adelaar, een edelweis, een zoenend paar en een uil. MT.: Christoph Widmann, Pforzheim. Totaal ca. 76 gr. 3-5 cm...
Groot bronzen beeld, engel met man 2e helft 20e eeuw op marmeren sokkel, arm gerestaureerd 70cm Cond:R/G
Vijf oude augenwender, klokjes 20e eeuw o.a. prodent reclame en klok 10-30cm. Cond;R/G
Bijzonder fraaie bowlpot met onderschotel en zilveren dop, 925/000. Bowlpot met onderschotel voorzien van bloem-, blad en vogeldecor. De deksel is voorzien van een bewerkte zilveren knop met C-voluten...
Raymond Weijl dames horloge, verguld, langwerpige kast met steentjes op de wijzerplaat. In goede staat. 5857 A 571682
Art Nouveau stijl bureauklok van tin, omstreeks 1920, gemerkt kaiser, uurwerk niet getest. 24cm. Cond:G
Moderne kunstglazen figuur, 21e eeuw, hoofd met hanenkam, veelkleurig, glas fusing, Italie 39cm. Cond:G
Lot mode-sieraden bestaande uit diverse colliers, o.a. met parels, diverse broches en oorclips en een rozenkrans.
Zilveren slagring, 925/000, met chromdiopsid. Slagring met 2 chromdiopsidstenen, peervormige gefacetteerd, 6x8 mm, in de band versierd met witte topasen. ø 56 ca 5,4 gr. Nieuw
Antieke neogotische bronzen portre Montre met zakhorloge, functies niet getest. 17cm. Cond:G
Drie oude geslepen kristallen karaffen, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 13-19cm. Cond:G
Gaaf antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met vergulde monturen 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, in zeer goede staat. 36-50cm.