Zilveren strooilepel, 835/000, met ronde bak voorzien van opengewerkte kruisjes en een steel met filetrand. MT.: G.A.van Geelen, Schoonhoven jl.: Y:1883. 15 cm, ca 25 gr. In goede staat
Antieke notenhouten Westminster regulateur met kwartierslag, op 5 gongstaven van Junghans, 73cm. Cond:G
Lot met 4 zilveren armbanden bestaande uit een klein slavenbandje met gravurebewerking, ø 48x45mm, een fijne rinkelband, een brede biesmarkarmband, 10 mm, en een armband met carneolen. Totaal ca 67 gr...
Lot sieraden bestaande uit een hematietcollier met gouden sluiting, een verlopend cultiveparelcollier met gouden sluiting en een koralencollier met gouden gefacetteerde bolsluiting.
Groot bronzen beeld, engel met man 2e helft 20e eeuw op marmeren sokkel, arm gerestaureerd 70cm Cond:R/G
Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 68x47cm Cond:G
Zilveren Jugenstil lepel, 800/000, met fraai florale handgravure op de steel. Duits ca 49 gr. 21 cm.
Vijf oude augenwender, klokjes 20e eeuw o.a. prodent reclame en klok 10-30cm. Cond;R/G
Bijzonder fraaie bowlpot met onderschotel en zilveren dop, 925/000. Bowlpot met onderschotel voorzien van bloem-, blad en vogeldecor. De deksel is voorzien van een bewerkte zilveren knop met C-voluten...
Houten gebedsketting van handgesneden kralen houten kralen, ø 14mm, roodgeverfd. Bevestigd aan een double sluiting. Lengte 63 cm
Vijf zilveren speelpionnnen, 800/000, Duits. Speelpionnen in de vorm van een paard, een adelaar, een edelweis, een zoenend paar en een uil. MT.: Christoph Widmann, Pforzheim. Totaal ca. 76 gr. 3-5 cm...
Zilveren ring, 925/000, met rutielkwarts. Fraaie ring met een driehoekig geslepen rutielkwarts op een gematteerde band. breedte ring 22 mm. ø 56, ca. 13,5 gr. Nieuw
Fritz Köhler Düsseldorf 1887-1971 Duitse school, jachtgezelschap in de sneeuw, lithografie op papier 28x37cm. Cond:G
Art Nouveau stijl bureauklok van tin, omstreeks 1920, gemerkt kaiser, uurwerk niet getest. 24cm. Cond:G
Moderne kunstglazen figuur, 21e eeuw, hoofd met hanenkam, veelkleurig, glas fusing, Italie 39cm. Cond:G
Ebbenhouten wandelstok met zilveren greep en rand, 925/000. Engelse wandelstok met zilveren greep, Art Deco, voorzien van monogram. MT.:H.Pidduck & Sons, Birmingham. en voorzien van brede ring met rui...
O. Hollmann 1893, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 36x27,5cm Cond:G
Raymond Weijl dames horloge, verguld, langwerpige kast met steentjes op de wijzerplaat. In goede staat. 5857 A 571682
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans binnenmeer, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:R
Drie oude geslepen kristallen karaffen, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 13-19cm. Cond:G
Antieke neogotische bronzen portre Montre met zakhorloge, functies niet getest. 17cm. Cond:G
Duitse school verso gesigneerd+Bremen, impressionistisch riviergezicht met zeilboten, olieverf op paneel 35x22cm. Cond:G
Gouden hanger, 585/000, met een rozet van zilver bezet met diamanten. ø rozet 14 mm. ca. 2,5 gr. In zeer goede staat.
Lot mode-sieraden bestaande uit diverse colliers, o.a. met parels, diverse broches en oorclips en een rozenkrans.