Oosterse bronzen danseres met tamboerijn omstreeks 1880 ongesigneerd, 30cm. Cond:G
Noord Duitse mahoniehouten Biedermeier secretaire ca. 1830 met uitschuifbare schrijflade en vitrine-gedeelte. In goede originele staat (lichte fineerschade) 167x97x48cm.
Groot bronzen beeld, engel met man 2e helft 20e eeuw op marmeren sokkel, arm gerestaureerd 70cm Cond:R/G
Groot lot divers verzilverd, bestek en diversen, 19e-20e eeuw 5-30cm. Cond:G
Bijzonder fraaie bowlpot met onderschotel en zilveren dop, 925/000. Bowlpot met onderschotel voorzien van bloem-, blad en vogeldecor. De deksel is voorzien van een bewerkte zilveren knop met C-voluten...
Zilveren miniatuur lantaarnlichter, 835/000, op een ladder bij de straatlantaarn. 4x3x6 cm, ca 24 gr. Hooijkaas, Schoonhoven.
Zeven delen Duitse stadt Meissen porselein Zwiebelmuster omstreeks 1930, 2 presenteerschalen, kop en schotel, 3 kopjes, bonbonschaal 7-33cm. Cond:R/G
Laat 18e eeuwse Amsterdams wortelnoten staande klok, Johannes Bredero 'hage (De Haag) met wekker en secondenaanduiding, dagaanduiding, maanstand. In goede originele staat, lichte beschadigingen, mooie...
Gouden hanger, 585/000, met een rozet van zilver bezet met diamanten. ø rozet 14 mm. ca. 2,5 gr. In zeer goede staat.
Elegante gouden ring, 585/000, met briljant. Brede ring, 7,5 mm, in het midden bezet met 5 briljanten, totaal ca. 0,15 crt W. ø 52 ca. 5,4 gr. In goede staat
Moderne kunstglazen figuur, 21e eeuw, hoofd met hanenkam, veelkleurig, glas fusing, Italie 39cm. Cond:G
Zilveren roomstel bestaande uit een suikercoupe en een melkkannetje, 925/000, met gevulde voet. Roomstel bokaalmodel met oren. 13x 7 cm. enkele kleine deukjes. Verder in goede staat.
Collier van Lapis Lazuli kralen bevestigd aan een gouden sluiting, 585/000. Lang snoer kralen, ø 9 mm, geknoopt aan een gouden gefacetteerde sluiting, ø 12 mm. Lengte 80 cm.
Negentiende eeuws 5 delig Frans klokkenstel met porselein en in goede staat.(compositiemetaal) limogesstijl omstreeks 1880, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en veerslinger, geen beschadiginge...
Zilver vergulde hanger, 925/000, met robijn en smaragd. Hanger in een bloemvorm met een peervormig geslepen smaragd, 7x5 mm, en 5 navette en 5 rond gefacetteerde robijnen, 2,5x5mm, grootte hanger 25x...
Drie oude geslepen kristallen karaffen, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 13-19cm. Cond:G
Kristallen inktstel met zilver, 835/000, op houten basement. Fraai inktstel met 2 bolle inktpotjes met ovaal en markiesvormig slijpsel voorzien van zilveren kraag en dop versierd met parelrand. Met th...
Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger. Vrouw aan het bidden. 35cm. Cond:G
Gouden ring, 585/000, met briljant. Fijne ringetje met golfbewerking en gematteerde bovenzijde met een klein briljantje. Nieuw ca. 2,7 gr. ø 53
Vier zilveren beursjes. Een grotere strakke tasbeugel met een een gevlochten tasje, 8x7 cm, een beursje met een halfronde beugel met gestreepte bewerking, 5x7 cm, een glad gecontourneerde beugel met g...
Drie delen Murano glaswerk, 2 schalen 1 vaas, 2e helft 20e eeuw. 35x60cm. Cond;G
Antieke notenhouten Westminster regulateur met kwartierslag, op 5 gongstaven van Junghans, 73cm. Cond:G
Stel zilveren sauslepels, 835/000, met gecontourneerde bak en steel met fraai Biedermeier graveringen. Voorzien van exportkeur J. v/d Ree, Schoonhoven jl.: Y: 1858 ca 110 gr. 18 cm.
Gouden ring, 585/000, pave gezet met briljanten. Breedte 5,5 mm ca 3,4 gr. ø 62