Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Op leder geschilderde teksten en afbeeldingen
Resultaat: 180 EUR

Oude perkament beschildering met tekst (huid) vermoedelijk Afrikaans, 20e eeuw 222x36cm. Cond:G

18e eeuwse kussenkast
Resultaat: 800 EUR

Hollandse 17e-18e eeuwse pallisander met ebbenhouten kussenkast.Lade, robbelijsten en leeuwenkoppen, scharnieren uit de tijd, slot later. 203x210x75cm. Cond:G

Lot modesieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot mode-sieraden bestaande uit diverse colliers, o.a. met parels, diverse broches en oorclips en een rozenkrans.

2 kaarskandelaren
Startprijs 70 EUR

Twee antieke kopergeslagen kaarskandelaren met wapendecor, omstreeks 1900. 29cm. Cond:G

Zilveren ring met Chromdiopsid
Resultaat: 40 EUR

Zilveren slagring, 925/000, met chromdiopsid. Slagring met 2 chromdiopsidstenen, peervormige gefacetteerd, 6x8 mm, in de band versierd met witte topasen. ø 56 ca 5,4 gr. Nieuw

2x Enkelloops pistool
Startprijs 250 EUR

Twee antieke enkelloops pistolen omstreeks 1800 met graveringen. In goede originele staat 17-18cm. Cond:G

Italiaanse barok hoekkast met inlegwerk
Resultaat: 325 EUR

Italiaanse notenhouten barokstijl vitrine hoekkast met florale intarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat. 205x80x55cm. Cond:G

Chine de Blanc beeld man
Startprijs 2.000 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Chine de Blanc figuur, Pelchrim met stok en hoed, 19e eeuws, mooie kwaliteit, gedetailleerd uitgevoerd. 32,8cm. Cond:G

Ladenkast met spiegelopzet
Resultaat: 130 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten ladenkast met spiegelopzet omstreeks 1900 met volle zuilen en snijwerk, origineel beslag, in goede staat 192x124x50cm Cond;G

Sigarenkistje
Resultaat: 100 EUR

Antiek eikenhouten sigarenkistje met sigarenhouders(humidoir) 23x22x16cm. omstreeks 1900, Cond:G

Schilderij, Donaldson
Startprijs 3.750 EUR

Engelse school 19e eeuw monogram, verso society of Brittisch artists 1864, vele figuren voor het gerecht, olieverf op linnen 129x104cm. Cond:G

2 Antieke Chineze vazen
Startprijs 1.500 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.

Petroleumlamp, geëlectrificeerd
Resultaat: 30 EUR

Antieke messing Jugendstil wandpetroleumlamp omstreeks 1900, later geelectrificeerd, gebloemde kap 40x24x15cm. Cond;R/G

Engelse Gatelake tafel
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Engelse eikenhouten gatelegtafel met geschulpt blad, omstreeks 1880 75x104x153cm.

Ovale salontafel met vossenkop
Startprijs 400 EUR

Negentiende eeuws Franse eikenhouten vissekop tafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 65x112x102cm. Cond:G

Ikoon groot
Startprijs 1.000 EUR

Feestdagenicoon met anastasis in het midden (verrijzenis) Russisch, 19e eeuw.40x48cm.

4 Meissen borden
Resultaat: 90 EUR

Vier antieke Duitse Stadt Meissen porselein opengewerkte borden, zwiebelmuster decor en goudrand. omstreeks 1920. 22ø Cond:G

Metalen bord vroeg 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Antiek 18e-19e eeuws gesigneerd gietijzeren bord met Chin ese tekst en geschulpte omranding, in goede staat. 2x19,8øcm.

Nachtkastje mahonie
Resultaat: 110 EUR

Negentiende eeuw eikenhouten Louis seize stijl nachtkastje met jalouzie deur en uitschuifbaar kamergemak. 69x55x50cm. Cond:G

Schilderij, C. Noltee
Startprijs 450 EUR

Cor Noltee 1903-1967 Dordrecht, watermolen langs rivier met boer en koeien op de dijk, olieverf op linnen 40x50cm.

Porseleinen man in stoel
Resultaat: 110 EUR

Antieke Thüringen porseleinen figuur omstreeks 1900, slapende vrouw in stoel, beschadigd. 12cm. Cond:R

Engels stoeltje
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse Victoriaanse stoel met goede stoffering, gerestaureerd, oud wormbeval. 97x40x40cm Cond:G

Schilderij Charles Kvapil
Startprijs 850 EUR

Charles Kvapil 1884-1957 school, 3 naakte dames, olieverf op linnen 55x46 Cond;G