Engelse school 19e eeuw monogram, verso society of Brittisch artists 1864, vele figuren voor het gerecht, olieverf op linnen 129x104cm. Cond:G
Oude pallisanderhouten renaissance stijl kussenkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat, met schappen en lades 182x168x67cm. Cond:G
Hollandse 17e-18e eeuwse pallisander met ebbenhouten kussenkast.Lade, robbelijsten en leeuwenkoppen, scharnieren uit de tijd, slot later. 203x210x75cm. Cond:G
Solitairring WG 585/000 met briljant. Ring WG met spiegelchaton met strakke bewerking, voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0.09 crt. ø 52 ca. 3.2 gr.
Italiaanse notenhouten barokstijl vitrine hoekkast met florale intarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat. 205x80x55cm. Cond:G
Oud perzisch kleed, figuratief abstract decor, rood-creme-blauw, in goede staat 192x125cm,
Feestdagenicoon met anastasis in het midden (verrijzenis) Russisch, 19e eeuw.40x48cm.
Gobelin 20e eeuw, met monogram, 3 leeuwen, wapen Duitsland, en jagende figuren in landschapdsdecor, in goede staat 106x147cm. Cond;G
Antieke Engelse mahoniehouten ladenkast met spiegelopzet omstreeks 1900 met volle zuilen en snijwerk, origineel beslag, in goede staat 192x124x50cm Cond;G
Cor Noltee 1903-1967 Dordrecht, watermolen langs rivier met boer en koeien op de dijk, olieverf op linnen 40x50cm.
Zilveren luciferhouder, 925/000, Engels. Luciferhouder versierd met Biedermeier krulgravures. MT.: Arthur & John Zimmerman, Birmingham jl.: A: 1900. Grootte 40x30x10 mm. ca. 21 gr. In goede staat.
Grote antieke Engelse eikenhouten gatelegtafel met geschulpt blad, omstreeks 1880 75x104x153cm.
Negentiende eeuws Franse eikenhouten vissekop tafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 65x112x102cm. Cond:G
Lot met diverse sieraden bestaande uit o.a. diverse broches, colliers, armband en ringen.
Antieke wandgobelin omstreeks 1900 met figuren in landschapsvoorstelling met pastelkleuren, in goede staat 96x95cm.
Charles Kvapil 1884-1957 school, 3 naakte dames, olieverf op linnen 55x46 Cond;G
Negentiende eeuw eikenhouten Louis seize stijl nachtkastje met jalouzie deur en uitschuifbaar kamergemak. 69x55x50cm. Cond:G
Groot 18e eeuws notenhouten gestoken heilig beeld met bijbel, handen afneembaar, 87cm. Cond:G
Zilveren ring, 925/000, met parelmoer. Slagring met in het midden een markies geslepen stukje parelmoer. breedte 22 mm. ø 52 Nieuw ca. 7,0 gr.
Negentiende eeuwse Victoriaanse stoel met goede stoffering, gerestaureerd, oud wormbeval. 97x40x40cm Cond:G
Frits Goosen 1943 Hilversum, landschap met bomenpartij, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Olijfhout fineer Art Deco stoel met grijs- rode stoffering, in goede staat 90x70x72cm.
De Geus, 17e 18e eeuw, stadsbrand met figuren bij nacht, olieverf op paneel. 34,5x23,5cm. Cond:G